Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, westberg napisał:

 

Ma Kolega spostrzegawcze oko. :D

H4 były chyba w jakichś kompletach z telefonem LG. Stąd możliwe że Pani je nosi bo ma razem z fonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Serial "Zasada przyjemności". Aktorka słucha w samolocie koncertu muzyki klasycznej na Sennheiser Momentum (kość słoniowa, przewodowe).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serialach ostatnio wysyp product placement.

Serial "Inwazja" fantastyczny zestaw vintage gramofon Garrard 401 i elektronika Kenwood. 

"I tak po prostu" czyli kolejna odsłona Seksu w wielkim mieście ukryta reklama OMA (Oswalds Mill Audio) gramofon Anatase, wzmacniacz Parallax i kolumny Mini. Piękny sprzęt, ale niewyobrażalnie drogi. No i jakieś tam słuchawki się ukrywają, chyba nawet mam takie same ;) 

Zrobiłem zdjęcia z ekranu :) 

IMG_20211110_110103.jpg

IMG_20211209_210326.jpg

Edytowane przez The Grand Wazoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

W serialach ostatnio wysyp product placement.

Serial "Inwazja" fantastyczny zestaw vintage gramofon Garrard 401 i elektronika Kenwood. 

"I tak po prostu" czyli kolejna odsłona Seksu w wielkim mieście ukryta reklama OMA (Oswalds Mill Audio) gramofon Anatase, wzmacniacz Parallax i kolumny Mini. Piękny sprzęt, ale niewyobrażalnie drogi. No i jakieś tam słuchawki się ukrywają, chyba nawet mam takie same ;) 

Zrobiłem zdjęcia z ekranu :) 

IMG_20211110_110103.jpg

IMG_20211209_210326.jpg

Szczególnie na drugim zdjęciu super sprzęt :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Pełna zgoda, dzisiaj będą też u mnie. Wiem już jak grają (świetnie), jak jeszcze zdadzą długoterminowy test  komfortu i uda mi się obejść kwestię zbyt dużych skoków głośności to mam spokój na parę lat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zdzichon napisał(a):

Pełna zgoda, dzisiaj będą też u mnie. Wiem już jak grają (świetnie), jak jeszcze zdadzą długoterminowy test  komfortu i uda mi się obejść kwestię zbyt dużych skoków głośności to mam spokój na parę lat.

 

 

W końcu kupiłeś czy pożyczyłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, zdzichon napisał(a):

uda mi się obejść kwestię zbyt dużych skoków głośności to mam spokój na parę lat.

Może jest jakiś mod do pixela, żeby zmienić skok zmiany głośności? W Samsungu mogę zmienić wedle uznania czy głośność ma mi się zmieniać o 1/150 czy o 20/150, jak nie ma tego systemowo w pixelu, to poszukamy apki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Najner napisał(a):

to poszukamy apki.

No przydałaby się apka do precyzyjnego sterowania głośnością przyciskami, bo taką do sterowania "macanego" to znalazłem

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.phascinate.precisevolume&hl=en&gl=US&pli=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności