Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

Peja zniszczony dla mnie był już dawno, teraz pewnie nagra jakiś beznadziejny diss. Dla mnie Czarny Wrzesień jest dnem, to powinien być singiel z kawałkiem wszystko na mój koszt, bo nic innego ciekawego tam nie ma. Po Tede dużo ludzi jedzie, ale teraz to nie wiem co Rysiu o nich zanuci, że się też sprzedali? xD Tytuł Hip Hop vs Peja jest idealny, teraz za nim stoją chyba tylko jego fani. Na youtube dużo hejterów krzyczy głośno że odpowie Poznań, tylko ja się pytam kto prócz Rycha? :P Eldo lubię średnio, ale w tym kawałku wszyscy wypadli świetnie i pozamiatali, 16 kawałków Peji nie dorównuje jednemu dissowi. Tupac sie pewnie w grobie przewraca jak usłyszał swój bit :P mobb deep, gdzie Peji do nich. Teraz dopiero będzie wojna, dla mnie to już przesada i każdy chce się wybić, moim zdaniem dla sceny to niepotrzebne, daliby sobie już wszyscy spokój. Aha z takich "hiphopowych" kawałków diss na bicie Still Dre w wykonaniu Wojewódzkiego, Jarek po prostu zniszczony i ciesze sie :P szkoda, że Jarek nie odpowie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeny, jak ja bym chciał, aby temu idiocie odpowiedział znowu Tede, do tego nagrał coś Sokół.

Zauważyliście, że co nowy diss, to rysiek prowokuję kolejną osobę?

 

a sam dis jest imo żałosny.

"niszczę Pelsona niczym VNM Jimsona"? to nie było na odwrót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy klib reflection eternal, na feacie estelle -

 

ten kawalek, tak jak i kilka poprzednich zwiastuje naprawde dobry album, ktory ma wyjsc juz za kilka dni.

 

a co do dissu ryszarda z chlopakami z pariasow: po drugim przesluchaniu kawalka ryska stwierdzam, ze parias w 4 minutach upakowal wiecej sensownych linijek niz rysiek w 10. no i mam nadzieje, ze jak chlopaki odpowiedza to rychu nie nagra godzinnego kawalka bo tego juz przesluchiwal nie bede. jego flow jest dla mnie nie do zniesienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z jego dissów podobał się tylko kawałek "wszystko na mój koszt", Czarny wrzesień wg mnie powinien być singlem wyłącznie z tym kawałkiem, reszta mi się nie podoba. Najnowsze dzieło Rysia nie jest złe, mniej wulgaryzmów niż zawsze, nawet próbował jakieś argumenty złożyć, jak na niego to jedna z lepszych odpowiedzi. Peja mnie wkurza z tymi swoimi pojazdami, większość pojazdów nich kieruje w stronę Warszawy, ja nei dziele hip hopu na poznański warszawski czy łódzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem dobre, ciekawie pomyślany klip. Chociaż moim zdaniem mógł wybrać inny kawałek na drugi singiel. Bo pierwsza płytka miała moim zdaniem świetnie single wybrane. Ciekawe czy i jaki będzie trzeci. Dla mnie najlepiej było by "Zakochałem się w Jill Scott" albo "Mój brat". Ale poczekajmy i zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak jak obiecaliśmy wszelkie szczegóły o SHOVANYM, czyli co jak i gdzie. Po pierwsze sprzedaż tzw. sklepową rozpoczynamy od przyszłego poniedziałku, w gruncie rzeczy czekamy tylko na pudełka (pod digipak i kalendarz), które niestety zostały w pierwszej wersji delikatnie źle wykonane. Dystrybucja mixtape’u odbywać się będzie przez kilka niezależnych od siebie źródeł, oczywiście po to by dotarł do Was jak najszybciej i ze względów wysyłkowych, technicznych i logistycznych. Mixtape tak jak wspominaliśmy, będzie dodatkiem do SHOVANEGO kalendarza, 12 obrazów do 12 wybranych mixtape’owych utworów. Za zdjęcia odpowiada nie kto inny jak MGJ, a obróbka graficzną zajęła się firma HAND WING DESIGN. Cena jednego kalendarza z gratisowym digipakiem to 33 zł plus koszty wysyłki uzależnione indywidualnie od dystrybutora. Ilość sztuk przeznaczonych do sprzedaży w pierwszym nakładzie to 600. Oznacza to, że w razie potrzeby dodrukujemy kolejna partię. Wszelkie informacje, gdzie będzie można zamawiać kalendarz+mixtape opublikujemy w piątek. Wybaczcie za ten delikatny obsuw, ale chcemy by całościowy wygląd tego projektu był jak najbardziej dopieszczony.

 

Pewnie waxbox i sideone rozprowadzą, ewentualnie asfaltshop. Raczej warto, choć nie na handel. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności