Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wlasnie Dostalem A3 :)


squonk

Rekomendowane odpowiedzi

duzo wyposażenia, niestety futeral trza bylo kupic oddzielnie, mily dodatek ze ladowarka 110-230V z koncowka takze do naszych gniazdek. wrzucilem na razie 1 film i kilka plyt audio, podoba sie. jedyne obiekcje mam do joya - troche nieprecyzyjny. za pare dni sie lepiej przyjrze, po aktualizacji f/w.

 

na poczatek wrazenia pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób zdjęcia jeśli możesz, jak wygląda gui podczas odtwarzania muzyki.

 

Jak jest z napisami z filmów?

 

fotki to po niedzieli...

 

co do napisow jeszcze nie wiem, bo film ktory mialem ze soba w pracy byl w polskie wersji jezykowej (dzwiek).

 

dzwiek muzy fajny, ale nie mailem ze soba dobrych sluchawek, w domu na spokojne - dopiero w weekend bede sie mogl przyjrzec i posluchac co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze stanow. firma z ktora wspolpracuje ma dostawcow w stanach i tak jak i7 16gb mam ze stanow. portable to on nie jest, ale dla mnie mial byc polstacjonarny - glownie na wyjazdy i szkolenia, z mozliwoscia podlaczenia pod tv, ekran d2 do filmow byl troche maly.

 

muzy na co dzien slucham na i7, a3 kupowalem pod katem wyjazdowym (muza i filmy) - ostatnio bylem w grudniu na kursie na zad**iu za Zamosciem, w pokoju nawet radia. dobrze ze mialem d2 ze soba i ksiazki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wrazenia z uzytkowania:

1/ prawie zero szumow ! - na e500 prawie nie ma potrzeby korzystania z regulatora! na D2 niestety byla, i7 szumi troche wiecej...

2/ jakosc wideo jest znakomita, jakosc wyjscia tv - tez,

3/ muzyka - jako ze dyskowiec, co by nie mielil dyskiem, raczej formaty stratne - ale gra naprawde fajnie:)

 

co mi przeszkadza?

1/ nietypowy kabel usb - ksztalt wtyczki od strony playera nieo "beczulkowaty" - nietypowy.

2/ jezeli ktos skarzyl sie na nieprecyzyjny joy w t60 (ktorego tez mam) to za przeproszeniem niech to "odszczeka"...[/joke] ten w A3 bije szczyty...

 

ogolnie jednak - fajny player. uzywany przeze mnie glownie na wyjazdach sluzbowych - jezdze na szkolenia z usg-d w okolice zamoscia (za) tam w pokoju nawet radia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

ja jestem szczęśliwym posiadaczem A3ki i używając go dość często muszę stwierdzić, że brakuje mu kilku rzeczy. Jeżeli jest wypakowany różnymi bajerami: super wyświtlaczem, obsługą wielu formatów audio i video etc., to śmiało możnabyło dorzucić mu dobry aparat, możliwość obsługi gier oraz bluetooth, wtedy byłaby to naprawdę super funkcjonalna zabawka, no i szkoda, że pdfów i innych doców nie czyta tylko trzeba je konwertować, wtedy byłby czaaad :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że aparat w odtwarzaczu PMP to zupełnie poroniony pomysł, wystarczy że są one już standardem w komórkach. W PMP po pierwsze podniósł by i tak już niemałą cenę urządzenia, po drugie zajął by miejsce przeznaczone czy to na dysk, czy na baterię, albo zwiększyłby wielkość urządzenia. Co do bluetooth to PMP niekoniecznie jest odtwarzaczem który nosi się na co dzień w kieszeni spodni aby trzeba było używać słuchawek BT. A przy oglądaniu na nim filmów to i tak trzyma się go na wyciągnięcie ręki więc słuchawki na kabel nie przeszkadzają. Jedynie zgodzę się że pdf'y mogłaby A3/A2'ójka czytać bez potrzeby konwersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności