Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Tja... to załóż sobie rękawiczki ze 100% naturalnej skóry na 30-stopniowe słoneczko. Żeby to jeszcze jakieś perforacje miało...

 

Już pierwszy akapit informacji o bucie coś sugeruje...

"Typ obuwia : całoroczne"

 

Jak coś jest do wszystkiego...

 

To są buty na tą pogodę jak dzisiaj. Ni to ciepło, ni to zimno, trochę pochmurno, ale nie pada i w ogóle nie wiadomo jak się na takie coś ubrać. Wtedy można założyć takie właśnie buty na każdą pogodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sprzedawcy nic nie wiadomo, strony "o mnie" brak, niby z Polski wysyła, ale też pewności nie ma, kilka dających do myślenia komentarzy i na koniec fakt, że na allegro aż roi się od podróbek... wszystko układa się w jasną odpowiedź, iż nie warto ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Najchętniej też bym kupił w sklepie osobiście - ale nie mogę ich nigdzie znaleźć w Warszawie :(

A tak w ogóle to przed chwilą kurier przywiózł mi to:

attachicon.gifalpinestars-s-mx-6.jpeg

OT heh dobrze je nasmaruj przed pójściem na spacer :D

jakieś ciekawe "półoficjalne" półbuty szukam, ktoś, coś ciekawego widział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najchętniej też bym kupił w sklepie osobiście - ale nie mogę ich nigdzie znaleźć w Warszawie :(

A tak w ogóle to przed chwilą kurier przywiózł mi to:

attachicon.gifalpinestars-s-mx-6.jpeg

OT heh dobrze je nasmaruj przed pójściem na spacer :D

jakieś ciekawe "półoficjalne" półbuty szukam, ktoś, coś ciekawego widział?

 

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=lavaggio&search_scope=wszystkie+działy&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-kpr-v4-clo-1-2-0907

 

Już kiedyś tutaj polecałem. Mam zamszowe już 3 czy 4 rok, poza tym, ze wytarło się pół podeszwy, to nic sie nie dzieje z nimi i są mega wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

285zł z przesyłką na allegro. Bierzcie póki są, bo retail na nie to jak pamiętam coś około 500zł a i z dostępnością kiepsko.

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=d&string=Tech%20357418%2001&search_scope=category-15584&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-clo-1-3-0907

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kupiłem Nike Huarache, odesłałem, teraz czekam aż dojdą

 

Asics-Gel-Lyte-V-BlackTan3-900x600.jpg

 

Dlaczego odesłałeś Huarache? Podobno są bardzo wygodne.

Co do asicsów to wg mnie black tany III > black tany V.

 

Wygodne są, ale na materiałach przyoszczędzili - klej się wylewa z łączeń, poza tym moje miały feler w postaci rozdarcia na czubku po wewnętrznej stronie. No i warto wziąć pół rozmiaru wyżej. A tany III mają nieładną bryłę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności