Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

domzz bardzo ladnie prosze nie zapij :P bo chce porownac oryginalnosc moich k324p do Twoich, bo cos pewnosci nie mam i w koncu porownac 60tki i 80tki. btw CityRock wedlug mnie bedzie lepsze niz taka kawiarnia,. tam sa dwie dosc duze swietne loze, ewentualnie mozliwosc przestawiania stolikow do kanap, (nie raz nie dwa miescilismy sie tam w +12 osob) a do tego rano maja raczej mała klientele i nie powinno byc problemu ze sciszeniem muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może klasycznie - przy żabie :] i wtedy bedziemy się martwić o miejscówkę, przejdzie się po paru lokalach aż znajdziemy jeśli by ktoś doszedł, to mogę dać nr kom, to się doinformujemy gdzie się zatrzymaliśmy, to chyba będzie najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień przed spotkaniem proponuję napisać, co kto weźmie. Biorę:

* iRiver T10 1GB

* Cresyn RP-MG280E

* AKG K310p

* AKG K324p

* AKG K412p

* aparat cyfrowy

 

Muzyka, jaką będę mieć na odtwarzaczu to Alizée, Katie Melua, Paktofonika, Myléne Farmer, muzyka filmowa, rap francuski i inne, mniej znaczące pojedyncze piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli o 11 przy Żabie? [chyba każdy wie gdzie jest żaba w katowicach - taka rzeźba na ul stawowej]

 

Ja się zjawię z:

- Zune 1st gen

- Westone Um1

- Grado SR-60

- Cmoy

- AKG [muszę sprawdzić co to za model]

- Koss KSC-75

- Panasonic SL-MP73J

- Dość ciekawe doki za 17zł :D[jeśli mi ojciec pożyczy]

 

Muzyka - Sporo i to różnej różnistej :D

 

/edzia

Numer tel dla zainteresowanych - 6 - sześć - 4 - cztery - trzy - sześć - 8 - siedem - zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze jak mowiliscie "zaba" to chodzilo wam o ta siec sklepow :P - dzieki za doinformowanie. jakby co to bede dzwonil do camilosa, ale chyba trafie bo przystanek autobusowy jest tez na stawowej :P. Planowany przyjazd o 10:57, szostka, czyli akurat na czas. Jakby co to bede mial na glowie/szyji SR-60.

 

biore:

- px100

- kpp

- sr-60

- mx500

- (moze) mx550

- discman panasonica sl-sx332 (ktory jest juz prawie trupem :() + dosc sporo plytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze jak mowiliscie "zaba" to chodzilo wam o ta siec sklepow :P - dzieki za doinformowanie. jakby co to bede dzwonil do camilosa, ale chyba trafie bo przystanek autobusowy jest tez na stawowej :P. Planowany przyjazd o 10:57, szostka, czyli akurat na czas. Jakby co to bede mial na glowie/szyji SR-60.

 

biore:

- px100

- kpp

- sr-60

- mx500

- (moze) mx550

- discman panasonica sl-sx332 (ktory jest juz prawie trupem :() + dosc sporo plytek

 

Ja powinienem byc ok. 11.15

 

biore:

qJAYS, JBL 220, Marshmallows, PX100, DT990Pro, Clip, Vibez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie zdarzylem wrocic na czas z krakowa (delagacja) a przynioslbym jeszcze oprocz um2 i se530 takze triple.fi 10 pro ktore juz mam.

 

Szkoda, bo chcialem bardzo sprawdzic moonlighta :(

 

Mam jednak nadzieje, na jakis kolejny meet za jakis czas. Pewnie i moja kolekcja powiekszy sie do tego czasu.

Czekam na fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności