Skocz do zawartości

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

A ja gram w Harrego Pottera na PSP :P. To dlatego, że zacząłem po raz drugi czytać ostani tom, tak mnie jakoś zainspirowało.

 

edit: juhuu ale fajnie rozpocząłem nową stronę :D sorki że mi dziś odwala, ale to chyba przez to ciepło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak odpaliłem euro 2008 to sie normalnie przewróciłem. Grafika wygląda jakby EAsports zatrzymało się w czasach fify 2001, a sama rozgrywka strasznie chaotyczna. wielkie dno :P

 

edit: pobujałem sobie w demko Grid'a - z włączonymi driving assistantami gra jest prosta jak cep(i jeździ się bardzo przyjemnie, o niebo lepiej od wszystkich NFS z ostatnich kilku lat). Po wyłączeniu jest już ciekawiej, tylko za cholere nie moge zrozumieć dlaczego są przy wychodzeniu z pierwszego biegu(przy czym zazwyczaj zaliczam obrót o 360)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie Codenamed 2

Jedynka była fajna, podobał mi się ten chory, psychodeliczny klimat i zaszczucie głównego bohatera. Co prawda po pewnym czasie stał się trochę schematyczny, ale warto było go przejść. Czekam kiedy dwójka wyjdzie na PCta :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olałem reaktywację WoWa i na razie zdzieram sandały w Conanie ;)

W naszym pięknym kraju scroll i tak nie działa, Blizz stwierdził że przy takich przepisach jakie mamy, oni nie chcą ponosić konsekwencji za dawanie czegoś "za darmo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po prostu chodziło o to, że nie zapłaciłem za kolejne miechy :)

Heh, myślałem, że chodzi Ci o Scroll Of Ressurection, którego przy koncie zarejestrowanym na polski adres nie da się użyć. Ja tymczasem zauważyłem ciekawą rzecz: w dniu premiery Conana mój dość słabo zaludniony serwer zapełnił się ludźmi. Dosłownie outland był wypełniony, w Ironforge, czy Stormwind ciężko było znaleźć niezaludniony kąt. Pewnie na serwerach PVP, czy Normal wyglądało to zupełnie odwrotnie, ale roleplay szczytował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w jedynkę się grało jakoś w podstawówce albo w gimnazjum, ale raczej to pierwsze. Jeszcze na Playstation :D. Potem był Metal Gear Solid 2 i 3: Snake Eater (o matko Snake Eater mi się okropnie podobał na PS2)... A żeby zagrać w czwórkę jeszcze trochę poczekam, bo jak na razie PS3 jest nie na moją kieszeń. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam do zaoferowania bardzo ciekawą grę i to legal

mmorpg jak ktoś wie o czym piszę a gra nazywa się RYL

tu jest namiar na serwer http://www.returnofwarrior.com/download/index.asp

 

a tu małe co nieco odnośnie samej gry jak wygląda itd

 

//// guner jedna z najciekawszych postaci w grze ale gracz bardzo słaby

 

http://www.youtube.com/watch?v=0lqh1GVN3sY //// ten filmik zrobił mój znajomy jedną z postaci jakie bił bylem ja ];P (miał wyższy lev ale ja się odgryzałem ];) ) tu widać czarodzieja ludzi aaaaa tam gdzie widać nadbrzeże i statek to jest miasto i kraina ludzi a ja z kumplami robiłem rajd na tę placówkę a on ją jak widać dobrze osłaniał ];)

 

/// a tu mamy assasina, który także jest bardzo dobrą i skuteczną postacią ludzi (choć jakoś zwykle tak jest, że ludzi jako postaci jest mase na serwerze a choć o wiele trudniej się gra 2 stroną zwaną akkanami to tam właśnie są najmocniejsze postacie na serwerze ];) )

 

to tyle i zapraszam do zapoznania się z grą ];)

 

po resztę informacji zapraszam do siebie na GG pod numer 252137

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności