Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie tylko UK i USA z męskich, reszta raz że brzydka, dwa wykonana średnio. Wystarczy zerknąć na bryłę 574 w wersji globalnej (chyba chińskie) oraz wersję USA. Przepaść.

https://sneakernews.com/2015/03/05/new-balance-574-connoisseur-guitar/

a te zwykłe możecie zobaczyć na nogach co trzeciego polaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, murderotic napisał:

Jak dla mnie tylko UK i USA z męskich, reszta raz że brzydka, dwa wykonana średnio. Wystarczy zerknąć na bryłę 574 w wersji globalnej (chyba chińskie) oraz wersję USA. Przepaść.

https://sneakernews.com/2015/03/05/new-balance-574-connoisseur-guitar/

a te zwykłe możecie zobaczyć na nogach co trzeciego polaka ;)

Wiadomo, że USA i UK lepiej wykonane chociaż ja nie jestem zachwycony jakością NB1500. Kwestia ile chce się wydać, chciałem czegoś tańszego na codzień. 

NEW-BALANCWE-530-REENGINEERED-3.jpg

new-balance-530-re-engineered-spring-2017-7.jpg

25634fba7194af18d3eb1bce607bbf81.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja... Chodzę w rozpadających się Adasiach, bo jak poszedłem do sklepu kupić nowe, to myślałem, że się zapłaczę. Ostatecznie postanowiłem, że dojadę je do końca w tym roku i na przyszły sezon może pojawi się coś, co ładnie wygląda, a co będę mógł przymierzyć, bo niestety zakupy przez neta z moją stopą nie wchodzą w rachubę.

 

Ach, marzą mi się Adidas Daroga z pierwszej serii... ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.06.2018 o 21:20, Play napisał:

tylko szkoda, że USA i UK mają taki duży narzut cenowy w Polszy...

 

Dlatego warto kupować w promocji, albo zrobić jeden droższy zakup by potem zawsze raz w roku na urodziny mieć -30% na wszystko. Swoje ostatnie M1500 kupiłem za 350zł z 699zł. Z kolei amerykańskie M997 trafiłem na grudniowej promocji z 899zl - 30% a śmigam już w nich 2,5 roku bez przerwy. IMO warto, bo wyglądają jak nowe a już prane w pralce 3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sprandi wyglądają, jakby były zrobione z tandetnego plastiko-pseudo zamszu i cholernie ciężko jest dobrać wygodne buty od nich. A NB500 za 160-170 zł to dobry deal, są fajnie i dość solidnie zrobione i dla mnie są bardzo wygodne

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, murderotic napisał:

 

Dlatego warto kupować w promocji, albo zrobić jeden droższy zakup by potem zawsze raz w roku na urodziny mieć -30% na wszystko. Swoje ostatnie M1500 kupiłem za 350zł z 699zł. Z kolei amerykańskie M997 trafiłem na grudniowej promocji z 899zl - 30% a śmigam już w nich 2,5 roku bez przerwy. IMO warto, bo wyglądają jak nowe a już prane w pralce 3 razy.

Gdzie się ten zakup robi i powyżej jakiej kwoty? Butów się nie pierze w pralce ?

Edytowane przez Bokrug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bokrug napisał:

Gdzie się ten zakup robi i powyżej jakiej kwoty? Butów się nie pierze w pralce ?

Byś musiał zrobić zakupy w stacjonarnym sklepie NB. Ja kupiłem raz jakieś za 250 zł i od tego czasu co rok dostaję smsa z informacją, że na urodziny mam rabat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2018 o 11:58, Oskar2905 napisał:

Dwa lata to żaden wyczyn akurat...tyle to sprandi za 70zl wytrzymują...a NB to drogie buty raczej więc trochę więcej bym wymagał ;) .

To wrzuć fotkę Sprandi po 2,5 roku i ja wrzucę fotkę swoich NB po 2,5 roku codziennego noszenia (poza na prawdę głęboką, śnieżną zimą).

Druga kwestia to wygląd, wygoda, materiały i jakość wykonania. No i kraj produkcji, który w głównej mierze odbija się na cenie w PL. Wejdź sobie na amerykańską stronę NB i zobacz ile te buty kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia, jak buty są regularnie użytkowane, to max 3 pełne sezony  i na śmietnik się nadają, nie mówię tutaj o zużyciu zewnętrznym,

a o ogólnym rozchodzeniu buta. Dodam, że szanuję obuwie, nie biegam po nierównym terenie, ani nie gram w nich w piłkę, jestem też szczuply i

gdybym ważył w okolicach 90kg, to myślę, że dwa lata i byłoby po bucikach, każdej firmy. Wiele osób sobie nie zdaje sprawy z tego, że but traci

swoje właściwości amortyzujące i stabilizujące, po prostu się ubija i deformuje, co negatywnie wpływa na zdrowie naszych nóg. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, murderotic napisał:

To wrzuć fotkę Sprandi po 2,5 roku i ja wrzucę fotkę swoich NB po 2,5 roku codziennego noszenia (poza na prawdę głęboką, śnieżną zimą).

Druga kwestia to wygląd, wygoda, materiały i jakość wykonania. No i kraj produkcji, który w głównej mierze odbija się na cenie w PL. Wejdź sobie na amerykańską stronę NB i zobacz ile te buty kosztują.

ale ja nie twierdzę że one będą jak nowe. Po prostu po 2 latach nadają się na śmietnik i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności