Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Powitalnia.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej!

 

Jako świeżynka i forumowy neofita pozwolę sobie zapoczątkować temat dotyczący powitań wszelakich (mimo poszukiwań, nie udało mi się niczego podobnego znaleźć). Skoro jestem nowy, wszelkie nonkonformistyczne zachowania powinny ujść mi na sucho, a więc...

 

...witam wszystkich! :)

 

Somi.

 

(tymczasowo bez odtwarzacza, za to uzbrojony w najlepsze douszniki świata - SRS 200 N).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, Maba!

 

Dzięki za powitanie! Jak napisałem w temacie "W Poszukiwaniu Odtwarzacza Idealnego", odtwarzacza nie mam tymczasowo, za to jego zakupowi towarzyszy coraz więcej wątpliwości (na szczęście, w ramach partnerskiej wymiany, za użyczenie SRS 200 moja perełka pozwala mi na użytkowanie swego Creative Zen Stone +).

 

Większy OT byłby, gdybym umieścił ten wątek na forum "iAudio Software". Zresztą... kto wie, czy temat ten w ogóle przetrwa pierwszą konfrontację z moderatorem forum? ;)

 

Wątek jest o tyle fajny, że na dzień dobry pozwala odczuć odrobinę przynależności do zgromadzonych tu ludzi (i to abstrahując od solidaryzowania się wynikającego z posiadanego sprzętu - vide: ja). ;)

 

Pozdrawiam i macham energicznie!

 

Somi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno Wam powiem- tak spektakularnego i obustronnie entuzjastycznego przywitania na naszym forum nie bylo (albo dawno nie bylo :D). Nie wiem Somi jak to zrobiles, ale gratuluje. Milo Cie widziec :D

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj większość jest [...] szczera..

 

;d

 

Teraz każdy "Nowy" zastanowi się zanim napiszę coś nieprzyjemnego dla drugiego człowieka :lol: .

 

gdyby ktoś przynajmniej czytał regulamin... po co tam napisałem "Jeśli nie masz niczego miłego do powiedzenia - nie wypowiadaj się."? ;]

 

@Somi - witaj na forum, swoja drogą wątek ciekawy, w sam raz do podpięcia w hyde-parku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno Wam powiem- tak spektakularnego i obustronnie entuzjastycznego przywitania na naszym forum nie bylo (albo dawno nie bylo :D). Nie wiem Somi jak to zrobiles, ale gratuluje. Milo Cie widziec :D

pozdrawiam

 

Nie ma dysleksji, dysgrafii, nie zachowuje sie jak osobnik po lobotomii, badz dziecko neostrady - w dzisiejszych czasach to jednak rzadkosc ;) Witamy na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Somi, powodzenia w wyborze playerka. A tak wogóle to sprawdźcie w którym dniu ja się zarejestrowałem...ostatni dzień starego roku :P

Ja w ostatni dzień starego roku kupiłem T60...nie zapomnę tego dnia. Na to forum trafiłem przez wpisanie do Googli "Lark Matrix" :P.

Witaj, Somi - to niewiarygodne że trafił się w końcu nowy użytkownik, który nie zaczął działalności społecznej od założenia tematu " Czy warto kupić to MP4?" http://allegro.pl/item296061758_dtwarzacze...gratis_269.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Sagaris!

 

Przez ostatnie lata przyzwyczaiłem się, że moja praca ma głównie "aspekt społeczny"... A co do odtwarzacza: najprawdopodobniej wkrótce sam dołączę do grona szczęśliwych posiadaczy T60 (choć biorę pod uwagę Sansę Clip oraz v39). Po zakupie nie omieszkam się pochwalić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności