Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż reeboki też cudne :)

Trochę przekombinowane, TAKIE dużo fajniejsze :)

Racja. One są ciężko dostępne na allegro, a co dopiero w sklepach stacjonarnych :P Najlepiej przywieźć zza oceanu..

Bywają w sklepach stacjonarnych, ostatnio w sklepie najka widziałem fajny model AF1, coś w TYM stylu, tyle że za kostkę i ciemniejsze (szaro-popielaty zamiast białego), wyglądały zabójczo, ale kosztowały ponad 3x tyle co moje reeboki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ferrari ładne ale czy wytrzymałe?? bo mi sie nie wydaje. Kumpel je ma i jakoś mu sie trzymają ale ja osobiście wole cos bardziej sportowego. Ja chodze w nike t-lite juz ich nie ma w sprzedaży przynajmniej na allegro juz ich nie wystawiają i powiem że zero śladów użytkowania, zrobione ze skóry więc wyglądają jak nowe jak sie wypastuje a dresiarskie nie są. POzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przekombinowane, TAKIE dużo fajniejsze

Zależy do czego fajniejsze, na codzień wole białe. Czarne mógłbym ubrać odświętnie :D

 

A AF1 w stacjonarnych chyba nigdy nie widziałem, albo tak dawno że nie pamiętam. Chociaż rzadko odwiedzam sklepy typu Nike, Puma, Reebok itp, bo większość rzeczy to chińskie, drogie badziewia.. Pozatym kompletnie nie mój 'styl' ;]

 

A wszystkie czerwone ciuchy są chu.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystkie czerwone ciuchy są chu...

 

 

...jowe :P ?

 

No zgadzam się, wiekszość to zwykłe buty robione w chinach jak każde inne, tylko te mają znaczek. Ale uwazam, ze można też znaleźć buty warte wydania troche więcej pieniedzy (choć znam ludzi którzy uważają, ze markowe nie są warte swojej ceny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te buty ferrari, jak i im wszystkie podobne w których nie widać podeszwy to jeden wielki crap, strasznie szybko się to zdziera.

 

Maba, jak zobaczysz gościa w dresach i Air Force1 w Rzeszowie to się nie zdziw, jest jeden taki, ale to jeden z raperów których kawałki Ci wysyłałem ;)

 

Nawet jeżeli takie buty jak AF1 są w sklepach stacjonarnych(dziwne słowo ;) ) to ich ceny są odstraszające, przez co kompletnie nie opłaca się ich kupować.

 

ja śmigam w czerwonej bluzie i wcale nie uważam jej za... ujową :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo można znaleźć buty 'nie-firmowe', 3x tańsze od tych ze znaczkiem, a niekiedy lepsze jakościowo..

W Cropp`ie były/są takie buty a`la AF1 za ~120pln, generalnie jak za swoją cenę są niezłe i wyglądają fajnie :)

 

Orientuje się ktoś w cenie AF1 w USA? Bo zastanawiam się czy by nie ściągnąć..

 

EDIT.

Maba, jak zobaczysz gościa w dresach i Air Force1 w Rzeszowie to się nie zdziw, jest jeden taki, ale to jeden z raperów których kawałki Ci wysyłałem

Który? :D Ale wiesz, to są wyjątki.. Ja to bym chciał żeby one były tak popularne jak w USA ^^

 

EDIT2.

Czerwony jest ch. i nic tego nie zmieni. Mam awersje do niego.. do różowego też ;] A że taka moda.. to nie jestem trędi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maba, ten od dobrego kitu ;)

 

czerwony jest oks, jeżeli sie nie ubierzesz cały na czerwono i nie wiem jakim prawem porównujesz go do różówego?:P

 

w USA buty są tanie jak borszcz, ja moje File dostałem od cioci z US and A, kosztowały tam całe 30dolarów, w Polsce około 290zł, a są warte tych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmiar 42 to się nie dziwie, że ciasne.. :P

 

jakim prawem porównujesz go do różówego?

Prawem upodobania.. Pozatym kolor czerwony kojarzy mi się z pewnym pedałkowatym typem ;]

 

@Currtis, ile wyszło Cię all z przesyłką? Chyba, że ktoś Ci przywozi :)Klik >> cena wychodzi podobna jak w PL ;/ Ale wybór modeli świetny..

 

EDIT.

Sorry, poje.. mi się kurs $ ^^ Wychodzi ~200pln (+shipping) a jest z czego wybierać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmiar 42 to się nie dziwie, że ciasne.. :P

 

Ja generalnie noszę właśnie 42-43, ale moje kopyto jest zbyt szerokie na te buty po prostu ;)

 

W dodatku jak nie mam akurat glanów, to albo adidaski jakieś (teraz jakieś zwykłe HD), albo półbuty -> Wojasa czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo wychodzi znacznie lepiej, niż w PL. Zawsze szukam jeszcze jednej osoby i dzielę przesyłkę na pół(20$ na głowę). Z cłem nie miałem kłopotów. Tylko zawsze z rozmiarami, zbyt standardowy ;/

 

A do tych, którzy mówią o trwałości-polecam wyjść na asfalt pograć w tych butach w kosza. Typowy crash test....zajeżdżam parę średnio przez 3 miesiące ;/

 

EDIT

Up>>Nie znasz się ;) Na nogach wyglądają znacznie naturalniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteście niemożliwi ;]

ja tu zakładam sobie wątek w stylu odpowiedź i zamykamy a wy juzzz ;p

 

co do butów to sam przewaznie kupuje airwalki, kieeedys kiedys jak ciotka z usa przysłała jedną parę to po prostu sie w nich zakochałem, jak ja je katowałem.. ała.. tylko trzeba uwazac bo teraz roi sie od roznych podrobek za stowke ktore raczej szybko lecą

 

no a do sportu to mam and1 tai chi, okropne są z wyglądu no ale co zrobic ;] takie wygodne ze ja @#$%%^! pierwsza moja para tych butów ma juz 4 lata, czarne gładki zamsz, kupione w usa u nas raczej mozna tylko w skorce, ciągłe katowanie, co roku całe wakacje grania w kosza, zima nie zima ciągły katyń, az zal patrzec.. no ale trzymaja sie jeszcze wariaty tylko ze guma spod spodu juz zanika ;p . Kupiłem sobie na allegro biało czarne skórzane bozze jakie one brzydkie.. ciągle nowe czekają w szafie na swoja kolej ;p ale wygodniejszych w zyciu na nodze nie mialem!

 

no i pytanko, da sie dostac te CONVERSE EV PRO w zamszu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności