Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh fajne buty... Wogóle to converse robi ladne buty - bez udziwnień i takie troche oldschoolowe :) W przeciwieństwie to jakiś reeboków, pumy itp..

 

Akurat jeśli mówimy o klasycznych butach to Reebok ma się czym popisać - cała seria classic, imho ******sta :) Puma rzeczywiście bez rewelacji, jak dla mnie to idealne buty do dresu i chamskiego sweterka :) Converse jakoś mnie nie przekonuje, mój kolega rozwalił dwie pary w 4m-ce, jak dla mnie trochę za małą wytrzymałość Adidas kiedyś rbił fajną serię "skate", teraz tego już nigdzie nie sprzedają a te nowe jakoś kiepsko wyglądają :) AF1 od nike'a też fajne ale drogie :) Moje nike'i nie mają znaczku "AF1" są trochę mniej "napompowane" i kosztowały 250pln zamiast 500 - imho dużo lepsza sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

af1 to dopiero fajnie wyglądają na żywo, bo na fotkach to jakoś tak do bani.

converse- z tego co zauważyłem to nie są wytrzymałe buty, a dla mnie to ważne kryterium jest ;) Za to są b. ładne, ładniejsze niż reebok classic :)

 

ja jeszcze od siebie dorzuce fila f13- świetne buty, a do tego ladne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie mogłem, szczególnie w lato.

teraz od pół roku śmigam w właśnie takich wyższych butach i jest to moim zdaniem rozwiązanie wygodniejsze, szczególnie w dni zimniejsze ;)

w lato stopy mogą się w nich ugotować, dlatego nie bardzo polecam, ale przechodzić się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli mówimy o klasycznych butach to Reebok ma się czym popisać - cała seria classic, imho ******sta Puma rzeczywiście bez rewelacji, jak dla mnie to idealne buty do dresu i chamskiego sweterka Converse jakoś mnie nie przekonuje, mój kolega rozwalił dwie pary w 4m-ce, jak dla mnie trochę za małą wytrzymałość Adidas kiedyś rbił fajną serię "skate", teraz tego już nigdzie nie sprzedają a te nowe jakoś kiepsko wyglądają AF1 od nike'a też fajne ale drogie Moje nike'i nie mają znaczku "AF1" są trochę mniej "napompowane" i kosztowały 250pln zamiast 500 - imho dużo lepsza sprawa

 

Nie no sa różne serie reeboka m. in. te rodem z NY ale wiekszośc to takie szpanerskie, dresiarskie niby nowoczesne turbo buciki, które są tak brzydkie że szkoda słów. Właśnie akurat teraz mam converse bardzo podobne do tych z tematu, tylko że zamszowe, kosztowaly mnie 160 pln i już rok naprawde morderczego katowania i baardzo aktywnego truybu życia wytrzymują bez wiekszogo wysiłku, własciwie to wszystko jest idealnie, tyklo podeszwa troche sie poscierała, wiadomo już brudne, ale gdyby nie to to jak nówki :P Także nastepnym razem tez postawie na converse'a.

Co do pumy zgadzam sie tez takie dosć dresikowate adidaski, w sumie wiekszośc adidasów i najaczy tez ale już lepiej, jest pare modeli adidas i nike które są naprawde ładne :)

 

btw: pozatym każdy ma teraz buty nike, lub puma czy adidas. A z tą fajną gwiazdą rzadko sie spotyka - przynajmiej coś oryginalniejszego od tych łyżew nike które widze na każdym kroku - wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sa różne serie reeboka m. in. te rodem z NY ale wiekszośc to takie szpanerskie, dresiarskie niby nowoczesne turbo buciki,

 

Nie mówię o tych szitach z NY, z jakimiś czy innym syfem tylko o zwykłych prostych Reebok classic, np. takich:

11500_25015A.jpg

 

 

btw: pozatym każdy ma teraz buty nike, lub puma czy adidas. A z tą fajną gwiazdą rzadko sie spotyka - przynajmiej coś oryginalniejszego od tych łyżew nike które widze na każdym kroku.

Ja z niepokojem obserwuję rosnąco liczebność "butów na sprężynach", najczęściej w towarzystwie gustownych dresików z 3ma lub więćej paskami :)

Nike_Shox___Shox_32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i białe i czarne buty są do bani.

czarne szczególnie zamszowe, mam takie teraz i wrr, masakra, brudzi się to strasznie.

najlepsze buty to imo granatowa skóra ;)

 

czy ten wątek nie jest taki... babski?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O granatowe, brązowe i zielone są równie piękne jak białe, chociaż nie każde :)

 

czy ten wątek nie jest taki... babski?

Mam ~30 dziewczyn w klasie i tak nie uważam. Co innego gdybyśmy rozmawiali o kosmetykach. Pozatym czasami dobrze jest odskoczyć od tematyki forum (przykład "Najdłuższego") ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

af1 są piękne :)

 

Ostatnio ubrałem czarne buty i.. wygląda to strasznie! Białe rulezz ^_^

 

Białe wyglądają fajnie - przez pierwszy tydzień :P Podobnie jak moje najacze z żółtego nubuku, po miesiącu wyglądały gorzej niż jedne buty po ponad roku :) Po tych wszystkich eksperymentach zdecydowanie preferuję brązowe buty, fajnie wyglądają i nie syfią się tak szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie znam sie na nazwach butów: dla mnie niektóre są ładne a inne nie. Te rbk classic są ładne, ale bez rewelki...

 

Wiekszość nike sa ochydne i dresiarskie takie jak tam zamiesciłeś, pozatym zbyt popularne jak dla mnie :)

 

To są moje, ładniejsze od tych wszystkich które tu daliście :) Moim zdaniem oczywiście :)

Dsc01396.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek babski czy nie, w końcu hydepark :D Czemu faceci nigdy o ubraniach porozmawiać nie mogą :huh:

Szukałem adidasów które by nie wyglądały jak dresiarskie (jak widzę takie co podał wtd to nie wiem czy się śmiać czy płakać - dla mnie to coś a'la wieś tuning ;)) i nie były kosmicznie drogie. Znalazłem i jestem zadowolony:

41iY6OM9SRL._AA280_.jpg

Na żywo lepiej się prezentują a są lekkie i wygodne. 160 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co gdzie wy chodzicie? Ja mam białe Etnieski, wcześniej miałem kilka innych par i brudne przeważnie nie były - schody zaczynały się gdy jest deszcz.. Ale za to są fajne, bo wszystkie ciemne buty nie dość że wyglądają strasznie to nie pasują mi do większości spodni - biały uniwersalniejszy od czarnego, imho :)

 

Wiekszość nike sa ochydne i dresiarskie takie jak tam zamiesciłeś, pozatym zbyt popularne jak dla mnie

Chyba nie chcesz, przez to powiedzieć że Air Max Classic/Air Force są aż tak popularne? Niestety nie są, chodź szczerze żałuję - wtedy były by tańsze :D

 

{znałem kiedyś blog/forum o butach nike, lecz zapomniałem adresu.. wrzuce jak znajde/przypomne sobie}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chcesz, przez to powiedzieć że Air Max Classic/Air Force są aż tak popularne? Niestety nie są, chodź szczerze żałuję - wtedy były by tańsze

 

Nie wiem co masz na myśli :P Nie znam sie na butach, ale mówie najladniejsze są dla mnie converse, nie znosze wszelkiego rodzaju udziwnien. Te mi dobrze służą. Aha te oldscholowe adidas campus (tak sie chyba nazywają) są bardzo fajne... Legenda wśród butów można powiedzieć :P Biało - granatowe sa b. ładne no i do tego skórzane i solidne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie reebok i puma odpadaj ą , za duzo dresiarzy w nich chodzi -_-

 

sam mam czarne nike do kosza , ale tylko dlatego że były na wyprzedaży za 120zł

 

 

oraz heelys na których fajnie się jeździ ale łatwo się zabić

 

heelys_atomic.jpg

 

 

a do converse'a mam sentyment- ale ostatnio nie mieli nic ciekawefo dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności