Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Powitalnia.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, forum czytam regularnie od ponad pół roku, dużą częś tego czasu będąc w błędnym przekonaniu że plugi+N5300 to zestaw gwarantujący świetną jakość. Na szczęście powoli się edukuję w tej materii i nokia została zamieniona na clipa, a ostatnio przesiadka z hd202 na ksc75 dobiła mnie zupełnie. Pozdrawiam. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Maniakiem muzyki oraz dobrego brzmienia jestem od dawna, dopiero niedawno znalazłem to forum. Fajna atmosfera, mnóstwo ciekawych informacji zmusiło mnie do rejestracji.

Mój pierwszy playerek to MiniDisc Sony MZ-R501 ok lat 8 temu - wtedy to był dopiero sprzęt :)

Przebrnąłem przez wiele różnych odtwarzaczy mp3 ale znowu powróciłem do MD w postaci Hi-MD Sony MZ-RH!0, który gra całkiem przyjemnie - pierwszy raz jestem zadowolony z jakości dźwięku przenośnego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisałam już kilka postów, ale pora się ładnie przywitać :)

 

Fanka muzyki, kina, literatury. Studentka pedagogiki B)

 

Dzięki forum dowiaduję się nowych rzeczy i jakoś radzę sobie ze sprzętem.

 

Moim pierwszym odtwarzaczem był Creative MuVo V200 (teraz ma go moja mama ;) ), a ja przerzuciłam się na iPoda Classic 80gb.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie i Panów oczywiście! Do tej pory byłem tylko regularnym czytelnikiem i kilka razy korzystałem z waszej gościnności w dwóch pierwszych działach i komisie. Gwałtownie poszerzono tu moją wiedzę o playerach i słuchawkach, dzięki której stałem się szczęśliwym posiadaczem px 100, kupionych skądinąd na forumowej aukcji Colneta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No to i ja się przywitam.

Historia: walkman -> lepsze słuchawki -> palm z TCPMP -> lepsze słuchawki -> jeszcze lepsze słuchawki -> trafiam na forum (wcześniej tylko przeglądałem) -> nieudana próba zakupu Sams.Z5FQ 2GB -> udana próba zakupu iriv.E100 -> zamówienie na JBL-REF-200 i ATH-ON3 -> no i zobaczymy co przyniesie przyszłość. :) Chyba mnie wzięło!

 

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności