Skocz do zawartości

Weź Się Pokaż :)


Bommbel

Rekomendowane odpowiedzi

eee ... to drugie dzwi ... komunistyczni architekci ktozy projektowali ten budynek byli tak pijani albo nie wiedzieli co zrobic ... i zrobili jakies 80 takich samych mieszkan ... w ktorych jest pokoj 2x2 z dwoma wejsciami :) ... hehe ... a ze mialem dosc widoku tej szyby to sobie przykleilem na szybe lux fotofolje z bazaru :P obraze przedstawia las i jakas wode ... ale nie pokryl calej szyby :P mam plan zeby to wejscie zakryc wielka plyta ze sklejki ... ale mama powiedziala ze juz mi nie da remontowac sobie pokoju :P naprawde nie wiem czemu ... :P ... mi tam sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwi to sie fajnie wykleja etykietkami od piwa.

sciany - plytkami cdr gdzie proces wypalania nie zakonczyl sie powodzeniem

a na sufit to tylko wojskowy spadochron.

potem tylko wyjac giwere z sejfu i czekac na negatywne opinie tu na forum :)

ale jak przystalo na rasowego kreta, na razie sie okopalem na stanowisku - oczywiscie nie tracac czujnosci.

wrog czuwa i jest wszedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciany - plytkami cdr gdzie proces wypalania nie zakonczyl sie powodzeniem

hehehe chce wlasnie zrobic to u siebie mam juz ok 108 plyt (niestety spalonych cd stracilem :( ) planuje pokryc nimi jedna ze scian, niestety nie wiem czy ta ilosc jest wystarczajaca (ew. dokleje czystymi cd :P ) ma ktos wiedze jaki obszar mozna pokryc ta iloscia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plytka cd ma srednice 120 mm

dalej latwo policzyc.:)

kalkulator w windowsie i do dziela.

efekty sa super, a to najtansza tapeta jaka mozna obecnie kupic.

niedlugo bedzie mozna tapetowac dvd, moze nie dual layer na poczatek, ale zawsze to inny spod - taki fajny fioletowy odcien. mi sie podoba.

a za pare lat blue ray :)

to bedzie tapeta wszechczasow.

 

acha, w srodek plytki mozna wkleic jakas monete, 20 groszy, lub pare centow, zeby nie okazalo sie, ze najdrozszy byl klej do "tapet".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to takie obowiazki krecik to co Ty narzekasz. Zawsze mozesz poprosic kolegow z forum to Cie wyrecza :D

nie, dzieki. te podworko sam obrobie :)

zreszta juz nieaktualne :)

mamy nowy dzien i nowe obowiazki, ktore mozna wykonywac przy muzyce z naszych ukochaniutkich playerkow. :)

 

ps. dzien dobry panstwu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Troche go odświeże B)

 

Wątek zamarł zdechł dawno temu... a taki fajny. Krecik się tu najbardziej naprodukował ale swojego zdjęcia nie dał (czyżbym przeoczył ?)... :) (no chyba że avatar wystarczy).

 

Paare osób deklarowało na początku chęć zamieszczenia zdjęcia, ale nie dotrzymali słowa... no, weźcie sie pokażcie.

 

Oto ja:

dsc039703bm.th.jpg

 

Troszke mi sie włoski zmierzwiły, ale to od czapki ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiemu to dobrze dwie piekne dzieczyny go całują. A na zdjeciu z lewej KSYmperator jest już "troszkę" wcięty :D

a) zmeczony!

 

B) to drugie jest robione pozniej ;P

 

i sie nie madrzyj tylko foteczki wstawiac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności