Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, murderotic napisał:

o których butach piszecie?

 

Chyba o tych, co ty wstawiłeś zdjęcie. Chociaż ja bardziej ogólnie. Sporo sportowych butów popularnie zwanych adidasami, według producenta nie może być prana na mokro. To znaczy, że i kontaktu z deszczem nie może mieć. Ludzie nie raz się wykłócają z producentami, że co to za buty jak nie nadają się na deszcz. A no takie, że na deszcze jest inna kategoria butów - np. gumowce - i producentowi niewiele można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przyjrzyj się instrukcji czy czemukolwiek co producent pisze. Jeśli je wypierzesz i coś będzie się sypać, to może być problem z wymianą czy jakąkolwiek naprawą ze strony producenta czy sklepu :) . Ale tozależy od modelu butów i producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja oczywiście, że zdaję sobie z tego sprawę. Nie mniej serio, jak żyję 38 lat nie pamiętam, żebym kiedykolwiek reklamował jakieś obuwie, no może poza Reebokami GL6000, ale one akurat pękły tam gdzie jest siateczka, trzy miesiące po zakupia, po pierwszym wyjściu na miasto :) oczywiście te prane nie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zamowilem buty w zeszly poniadzialek "natychmiastowa wysylka" zajela im 6 dni :D Dopiero dzisiaj dostalem je w lapki, o różu jednak nie ma mowy w realu, jest czerwien. Wykonanie powiedzialbym ze bardzo dobre z zewnatrz za to w srodku jakies gabeczki wystaja z przeszyc, dziwnie to wyglada ;) Moje pierwsze reeboki od 15 lat (obrazilem sie na ta firme kiedys), wiec moze tan typ tak ma. Zostaja, zobaczymy jak sie beda nosic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reeboki jednak pojda do zwrotu :( Ladne, fajne, calkiem wygodne..... by byly gdyby nie twardy szef wokol jezyka ktory po calym dniu robi mi idealny obrys tego jezyka na gorze stopy. Nie ma dramatu ale jednak pewien dyskomfort jest a nie po to kupuje "adidasy" zeby zagryzac zeby :)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2017 o 19:42, Spawn napisał:

Heh, zamowilem buty w zeszly poniadzialek "natychmiastowa wysylka" zajela im 6 dni :D Dopiero dzisiaj dostalem je w lapki, o różu jednak nie ma mowy w realu, jest czerwien. Wykonanie powiedzialbym ze bardzo dobre z zewnatrz za to w srodku jakies gabeczki wystaja z przeszyc, dziwnie to wyglada ;) Moje pierwsze reeboki od 15 lat (obrazilem sie na ta firme kiedys), wiec moze tan typ tak ma. Zostaja, zobaczymy jak sie beda nosic :)

 

Może masz wysokie podbicie tak jak ja. Miałem podobnie z Diadorą  v7000, tym co murderotic też miał przez chwilę. No i naprawdę diadora "made in italy" to skóra/zamsz taki z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności