Skocz do zawartości

Zboczenia Zawodowe.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak idę ze kolegą to jest ok, ale jak drepczę gdzieś z którąś z koleżanek... Boże ten ich wzrok. Jak by szły z kimś totalnie oderwanym od rzeczywistości. :D Powodów mego zachowania zupełnie nie rozumieją... A nie raz widziało się panne która potrafiła przykuć wzrok wiadomo czym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie.. przecież TAKIE kobiety istnieją!! NAPRAWDĘ!! Miłe, ładne, zgrabne z TAKIM sprzęciorem:)... tylko nikt ich jeszcze nie widzial :| a i one same - w zaciszu swej muzyki brną przez miasto zupełnie niedostrzegalnie... dla nich... aż pewnego razu każdy znas wyjdzie z zza rogu, przeżuwając akurat ostatni kęs batona, wpadnie na nią i to będzie ONA... MAŁGORZATA :D ja już znalazłem... fakt że dopiero teraz biega ze sprzętem (z5+px100)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh te zboczenia zawodowe :D Mi to już weszło w rutynę. Wchodzę do tramwaju, szybkie spojrzenie 90 w jedną 90 w drugą - nic ciekawego. Szukam miejsca przy szybie wzrok w przestrzeń za nią i funkcja wyszukiwania słuchawek wśród przechodniów :P , no chyba że w tramwaju jest coś interesującego :D szczególnie ładna płeć przeciwna ;)

BTW

Zauważyłem bardziej że to na mnie się głupio patrzą hehehe (Zawsze mam KPP na głowie), a szczególnie te panie które mają jakieś większe słuchawki :D no i niestety mochery <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zboczenie zawodowe niekoniecznie musi dotyczyć tzw. "syndromu sokolego oka"! Często ma związek z rozmaitymi aspektami naszej egzystencji w przesyconym technologią świecie.

 

Mój znajomy posiada manię Bluetooth. Serio. Gdy tylko znajdzie się wśród tłumu (tramwaj, koncert, festyn) - wyjmuje swój telefon, po czym wyszukuje inne aparaty z włączoną funkcją komunikacji radiowej.

 

Dochodzi do tego, że wybierając się na imprezę masową zawczasu przygotowuje sobie obrazek czy dźwięk, który będzie przesyłał innym. Obrazki często dotyczą rodzaju imprezy - jeśli uda mi się zdobyć ten, który rozsyłał na Światełku do Nieba, postaram się go tu wkleić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zawsze włączony BT i czasem do mnie dochodzą niepożądane obrazki, tzw. spam.

 

Czasami nawet się ludzie na mnie dziwnie patrzą, gdy wytężam wzrok, żeby zobaczyć co kto ma w uszach na drugim końcu autobusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie.. przecież TAKIE kobiety istnieją!! NAPRAWDĘ!! Miłe, ładne, zgrabne z TAKIM sprzęciorem:)... tylko nikt ich jeszcze nie widzial :| a i one same - w zaciszu swej muzyki brną przez miasto zupełnie niedostrzegalnie... dla nich... aż pewnego razu każdy znas wyjdzie z zza rogu, przeżuwając akurat ostatni kęs batona, wpadnie na nią i to będzie ONA... MAŁGORZATA ja już znalazłem... fakt że dopiero teraz biega ze sprzętem (z5+px100)...

 

 

TY szczęściarzu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności