Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Używacie stockwych sznurówek czy moze macie customy?

Standard. Jeżeli chodzi o różne wiązania to próbowałem różne, ale zostałem przy prostym bo nie miałem odpowiednich sznurówek.. A miałem świetną stronę z wiązaniami, ale też mi wcieło ;(

 

{proponuję zmianę nazwy tematu i wyedytowanie pierwszego postu} :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie wygodne ze ja @#$%%^!

 

W kwestii wygodnych butów to imho njalepsze są różne modele butów turystycznych w stylu the north face/salomon itp. Różnica w pójściu w góry w zwykłych adidasach a takich butach to jak niebo i ziema :) A dodatkowo mając goretex nadają się na zimę i błoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wygodnych butów to imho njalepsze są różne modele butów turystycznych w stylu the north face/salomon itp. Różnica w pójściu w góry w zwykłych adidasach a takich butach to jak niebo i ziema :) A dodatkowo mając goretex nadają się na zimę i błoto :)

 

doradz mi jesli mozesz cos no z tych salomonów przydały by się takie buty a z tego co widze duuzo ich na allegro, a moze cos z jeszcze innej firmy.. w lecie na pewno pojade w góry a no i teraz na zime lepiej by bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wygodnych butów to imho njalepsze są różne modele butów turystycznych w stylu the north face/salomon itp. Różnica w pójściu w góry w zwykłych adidasach a takich butach to jak niebo i ziema :) A dodatkowo mając goretex nadają się na zimę i błoto :)

 

ja posiadam karrimory i calkiem zadowolony z nich jestem :) wygodne a i wyglad mi sie podoba

 

takie mam

showimage.jpg

 

a tu troche lepiej widac tylko ze zolty motyw

51Kyojpp3qL._AA280_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradz mi jesli mozesz cos no z tych salomonów przydały by się takie buty a z tego co widze duuzo ich na allegro, a moze cos z jeszcze innej firmy.. w lecie na pewno pojade w góry a no i teraz na zime lepiej by bylo

Najlepiej poluj na modele z zeszłego sezonu, ja moje kupiłem przecenione z 500 na 300, model na nowy sezon różnił się tym że żółte gumowe detale były przerobione na czerwono :)

 

Ja zimą jak jest śnieg/błoto i latem po górach popylam w czymś podobnym do TEGO, naprawdę wygodne, latem nie za ciepło a zimą nie za zimno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maba>> tego szukałeś? klik!

Bingo! Dzięki, świetna strona, tylko trzeba miec dobre sznurówki :)

 

Co do butów zimowo-trekingowo-turystycznych, mam jedne z tańszych Camupusów. Mają już z 2 lata i trzymają się świetnie! Chodź mojemu znajomemu wysiadły po jednym sezonie, ale on eksploatował je dość mocno..

 

super buty na lato, wyglądają nieco dresiarsko, ale są lekkie i mają niezłą wentylację

Kumpel ostatnio kupił, wyglądają nieźle lecz to buty typowo na hale a nie do chodzenia na codzień, imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale nie pamiętam żebym kiedykolwiek chodził w nieoryginalnych "adidasach". Ciuchy mogę mieć i z targu, whateva, ale takiej wygody chodzenia nic nie zastąpi ;)

 

Adidas/Rbk/Nike/Puma/And1, mniej więcej do tego się ograniczam ;). Conversów nie miałem bo zawsze trafiało się coś ładniejszego ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warlock co ty masz w avatarze? :P

To tak tymczasowo :D -> http://en.wikipedia.org/wiki/Meddle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AND1 i trwałość? Od kiedy?:| Przecież już od kilku lat to buty stworzone z plastiku na żałosnej jakości kleju, bo o szwach to można jedynie pomarzyć...

O właśnie! Znajomy ma kilka m-cy i już są popękane i rozklejone za zagięciach o_O

 

Wie ktoś jak prezentują się na nogach, przy szerokich spodniach, buty typu Reebok NPC lub Nike court tradition?

Wyglądają dobrze, sam się nad nimi zastanawiałem ale wziąłem wkońcu Etniesy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam AND1, przeszły już wszystko co się dało i nic się z nimi nie dzieje. Akurat firma ma tu niewiele do gadania, kwestia trafienia na odpowiedni model. Kupiłem kiedyś rewelacyjne buciki Adidasa za 599zł (:D) i po dwóch tygodniach odpadła mi podeszwa, nie pamiętam żebym kiedykolwiek miał większą ochotę zabić sprzedawcę trampkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do AND 1 to potwierdzam-miałem model 180 mid-z wyglądu były ok ale elementy klejone-porażka po całej linii.

Zdążyłem w nich pograć(co prawda but koszykarski ale do siatkówki też się nadaje) 5 miesięcy i poleciały na reklamacje.

A z marek które sobie cenie to:Nike,Asics,Adidas -święta trójca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych Adidas 4Sight chodzę od trzeciej gimnazjum (sic!), odkleja się już nieco czub i podeszwa, ale te buty przeszły naprawdę wszystko :D. Z mało których butów byłem tak zadowolony.

4sight.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności