Skocz do zawartości

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

Nie grałem nigdy dużo w Grida, więc nie będę się wypowiadał, ale GT to gra bardzo dobra (pomijam czy symulator, czy nie) i jeśli kiedyś będę miał jakiś sprzęt, na którym dam radę popykać w GT5 (bo wszystkie częśći do 4 przeszedłem), to na pewno ją przejdę.

 

A z kolei dziś pograłem sobie w Fuela i NFS: Shift w MM we Wrocławiu.

 

Fuel mnie bardzo pozytywnie zaskoczył (na PS3, w sumie nawet nie wiem czy na x0 też jest/będzie), względnie otwarty teren, można się powozić, dobrze że nie ma systemu zniszczeń :D. Przeszedłbym ją z chęcią gdybym miał PS3 w chacie.

 

NFS: dużo się zmieniło od poprzednich części, chyba bardziej postawili na realizm, jest fajnie. Tylko nie wiem dlaczego za 10 miejsce dostaje się 23 tysiące dolarów? o_O Fakt, że za pierwsze 40 tys., ale tam na początku gry z dostępnych aut najdroższe kosztowało chyba z 50 kafli, więc wystarczy przegrać 3 wyścigi? WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

NFS: dużo się zmieniło od poprzednich części, chyba bardziej postawili na realizm, jest fajnie. Tylko nie wiem dlaczego za 10 miejsce dostaje się 23 tysiące dolarów? o_O Fakt, że za pierwsze 40 tys., ale tam na początku gry z dostępnych aut najdroższe kosztowało chyba z 50 kafli, więc wystarczy przegrać 3 wyścigi? WTF?

bo to pierwszy wyscig pewnie był. to tak ustawili premiowanie, zeby nawet najwieksza kaleka jakies szanse miała i auto kupila :P potem w normalnych zawodach jest to juz normalnie rozwiazane. chociaz w grze na brak kasy raczej narzekać nie mozna, co daje mozliwosc posiadania wielu samochodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie przeszedłem Mirror's Edge. Pierwsze zdziwiło mnie to że chodzi na starym kompie na maksa, ale bez silnika PSych X (1,8 gh, 1gb ramu, 7300GT), a drugie to że jest bardzo krótka- może z 7 godzin. W każdym razie, polecam. Bardzo fajnie się grało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z kuzynem odpaliłem Heroesa III "na dwóch". Cały czas daję radość i wciąga tak, jak żadna z nowszych gier. Potwierdza się fakt, ze dobre pozycje się nie starzeją, lecz dojrzewają....

 

PS Czy orientuje się ktoś z Was, czy istnieje możliwość grania przez internet w Heroesa III?

 

PS2 Czy próbował ktoś z Was grać przez program iZ3D Driver Link. Program owy powoduje, ze gra jest wyświetlana w 3D (namiastka iMaxa ;) ). Do tego np takie Link okularki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja łupię w Urban Terror 4.1 - całkowicie darmowy sieciowy fps, kiedyś mod do Quake'a III od jakiegoś czasu samodzielna (nie trzeba Quake'a III :D ) instalka - waży ok. 700 Mb. Ma niskie wymagania sprzętowe, a grywalność jest bardzo wysoka. Jest mnóstwo serwerów i cały czas pojawiają się nowe mapy. Polecam ;)

Zdarza mi przypomnieć sobie: Doom 3 (kiedy będzie czwórka:), Painkiller (doskonały polski fps), Gears of War, Condemned - Criminal Origins, Prey, GTA, Penumbra (fajny survival fps horror) i... jak sobie jeszcze coś przypomnę to dopiszę :D

 

P.S.

A w pracy "gram" w Open Office i AutoCAD :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z historii: fps id software - Wolfenstein 3D (te psy, ss-mani i hitler lolz) i żeby było śmieszniej, to pod DOS'em :D . DOOM (ten pierwszy). Potem QUAKE I i II i wreszcie Quake III: Arena - z uwagi na "zacofanie" naszego Kraju nie doświadczyłem rozgrywek sieciowych... Po drodze jakieś pierdułki strategiczne (naprawdę wciągnęła mnie późniejsza Black&White), ścigałki których nazw nawet nie pamiętam. O gta nawet nie wspomnę :)

Do tej pory jak mnie weźmie, to instaluję i zapuszczam: Mafia: The City of Lost Heaven, cdn... :D (jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopiszę :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modern Warfare 2 - jakieś 2/3 singla

 

 

kupiłeś? czy zdobyłeś inaczej? z tego co się naczytałem, to za tą część nie wynagrodzę twórców...

 

COD4 rlz! gram (wg. licznika) 1dzien 19h i mam 200 zabić więcej niż zginięć (51 lvl)

 

 

przesiadka z COD1 jest ciężka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modern Warfare 2 - jakieś 2/3 singla

 

 

kupiłeś? czy zdobyłeś inaczej? z tego co się naczytałem, to za tą część nie wynagrodzę twórców...

 

COD4 rlz! gram (wg. licznika) 1dzien 19h i mam 200 zabić więcej niż zginięć (51 lvl)

 

 

przesiadka z COD1 jest ciężka.

 

 

Kupiłem pomimo tego że nie ma serverów dedykowanych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modern Warfare 2 - jakieś 2/3 singla

 

 

kupiłeś? czy zdobyłeś inaczej? z tego co się naczytałem, to za tą część nie wynagrodzę twórców...

 

COD4 rlz! gram (wg. licznika) 1dzien 19h i mam 200 zabić więcej niż zginięć (51 lvl)

 

 

przesiadka z COD1 jest ciężka.

 

 

Kupiłem pomimo tego że nie ma serverów dedykowanych ;)

 

ja jestem związany z serwerami Kwatera. Tam mamy swoją ekipę i jak serweru nie można postawić to nie gram na obczyźnie :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na lekcji wychowawczej uskuteczniamy z kumplami Age of Empires II ;]

Poza tym w domu oprócz age'a ogarniam starcrafta.

No i Modern Warfare 2, jak zwykle IW nie zawiodło(poza tym, że sobie strzelili w stopę z multi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age:) pod wrażeniem i to bardzo:) fabułą w końcu epicka i dubing polski- łał nie ma literówek :D a tak serio, bardzo dobry rpg, nareszcie coś co mnie wciągnęło :) i chodzi nawet dobrze na słabszym sprzęcie, bez ścin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności