Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

Krecik: ludu ma racje. Przystopuj troche :/ naprawde nie trzeba zawierac pieciu madrych sentencji w poscie ni cholery zwiazanych z tematem, obejdzie sie i bez nich... a na pewno szybciej bedzie sie przegladalo forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w sklepie w Gliwicach jakiś chłopak bardzo intensywnie przyglądał się słuchawkom w moich uszach. W którymś momencie nie wytrzymałem i zapytałem, czy interesują go moje słuchawki, czy może się zakochał. Chłopak najpierw troche zgłupiał, a potem powiedział, że rozpoznał sprzęt irivera i był ciekawy jaki mam odtwarzacz. Na forum niestety nie bywa, więc nikt z "rodzinki", przynajmniej na chwilę obecną. Kurcze, miło spotkać kogoś, kto "czai bazę" w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przystopowac ?

no dobrze, moge sprobowac - ale nie obiecac.

nie wiem czy mi sie uda.

chociaz zawsze sa dwa uda , albo sie uda albo sie nie uda.

do niedzieli wlacznie postaram sie nic nie pisac.

a potem sprobuje stopniowo sie wlaczac i tylko na temat.

 

w kazdym razie sprobowac warto.

 

jak widzicie takie rozwiazanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powracając do tematu <_< (krecik, z góry sorry za rozwijanie głównego wątka i przeszkadzanie Ci w pisaniu bzdur <_< ) :

 

Dzisiaj we wrocławskim MIPie był gościu z iFP-799 ale nie wiem do licha czy on go oddawał bo coś mu się nie podobało czy moze kupował :P :P

Kurczę no ja jeszcze nie widziałem nikogo w Sportach czy Portach, tylko kiedyś raz typa w PX100 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna no w rzeszowie takie zadupie ze nikt nie ma porzadnego sprzeta :/ Przez caly rok widzialem JEDNA(!) osobe z sennhami mx-x00 albo iriverami, a codziennie co najmniej raz dziennie jezdze jedna z glownych linii - 18. Wszyscy z jakiimis blyszczacymi, plastikowymi, na chrom syliwowanymi, kiczowatymi, "pieciozlotowkami" podpietymi pewnie do pleja "samsung parts"...

 

Publius - przestan, powiedzial, ze sie poprawi. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Bo w sumie fajny gosc i szkoda by go bylo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

U mnie w Rudzie Śląskiej - Halembie- tez nikogo jeszcze nie widzialem z iRiverkiem czy sluchawkami lepszymi, ale musze przyznac ze malo smigam autobusami, ale od przyszlego roku bede dojezdzac do szkoly to zaczne sie przygladac co kto nosi w uszach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w sklepie w Gliwicach jakiś chłopak bardzo intensywnie przyglądał się słuchawkom w moich uszach. W którymś momencie nie wytrzymałem i zapytałem, czy interesują go moje słuchawki, czy może się zakochał. Chłopak najpierw troche zgłupiał, a potem powiedział, że rozpoznał sprzęt irivera i był ciekawy jaki mam odtwarzacz. Na forum niestety nie bywa, więc nikt z "rodzinki", przynajmniej na chwilę obecną. Kurcze, miło spotkać kogoś, kto "czai bazę" w temacie :)

Wpadnij do Katowic na piwko..... :)

 

Moze zaczniemy sesje spotkan regionalnych w mniejszym gronie i dojdziemy do spotkan ogolnokrajowych.

 

Od czegos trzeba zaczac a zawsze lepiej stawiac na poczatku male kroki anizeli 7-milowe. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czy interesują go moje słuchawki, czy może się zakochał...

Niezły tekścior Echelon :) Zapamiętam i z pewnością wykorzystam ...hehehe

 

Co do osób spotykanych z fajnymi słuchawkami, bez przerwy nadziewam się na gościa w PortachPro. Może to dlatego, że pracuje w pokoju obok.

 

mariuszek102 niejaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można trochę naciągnąć temat, to w czerwcowym "Zwierciadle" jest całostronicowa reklama czekoladek Nestle Sensations i rozwalająca się w niej na kanapie dziewczyna ma na uszach chyba porta pro - tylko jakby założone tył na przód. :huh:

 

Kto tam mówił, że porty niewyjściowe, niemodne i w ogóle? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna no w rzeszowie takie zadupie ze nikt nie ma porzadnego sprzeta

 

ooo ch** qrde (hehe), mart!n3k ty jestes z rzeszowa ?? Tak sie składa ze ja również. jeszcze jak bys kolarstwo trenowal to wogole wypas

 

btw Goa sie do mnie niedawno odezwał w sprawach rowerowych, odpisałem, ale odzewu zadnego, moze nie zauwazył ze jest skrzynka odbiorcza w jego profilu

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj ok. 19 w Wawie na Bielanach jakiś koleś wychodził z leclerka z zakupami. Miał na szyi chyba ifp7xx.

W miarę krótkie, jasne włosy, średni wzrost nie starszy niż 30 lat... szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie wyglądu bo raz że nie mam pamięci do twarzy a dwa to pierwszy raz zobaczyłem kogoś z iRiverem :huh:

 

Może to ktoś od nas? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w srode chyba widzialem wieczorkiem (ok 19) w okolicach metra politechnika dziewczyne z przypietym do paska iriverkiem z serii ifp-8xx ale nie przygladalem sie za bardzo bo jeszcze by sobie cos pomyslala :) W uszach miala jakies pchelki, podejzewam, ze to jakies sehnnheiser'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzisiaj widziałem panią. ładna panią ;) z 899 na szyi. na smycz miała playerka.. i jakoś dziwnie się na mnie spojrzała jak zobaczyła ze się na nią patrzę... ale cooz ;) później się kapnąłem gdzie się kończyła smycz z odtwarzaczem ... ale biust tez miała fajny ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później się kapnąłem gdzie się kończyła smycz z odtwarzaczem ... ale biust tez miała fajny ;P

nie ma to jak połączyć przyjemne z pożytecznym.

idealna kooperacja, flash w poblużu biustu ze 100% buforem ....

aby się nie okazało, że to chodząca promocja sprzedaży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w rzeszowie jak na razie zaliczylem jedna osobe z senkami mx450... lepsze to niz nic ;] I to jakis gosciu kolo 40 ;]

 

Zauwazylem tez 2 osoby z tymi sluchawkami co dodaja do przenosnych radyjków za 5zło... takie czarne z niebieska i czerwona gumowa wstawka... az ma sie ochote powiedziec "pokur**ło cie?!" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności