Skocz do zawartości

Weź Się Pokaż :)


Bommbel

Rekomendowane odpowiedzi

jakis uraz z dziecinstwa ?

czy osobiste uprzedzenia do jakiegos gatunku ?

a moze cos masz do samej miejscowosci...

pamietam, ze bylo jakies piwo z jablonowa ....chyba szesnastka, bardzo mocne.

ale moge sie mylic, to bylo jakis czas temu, moglem przekrecic nazwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc piw z jablonowa ma ok 10% ... smakuja paskudnie ... i sluza jedynie do szybkiej utraty swiadomosci ... choc i tak mega waty sa lepsze :P

ogolnie to piwo z jablonowa omijam szerokim lukiem ...

a pozatym co ja tu bede ... krecik kup sobie kilka roznych piw z jablonowa to zobaczysz o czym mowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobra dyskusja :D Co do mocnego pifka to przyblizam "Samuel Adams Triple Bock" udalo sie wycisnac 18% przy zachowaniu piwa a nie uzyskaniu wina - Wow! Sa chcetni experymentatorzy? Cikaw jestem ile litrow tego plynu mozna siebie wlac na imprezie.

 

Btw.

Sorry Bommbel nie moglem sie opanowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczam :P ...

kiedys znalem stronke na ktorej byl licznik ile mozna wypic ... podawalo sie wzrost wage czas picia ilosc i % ... i podawalo przy jakiej dawce sie umrze :P ... ja moge naraz wypic 4 mega waty (10%) i zabraknie mi 0,1 promila do smierci :P (wg. tego programu ... a wiadomo ze kazdy ma rozna tolerancje) ... w praktyce po 2 nie moglem wstac ze schodow ... ale nie ma sie czym chwalic ... dzieci nie brac ze mnie przykladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczam :P ...

kiedys znalem stronke na ktorej byl licznik ile mozna wypic ... podawalo sie wzrost wage czas picia ilosc i % ... i podawalo przy jakiej dawce sie umrze

Tak sie sklada ze jestem w posiadaniu takiego programiku i to niezwykle rozbudowanego, oprocz normalnych trunkow mamy takie rarytasy jak 50ml spirytusu - wiec mysle ze kazdy znajdzie cos dla siebie :D Jezeli sa chetni to przysylajcie mi swoje adresy to wam powysylam i pochwalimy sie wynikami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na Słowacji. Męski wyjazd we trzech obniżył trochę standardy naszej kultury osobistej, co widać na zdjęciu. :D

Czy ja tam widze piwo? Wszedzie to piwsko :)

A jak. :D

 

Zestaw "Słowacja" - piwo, smażony ser i frytki. I tak dzień w dzień. No, raz zamówiłem sobie kluski z kapustą. Okraszone skwarkami, jak to z reguły bywa z daniami bezmięsnymi. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To macie i moje.

Chociaż i tak mnie nikt nie spotka przez przypadek. :lol:

A ja Cie ReGie widzialem.

Skorzana kurtka, dlugie wlosy i PortaPro na glowie to musiales byc Ty. A jezeli mam byc szczegolowy to widzialem Cie jakies 1-2miechy temu kolo Quo Vadis.

Troche sie zaskoczylem bo nie czesto widzi sie na ulicy dwoch ludzi z PortaPro na glowie w promieniu 10m :D

 

PS. Sorki ze tak cytuje posty z drugiej strony topicu :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Cie ReGie widzialem.

Skorzana kurtka, dlugie wlosy i PortaPro na glowie to musiales byc Ty. A jezeli mam byc szczegolowy to widzialem Cie jakies 1-2miechy temu kolo Quo Vadis.

Troche sie zaskoczylem bo nie czesto widzi sie na ulicy dwoch ludzi z PortaPro na glowie w promieniu 10m  :D 

To raczej nie byłem ja, w polsce byłem ostatnio na przełomie lutego i marca. i wtedy tylko raz miałem porty na mieście i nie dotarłem wtedy pod quo vadis. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee ... nie wiem o co ci chodzi ... to jest jpg ... i zawsze byl jpg ... teraz tylko troche go zmniejszylem ...

no i cyfrowke mam badziewna dlatego taka jakosc <_<

a pokoj to moje dzielo :) sam malowalem itd ... ale wiecie jak sie cos robi pierwszy raz to nie zawsze musi wyjsc :P pokoj ma byc funkcjonalny nie ladny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności