Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

Juz jakis czas zastanawialem sie na zalozeniem takiego tematu.

 

Coraz czesciej zdarza mi sie widziec na ulicy ludzi z ciekawym sprzetem (jakis iriverek albo znane mi sluchawki koss czy sennheiser...) i zastanawiam sie czy to przypadkiem nie ktorys z forumowiczow (w koncu jest nas ponad 1000 :) ).

 

Dzisiaj np., w warszawie, w autobusie linii 187 ok godz. 10 widzialem goscia z plejerkiem z serii ifp-1xx dyndajacym na jakiejs smyczy (czy innej sznurowce :) ).

 

Wracajac (ok godz 18.20) w metrze widzialem kolojnego kolesia w portapro.

 

Piszcie wiec kogo i gdzie widzieliscie, moze to ktos z nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pierwszy raz zobaczylem goscia z iriverowskimi pchelkami (ahh ten ich tandetny, niebieski kolor...) w autobusie na linii 30 jadacej w kierunku b3 w rzeszowie (pozdro dla wtajemniczonych ;] ) i smiac mi sie chcialo z kolesia z sennhami hd497 (stal na przystanku). byl wygolony na lyso :D I na uszach te kiczowato wygladajace muszle :D mowie wam, pikne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz tylko widziałem kogoś "znajomego", w lutym tego roku - miał pchełki iRiverowskie - nie do pomylenia ;) Było to MediaMarkcie w Galerii Dominikańskiej :P

Poza tym wszędzie widzę Sony <_< Znaczna większość sprzętu w mojej szkole to właśnie discmany Sony, ewentualnie jakiś Panasonic się trafi... Są nawet 3 takie same flashe LG (!) :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest niezły. Ja też zwracam uwagę na to, co ludzie noszą. Ostatnio nachylałem się nad gościem w autobusie, żeby zobaczyć jaki miał napis na pchełkach (musiałem śmiesznie wyglądać, bo kilka osób chichotało :P).

 

Niestety iRiver nie jest najpopularniejszą marką w moim mieście. Większośc moich znajomych nie rozumie mojego polowania na dobre słuchawki. Twierdzą, że szkoda kasy na taką "p1erdołę", jeżeli można kupić "identyczne" za 6,99 w kiosku. Już mi się nawet nie chcę z nimi spierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......... Twierdzą, że szkoda kasy na taką "p1erdołę", jeżeli można kupić "identyczne" za 6,99 w kiosku. Już mi się nawet nie chcę z nimi spierać.

bo wiekszosc ludzi ma dosc ograniczone wymagania. wystarczy jak im brzeczy cos i nie znieksztalca do bolu uszu i jest okey dla nich.

ja sam unikam tandety z najnizszej polki - ale sluchawki z klasy sredniej mi wystarczaja.

ktos kiedys powiedzial , ze z tlumem sie nie wygra i mial racje.

skoro wiekszosc twierdzi, ze starczaja sluchawki za 5 pln to oznacza dokladnie, ze dla wiekszosci starczaja sluchawki za 5 pln.

dla mniejszosci wystarcza za 3.50 pln lub za 350 pln to sa te "odchylenia standardowe" w rozkadzie Gaussa. chyba tak to lecialo :)

a ponadto jest wszystko okey :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz tylko widziałem kogoś "znajomego", w lutym tego roku - miał pchełki iRiverowskie - nie do pomylenia ;) Było to MediaMarkcie w Galerii Dominikańskiej :P

Hmm, a nie nie w lutym to już chyba miałem sony albo przynajmniej plugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gauss na pewno by kupil dobre sluchawki i irvera :)

Moze w ogole zalocie temat : Jakie sluchawki wybraliby znani ludzie? :lol:

 

Co do sluchawek to jak zerknalem na stronke ktora zapodal o ile mnie pamiec nie myli ReGie i zobaczylem pchelki Shure-a za 499$ to mnie zdjelo z krzesla :blink: (heh swoja droga znalazlem u siebie mikrofon Shure-a nawet nie wiem skad sie wzial :rolleyes: )

 

nie ma to jak chodzic w jednej koszulce caly rok 

 

Taaa, trzeba wiec stworzyc cala kolekcje ubran na kazda pogode z logiem avatarkowym. iRiverowcy laczcie sie ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o nadruk "z drukarki" najlepiej skorzystac z oferty takiego zakladu. Nalezy pamietac, ze fotografie moga miec przeklamane kolory, ale jezeli chodzi o grafiki, zwlaszcza czarno-biale, jakosc jest naprawde ok. Trwalosc-to juz zalezy od urzadzen i materialow... w tym jakosci koszulki!

 

Odradzam papiery do drukowania w domu. Mala trwalosc/wysoka cena. Zamiast takiej paczki z 10 arkuszami A4 lepiej kupic dwa sloje z dobra farba do tkanin.

 

Jest tez cala gama materialow do rysowania i malowania na tkaninach. Bardzo dobrze spisuja sie specjalne kredki (podobne troche do pasteli olejnych). Rysunek utrwala sie zelazkiem. Mialem taka koszulke. Szkoda, ze nie pamietam marki, bo trwalosc byla zaskakujaca. Koszulka wygladala wciaz tak samo po regularnym praniu i suszeniu w automatach.

 

Doskonale spisuja sie tez akryle do tkanin (utrwalane termicznie jak wyzej). Mozna tez najnormalniej w swiecie udac sie do najblizszej drukarni sitodrukowej (inf. dla nieobeznanych: serygrafia to inna nazwa sitodruku) i zapytac o rodzaje farb i sposoby utrwalania. O ile zamawianie sita na jedna sztuke jest zbedna rozrzutnoscia, o tyle zasiegniecie jezyka u specjalisty i zabawa w nadruk od szablonu, czy dowolnym innym sposobem, moze byc ciekawym doswiadczeniem.

 

Powodzenia. Chetnie przeczytam jak poszly eksperymenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa takie punkty co robia nadruki na koszulki ... w wawie znam jeden ... przy geancie na jubilerskiej ... tuz przy petli tramwajowej na goclawku ... tam mozna robic nadruki na koszulki ... mozna zrobic swoj projetk tylko musi byc zrobiony wektorowo czy jakos tak ... nie pamietam dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej Polsce pełno jest miejsc w których robią nadruki na koszulki. Najlepiej znaleźć stronę producenta w internecie lub odszukać coś takiego osobiście i dowiedzieć się jakie są warunki, możliwości i cena. Robiąc koszulkę dla kumpla znaleźliśmy nawet firmę, która chciała nam wyszyć(!!!) cały rysunek maszynowo.

 

Z reguły obrazek może zawierać max 4 kolory, nie może być płynnych przejść w kolorach, projekt obrazka wykonany w Corel Draw 8 lub 9 zamieniony na grafikę wektorową. Koszt nadruku z jednej strony to ok. 18-25 zł (nie licząc koszulki), tak więc maxymalny wypas (koszulka plus dwa dość duże nadruki z obu stron) to ok. 70 zł (zależy za ile kupicie koszulkę, chociaż często takie firmy same dają koszulki).

 

Zajrzyjcie na www.koszulkowo.com. Mają tytuł dobrego sprzedawcy na Allegro, sam z nimi załatwiałem kilka spraw. Na stronie znajdziecie FAQ i telefon kontaktowy. Są tani i dobrze robią. Nadruki wykonywane są FLEXEM (taka gładka prasowanka) lub FLOKIEM (mechaty materiał - super sprawa) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i smiac mi sie chcialo z kolesia z sennhami hd497 (stal na przystanku). byl wygolony na lyso :D I na uszach te kiczowato wygladajace muszle :D mowie wam, pikne...

HEHE a nie byly to czasm sennki HD265 - mam kumpla w Rzeszowie ktoremu sprzedalem impka 550 i nosi wlasnie takie sluchawki - recka jest na forum :) a teraz na 100% jest koles w rzeszowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... a nie lepiej byloby po prostu pofklejac tutaj swoje fotki? Bo pomysl z avatarkami na ubraniu fajny, ale bardzo kosztowny :D zeby caly czas popierdzielac w ubraniu z avatarkiem to cza by bylo troche tego skrecic. A i tak szansa, ze ja np. spotkam kogos z tego forum w rzeszowie jest praktycznie znikoma :D (chyba 1 gosciu jest z rzeszowa, bo kiedys pisal cos o MM w tej dziurze, a tak prawie wszyscy z wrocka lub wawy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu - to od kiedy kupilem sobie playera to dokladnie przygladam sie co ludzie maja na uszach. nieraz faktycznie to musi smiesznie wygladac gdy zamiast na jakas ladna pania to gapie sie na uszy przechodzacego kolo mnie jakiegos klienta...

 

a Szczecinie to kroluje chyba Creative bo ciagle widze ludzi z ich pchelkami w uszach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności