Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

Macieq, ja też mam taki zwyczaj...

Szkoda mi się robi ludzi, jak widzę te zwykle pchełki dołączane do playerów creative lub innych badziewiów, albo słuchających radio w słuchawkach za 0,5 zł :(

 

Lepiej w ogóle nie słuchać, ponieważ muzyka traci na wartości i nie docenia się jej piękna w pełnym wymiarze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge wkleic swoje zdjecie sprzed kilkunastu lat :P na pewno mnie wszyscy poznaja :P

 

ja_1985-3mc.jpg

 

----

ja narazie uzywam dostarczonych do playerka sennheiserow (bo maja nadruk iriver :P) a tak na powaznie to dlatego ze nie mam $ na inne sluchawki :(

jak tylko zdobede jakas kase to od razu cos z klasy 'plug'ow kupie :)

----

mi sie szkoda robi ludzi ktorych widze w takich niebieskich pchelkach-bezfirmowkach z przezroczystym kablem. kiedys mi rodzinka takie kupila - raz je zalozylem, wiecej nie mialem ochoty bo polowy dzwiekow (zwlaszcza niskich) nie bylo slychac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

niezla fantazja kopaczu ... tetetka co ;) co ty platnym zabojca jestes ... glock :lol: jak bys mial glocka to bys nie smiagal z playerkiem ergotecha :P (ps. jak ci sie podobal ten hicior co byl tam firmowo wgrany :) z tego co pamietam to to "barbie girl" :P) no chyba ze ten sprzent to miales na kulki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproscie, poprosmy ...

czy obecna formula jest nietrafiona ?

brakuje tylko paru oderwanych (od codziennych trosk o playery irivera) zagadnien.

takie sztywne, scisle trzymajace sie tematu to sa specyfikacje techniczne.

forum, powinno obejmowac szersze tematy i stanowic wspolna platforme miedzy wszystkim zainteresowanymi.

 

jesli np. sex-shop obraza moje przekonania religijne to tam nie wchodze.

jesli 4 czerwca 1989 roku glosowalem na solidarnosc oznaczalo to, ze chce miec mozliwosc wyrazania swoich pogladow w ramach demokratycznych struktur.

 

zapedy dyktatorow / i to nie dyktatorow mody/ aby okreslac co nalezy pisac /to co oni chca czytac/ byly przerabiane w polsce i doprowadzily do masowych wystapien niezadowolonego tlumu :)

narod musi sie wygadac , najesc i napic. /kiedys mozna by bylo dopisac cos o chlebie i igrzyskach/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dupie maryni to sobie można pogadać na czacie, tu wchodzą ludzie z problemami z swoimi playerami i próbują coś znaleźć. a Wy nawet w dosyć offtopowym temacie potraficie zrobić offa. za bardzo się rozbestwiacie. brakuje tu adminów którzy by trzymali to wszystko w porządku. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to byla propozycja dla mnie funkcji admina ?

 

jesli tak to z nieskrywanym zalem musze odmowic :)

czlowieka odpowiedzialnego poznaje sie po tym, jak umie odmowic dla dobra sprawy i traktuje takie propozycje powaznie.

gdybym chcial sie pobawic - to co innego, jednak mysle, ze jest tu wiele wartosciowych osob, ktore by sie swietnie /oczywiscie na rowni ze mna/ nadawaly.

chciec to znaczy moc, ale moc nie oznacza chciec. jakos tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to w miesiąc natłukłeś tyle postów, że niedługo trzeba będzie zmienić nazwę strony na forum.krecik.pl.

 

PS Super śmieszne kawały, chłopaki, gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dupie maryni to sobie można pogadać na czacie, tu wchodzą ludzie z problemami z swoimi playerami i próbują coś znaleźć. a Wy nawet w dosyć offtopowym temacie potraficie zrobić offa. za bardzo się rozbestwiacie. brakuje tu adminów którzy by trzymali to wszystko w porządku. :angry:

przychylam sie do zdania ReGie'go; chyba bedzie czas zwijac sie z forum:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że niedługo trzeba będzie zmienić nazwę strony na forum.krecik.pl.

 

PS Super śmieszne kawały, chłopaki, gratuluję.

rozwaze taka mozliwosc.

forum.krecik.pl brzmi niezle. rozejrze sie za jakimis bogatymi sponsorkami.

 

squonk: po 3 latach zostawisz forum z powodu napisania paru dowcipow na forum ?

przeciez to nadwrazliwosc. ty jako czlowiek jedynych slusznych rocznikow tutaj powinienes wiedziec, ze taka ucieczka obniza morale pozostalych. inni apelowali to i ja moge: squonk - nie uciekaj z tego okretu, badz kapitanem i zostan do konca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak forum jest dla wiekszego zespolu ludzi.

jeden lubi smigac inny woli miec wszystko pod nosem.

oczywiscie, zawsze nalezy zachowac zdrowy rozsadek i wlasciwe proporcje.

mam nadzieje, ze nie zabrzmialo to jakos prowokacyjnie.

nie mialem nic zlego na mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności