Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

HD 202 sobie kolejna osoba w klasie kupiła. Bo zasłyszeli, że to 'pro firma' także taka teraz moda...

 

HD 465 sobie kolega inny kupił (niebieskie akcenty) ale mam wrażenie, że wyłącznie do wożenia się. Bo dotąd słuchał muzyki poprzez wiszący na szyi headset Nokii. No i nie wiem, może uważa, że dobrze komponują się z jego nowiutkim, srebrzystym Seatem Leonem? Nie mam pojęcia, ale zastanawiam się, jak jestem odbierany (czy mam wyczucie stylu?) wsiadając w CALach do Wartburga 353W w kolorze kompletnie matowego 'ivory'? ;F

 

Kumpel (to już trzeci z klasy) sobie kupił PX100. Jestem piekielnie rad z faktu, że udało mi się go na nie namówić. Chociaż on i tak opierał się całkowicie na 'moich wskazówkach'. Ostatnio skomentował je słowami: 'ładnie dają!' i zaczynam zastanawiać się, czy on aby napewno jest w stanie docenić jakość, którą mu one zapewniają? :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się w aucie ze słuchawkami jeździ? Ciekawe co na to przechodnie uciekający z przejścia dla pieszych :P Nie no, w nausznych to jeszcze, ale kiedyś prowadziłem w ep`kach... nawet teraz mi ciarki przechodzą po plecach jak sobie pomyśle co mogło z tego być.

Ymmm... Wartburg + CAL!? hmmm, na moje oko to stylu tam raczej za dużo nie ma ;) Ale podziwiam w Tobie to, że pier... konwenanse i jesteś sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, Grodzka (przed Colegium Broscianum), między 11:15 a 13:15 (nie pamiętam po których zajęciach), koleś w Sennheiserach HD280. Poza tym różne dziwne połączenia w mieście widuję czasem... Całkiem niedawno widziana w tramwaju dziewczyna miała do ajfona lub toucha (nie rozróżniam) podłączone Philipsy SHP2000... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław, autobus 612, ok 8:15 gość ~16-18 lat w czapce, na niej PX'y 100.

Raczej jednak wątpię, żeby ktoś ceniący jakość dźwięku nakładał słuchawki na czapkę zimową, także wnioskuję że to nikt z forum...

Nie zgodzę się.

Wielokrotnie używałem PXów ubranych na czapkę i nie wpływało to niekorzystnie na dźwięk, pod warunkiem że była to niezbyt gruba czapka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis 11.26 w szkole kolo z iphonem creativem zenem V i jakims noname ( przypomina bigboya ale nie wie mco to jest) i jakimiś ep sluchajacy rapu ale szpaner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze 3 dni temu w krakowie w kawiarence internetowej był gość słuchający muzyki na jakiś pchełkach... chyba firmy TDK ale nie na 100%, tylko senk w tym że wszyscy się na niego patrzyli jak na jakiegoś dziwaka bo słuchał muzyki tak głośno że ja z 4 metrów słyszałem głośno i dokładnie to czego ten gościu słuchał... nawet słyszałem rytm gitar w jego muzyce... słuchał jakiegoś metalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności