Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 12 lat temu kupiłem moje pierwsze korki Umbro, niecałe 100 zł dałem. Kilka lat intensywnie ich używałem i poza tym, że są brudne, to do dziś są całe ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Arkk Copenhagen Raven S-E15 All Black Spray
Całkiem fajne. Kupione na promci. Nie pasują tak ******ście jak Supry, ale obaczymy. Dla odmiany można spróbować takich wynalazków.

Materiały pierwsza klasa, ale mogłyby być dokładniej poklejone. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania Raven S-E15 All Black Spray

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem w tamtym roku z Zalando. Pier One i Kiomi. Zdecydowanie lepsze jakościowo Kiomi, Pier One - ogólnie jeśli nie są za te 100 kilka złotych, to IMO nie warto. Ja płaciłem wtedy jakoś 150zł. Kiomi (K4412AA0S-Q11) zostały ze mną i sprawują się ok. Więc jak zalando, to brałbym Kiomi, albo Zign. Cena mają zazwyczaj podobne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, murderotic napisał:

Ja w tym roku pierwszy raz zamówiłem sztyblety. Ralph Lauren. Obcierają pięty strasznie :D ale wykonanie bardzo fajne. Trochę krwi upłynie zanim się rozbiją ;)

 

0000198651336_ralph_lauren-a86-sc080_rbc

Zawsze mi się wydawało że tego rodzaju obuwie jest skierowane raczej dla pań :D

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej Twoje pojęcie o męskim, klasycznym obuwiu jest zerowe. Ale bez obaw, na wszystkim znać się nie można :D

 

PS

Pewnie preferujesz jedynie męski styl pokroju...

Wygodne+pbuty+mskie+Memphis+One+-++-+dei

Edytowane przez murderotic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Sound John napisał:

Zawsze mi się wydawało że tego rodzaju obuwie jest skierowane raczej dla pań :D

Lekcja na dziś - sztyblety są do jazdy konnej używane, bez podziału na płeć :)

@murderotic ładne, ale jednak jakieś klasyczne sznurówy czy suwak bym wolał gdzieś mieć :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to zbyt ogólnikowo napisałem i poniekąd błędnie, bo obuwie które kupiłem to zasadniczo chelsea boots ;)

@bachankas przyznaję, że sznurowadeł nie lubię poza obuwiem sportowym dlatego te kupiłem wsuwane, a drugie mam double monki ;) stary i leniwy jestem :D

Edytowane przez murderotic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, murderotic napisał:

W zasadzie to zbyt ogólnikowo napisałem i poniekąd błędnie, bo obuwie które kupiłem to zasadniczo chelsea boots ;)

@bachankas przyznaję, że sznurowadeł nie lubię poza obuwiem sportowym dlatego te kupiłem wsuwane, a drugie mam double monki ;) stary i leniwy jestem :D

Mam wysokie podbicie i zazwyczaj obuwie jest w tym obszarze za ciasne, szurowadłami zawsze tu i ówdzie poluzować można ;)
A najlepsze rozwiązanie miałem w butach z dwóch poprzednich zim - sznurowadła + suwak boczny, zawiązać raz i dobrze a potem na leniwca buty wkładać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam to samo. Dodatkowo lewa stopa ma wyższe podbicie od prawej i jak miałem kiedyś Oxfordy z Norda (zamknięta przyszwa) to nie dość, że szpara była spora to jeszcze w lewym i prawym bucie inna. Między innymi z tego względu nigdy nie kupiłem sobie Asicsów Żelek Trójek, bo dzielony język rozłaził się jak nie powiem co. Ze wsuwanymi i monkami nie mam problemu, ale omijam obuwie tęgości F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś z was może New Balance ML574GPG ?

 

ml574gpg.jpg

Wcześniej miałem New Balance ale jakość wykonania nie powalała, nie chciał bym trafić drugi raz na tańszą serie. Te wyglądają na wygodne i mieszczą się w moim budżecie 350zł :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No topra, moje trampki wojasa po 7latach zycia powoli sie rozlatuja. W ostatnich miesiacach ich zycia uzywalem ich do treningow crossfit (krotkie biegi, przysiady, podskoki, pompki, lazenie po scianie, ocieranie sie w autobusach). A nie, to ostatnie to w innych butach, wiec sie nie liczy. W kazdym badz razie plan nastepczy jest taki, ze pojde do kerfura i kupie pierwsze z brzegu trampki jedne z tanszych za 50zł. Serio musze przeczytac pincet recenzji na bieganie.pl i szukac okazji na jakies najacze za 399zł designed for crossfit, bo inaczej umre? W tych trampkach wojasa cwiczylo mi sie dobrze, bo jako czlowiek starej daty uwazam, ze to nie o osprzet chodzi w tym wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. W trampkach mialem cienka podeszwe z gumy, takze 0 amortyzacji. Jakies negatywne skutki sa, jak nie ma tej super podeszwy z amortyzacja? Koledzy w szatni jaraja sie kolejnymi promo na jakies rozne najacze, podkoszulki, rekawiczki (a potem placza, ze łapki przetarte jak raz musieli sie podciagnac na drazku bez rekawiczek), ale to kompletnie nie moje klimaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na podeszwy zacząłem uwagę zwracać, jak coś biegać zacząłem - wokół siebie tylko chodniki i asfalt, wiec twarde podłoże.
Generalnie zależy od warunków - ja byłem ponad 100 kg klocem i po pół godziny biegu bardzo rzadko zdarzało się odczuć obecność kolana. Nie wiem jakie są podłoża na siłowniach, jak cokolwiek miękkie, to dobrze. Pytanie też czy jesteś ciężkim klocem bardzo czy bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymze tak jak pisalem, u mnie tylko krotkie biegi, czyli powiedzmy 2km raz na m-c, wiec nie wiem, czy to ma jakis wplyw na kolana. Dlatego nie szukam butow biegowych, tylko takich ogolnych do cwiczen (podskoki, skakanka, pompki, przysiady, za to to wszystko w duzych ilosciach i z obciazeniem, w przeciwienstwie do biegania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności