Skocz do zawartości

Powitalnia.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :) Mam wrażenie, że już kiedyś to robiłem, bo konto mam od półtora roku i nawet się o odtwarzacz pytałem, ale tamten temat się "zjadł" razem z licznikiem postów. Czyżby jakiś mechanizm ochronny forum przed głupotą?

 

Niemniej mam nadzieję, że teraz będę aktywniejszym użytkownikiem :)

 

Ztaptaltaczone za pomocą miotacza cząstek alfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów :D

Mówiąc o sobie jako nowym użytkowniku trochę dziwnie, gdyż przeglądam i pochłaniam posty na forum od dawna. Muzyką interesuje się odkąd pamiętam i czas by odkryć ją na nowo ;) . Mam nadzieję, że dzięki Wam tak się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich,.

 

Cześć !

 

W sygnaturce masz wpisane " testuję - nic ".

 

I bardzo dobrze, proponuję utrzymać taki stan rzeczy najdłużej jak się da, bowiem tak długo jak będziesz miał ten wpis, pozostaniesz wolnym człowiekiem.

Potem zaczniesz gonić króliczka.

Pewnie ponad 90% użytkowników tego Forum tak kończy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od dawna czytałem forum, zarejestrowałem się bo wreszcie mogę zacząć zabawę w lepsze audio. Aktualnie kupiłem Takstary pro80, ale z czasem myślę że dorosnę do czegoś innego. Na razie zmęczony dokanałówkami, znalazłem coś odpowiedniego. W planach mam póki co DAC i jakieś rozsądne otwarte.

A potem to już zobaczymy :)

Miło mi was poznać, dziękuję wam za dotychczasową pomoc przy szukaniu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez SteFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nadszedł ten czas, gdy trzeba się zarejestrować, przywitać i przekląć złych ludzi z tego forum (no, z headfaja też trochę).

Po pierwsze, okazało się, że że za stosunkowo niewielkie pieniądze można nabyć fajny sprzęt

Po drugie, słuchawki się różnią od siebie i to słychać nawet na drewnianym uchu
Po trzecie, okazuje się, że muzyka która do tej pory brzmiała OK, teraz jest pełna zafałszowań i SŁYCHAĆ stratność kompresji.

Po czwarte, nie ma tak, że ja sobie kupię słuchawki, a żona nie...

 

Czytanie forum przyniosło zakup Superluksów (681B dla mnie, 681 EVO dla małżonki)

 

A po piąte apetyt rośnie w miarę jedzenia...

 

Topping NX1 is in the mail...

 

Wy źli ludzie wy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności