Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Euee... No ale się porówna w jakiej klasie grania są. Dla mnie stockowe CALe nie mają co podskakiwać, bo one próbują grać bardzo dobrze, ale nie do końca im to wychodzi i wiele rzeczy przekłamują.

 

Gdak, będziesz na spotkaniu?

 

Bardzo bym chciała ( posłuchała bym słuchawek co jeszcze nie znam - niekoniecznie tych drogich - szukam raczej pereł wśród tych tańszych modeli - i zaraz wyciągam driver ;) ).

Nie dam niestety rady. Z dwóch przyczyn.Czasowej i finansowej.

 

EDIT : samocenzura wyedytowała prywatne informacje oraz zachęty do stosowania używek

 

Pozdrawiam i życzę pozytywnych opinii o zmodowanych CAL na meecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem majkel o twoich wrażeniach z HD800 i po samej barwie od 10-20kHz jest właśnie różnica. HD800 zbijają właśnie dolną górę, a podbijają wysoką. Opisywałeś to tak, że talerze są z folii aluminiowej. Z tego, co przeglądałem, to są equalizowane pod diffuse field i charakterystyki producenta są właśnie pod taką barwę i stąd ta liniowość charakterystyki jest trochę myląca. Podobne zafarbienie zrobiłem w CAL i wg mnie tego im potrzeba. Bez tego rzeczywiście talerze są grubsze.

 

Pewnie ciężko by mi było znaleźć różnice między innymi słuchawkami wysokiej klasy, bo nie miałem styczności z produktami typu K1000, GS-1000, PS-1000 czy właśnie HD800, ale się zastanawiam, czy nie celuję w sposób prezentacji konkretnej firmy lub słuchawek.

 

BTW na czym słuchasz rekablowanych CAL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że czymś z nieco wyższej klasy. U mnie na T60 wyszło w końcu skąd się wzięło zapiaszczenie góry w tym odtwarzaczu i nie jestem w stanie słuchać takiego zestawienia z CAL. Zastanawiałem się na ile lepsze źródła są w stanie poprawić czy naprawić brzmienie samych słuchawek na tyle, że mody w samych słuchawkach dawałby identyczną poprawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że to dziadostwo. Nigdy go nie słuchałem. Bardziej mnie E10 zastanawiał. Chcę zebrać drobną listę sprzętu, na którym CALe zbierają dobre opinie i później się temu przysłuchać, a nie, żeby powiedzieć, że to dziadostwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że to dziadostwo. Nigdy go nie słuchałem. Bardziej mnie E10 zastanawiał. Chcę zebrać drobną listę sprzętu, na którym CALe zbierają dobre opinie i później się temu przysłuchać, a nie, żeby powiedzieć, że to dziadostwo :)

 

No niestety T60+CAL to nie najlepszy tandem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallow, dogadaj sie z majkelem, w sprawie tych moich k340, bo chetnie bym ich posluchał na tych twoich sprzetach ;). Odemnie pewnie na meet dojdą YH-100, ktore bede miał wten czas na testach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze 8 Sierpnia ? Jest to ostatni weekend sierpnia w ktorym jestem wolny.

 

Ze swojej strony moge zabrac Senki HD 800, Senki HD 25-1, WBA Sensaurisa w wersji eksperymentalnej oraz iRivera H340.

 

Meet w wersji portable czy stacjonarnej?

Bo nie chce mi się znów kabli do knajpy taszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallow, dogadaj sie z majkelem, w sprawie tych moich k340, bo chetnie bym ich posluchał na tych twoich sprzetach ;). Odemnie pewnie na meet dojdą YH-100, ktore bede miał wten czas na testach

No to jak Ty chetnie chcesz ich posluchac, to Ty sie z nim dogadaj :)

 

Meet w wersji portable czy stacjonarnej?

Bo nie chce mi się znów kabli do knajpy taszczyć.

 

Jezeli nie bedzie przenosnego zrodla ani sali - to mysle, ze meeting stacjonarny odpada. Swojego zrodla nie wezme bo to duzy i ciezki komp do PC Audio.

Na sale oczywiscie moge sie zlozyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym wziąć CD od piano. W jakimś lokalu go wyjąć to byłby umiarkowany wstyd :P Ale dostęp do prądu musiał by być i CD nie gwarantuje dźwięku na wysokim poziomie. Chyba że coś lepszego ktoś zaproponuje. Gdzie się spotykamy i o której?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności