Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnim razem Leśniczówka odpadła z powodu braku ogrzewania. Coś się zmieniło czy na śląsku zapowiadają lato w lutym? :)

Obawiam się że nie :/

 

TO nie KAtofonia? Sie gubię w ustaleniach.

Na razie mam informacje jedynie odnośnie leśniczówki, jak coś się zmieni dam znać.

 

Jak wyżej.

TO nie KAtofonia? Sie gubię w ustaleniach.

 

Też się pogubiłem. Po lasach w błocie i śniegu średni mi się to widzi...

No ostatnio była opcja w Katofoni, ale z zainteresowaniem było różnie. A w dodatku wtedy kiedy ludzie mogli z obecnością mp3store było ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katofonia miała znów problem z parkingiem. O ile dla normalnych uczestników to podejrzewam nie problem, o tyle dla sklepu już tak, przynajmniej dla mnie :|

No z parkingiem w centrum kato jest różnie, ale i z tym dało by Ci się pomóc. Tylko nie wiem jak teraz z wjazdem na mariacką :/

Na razie i tak nie wiem nic o katofoni, ale w razie w mogę nosić/wozić jakiś wózkiem whatever :P

 

 

i była z tego co pamiętam dopiero dostępna od późnych godzin popołudniowych.

Dobrze pamiętasz była od 16 dostępna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Panowie krótko pare informacji:

- z powodu natłoku pracy i innych problemów nie jestem wstanie szybko tego załatwić

- Lesniczówka, nie ma ogrzewania, jest kominek ale oszczędności sa ważniejsze, wjazd na teren parku będzie dla Nas darmowy, bierzemy bilety a Leśniczówka podbija nam że jest bilet free

- Katofonia, zawiesiłem rozmowy z powodu małego zainteresowania takim spotkaniem w zeszłym roku, będe wznawiał bo też mam kilka koncertów do zorganizowania, ogolnie Mariacka jest zamknięta a za darmo można parkować przy starym dworcu, ale czy tam będzie wolny plac w weekend, nie wiem! Można zaparkować na terenie galerii i wtedy 2h są free

- w zwiąsku z poszukiwaniem dobrej knajpy na kilka koncertów mam też jeszcze dwie miejscówki, jedna w Rudzie Ślaskiej, druga w Dąbrowie Górniczej

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katofonia jest ok, parking w Galerii Katowickiej 2h gratis, później 3zł/h (jak kotś będzie na spotkaniu 7h to zapłaci 15zł), a do tego pociągowcy/autobusowcy mają rzut beretem do/z dworca i całej infrastruktury.

W sobotę można bez problemu zaparkować pod Sądem Pracy na ul. Warszawskiej lub obok na ul. Górniczej, Bankowej, Szkolnej, Pawła, Wodnej - wszystko mniej-więcej ta sama odległość od Katofonii 150-300m. co do sklepów, to na 100% Katofonia ma podjazd dla np. dostawców z beczkami piwa i można to ogarnąć w ten sposób.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Meetów nigdy za wiele! ^_^

Też jestem tego zdania, tylko ostatnio ludzie coś się zebrać w kupę nie umieją :/
Nie za bardzo ma to sens robić meet na koniec Lutego i zaraz nastepnego w Marcu. Lepiej ustalić z Majstrem termin wspólny, może z wiekszym wyprzedzeniem ale za to będzie wiecej ludzi

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności