Skocz do zawartości

Clix 2 - Dodatki


Kiolka

Rekomendowane odpowiedzi

Animacje, gry, kalkulatory i inne bajerki do Clixa i Clixa2. Wszystko wrzucam w załącznik.

 

Download:

 

Animacje, gry i inne:

U10_Flash_Lite_1.1_Content.rar

Instalacja: Wypakować pliki z formatu rar, skopiować na odtwarzacz do folderu Flash Games

 

Themes, skórki:

Part1.zip

Part2.zip

Part3.zip

Part4.zip

Part5.zip

Part6.zip

Part7.zip

Part8.zip

Part9.zip

Instalacja: Wypakować pliki z formatu rar, skopiować na odtwarzacz do folderu Themes

 

Spakowany oryginalny pakiet z mojego Clixa2, bez wgranej muzyki i filmów (jakby ktoś przypadkiem sformatował odtwarzacz):

CLIX___Kopia.rar

 

Pakiet z oryginalnego Clixa2, sama muzyka i filmy:

 

Video.rar

Music.rar

iriver.mp3

 

Mój własny Theme:

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=27282

 

 

Wiele skórek można znaleźć pod tym linkiem:

http://content.iriver.co.kr/ct_content.asp...mp;x=21&y=3

 

Mam nadzieję, że pomogłem paru osobą:)

Pozdrawiam.

 

070330_iriver_clix_5.jpg

Video.rar

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem do pierwszego postu "pare" skórek dla Clixa.

Pozdrawiam

 

 

mój ulubiony Clix2 theme, niestety do stosowania tylko w pozycji poziomego ekranu :)

 

Zgadza się, to jeden z najlepszych motywów Clixa :)

 

Wypakowałem, pliki są, tylko nie wiem, jak wrócić do ustawień fabrycznych, głównie chodzi o grafikę ekranu.

 

Settings> display > Theme > basic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jako, że nie potrafiłem znaleźć skórki spełniającej wszystkie moje wymagania, postanowiłem stworzyć własną.

 

Dziecko me spełnia takie założenia:

  • duży album art (240x240)
  • brak ikon strzałek (strzałki przydają się tylko na początku przygody z klikaczem)
  • skórka chodzi szybko - szybciej nawet od podstawowej
  • jest według mnie estetyczna
  • ustawienie stosunkowo jasnego tła jest możliwe

To jest dopiero pierwsza wersja. Prawdopodobnie będę szlifował... Tak czy inaczej, będę wdzięczny za opinie i mam nadzieję, że się komuś przyda. Aha - skórkę przystosowałem do trybu pionowego. W poziomym może wyglądać nieco gorzej ;)

 

Redsplat_Pivot__bigart_.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapeta mocno nie w moim typie, ale ją można w każdym momencie zmienić.

Bardzo ładnie się prezentują okładki na całym prawie ektranie, dobra robota. Szkoda, że działa tylko w trybie pionowym, którego akurat nie preferuję. Centrowanie wyników w folderach to wg mnie zły pomysł.

Ogólnie - fajna skórka dla tych którzy lubią pionowo trzymać Clixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem pomysłu jak wyświetlić dużą okładkę w poziomie, dlatego zarzuciłem ten tryb. Chociaż na początku skóra miała być właśnie pozioma :)

 

Co do centrowania elementów listy - jeśli istnieje potrzeba taka, zrobię wersję skórki z tekstem wyrównanym do lewej (lub do prawej, jak kto woli). Ja wolę na środku ;)

 

Dzięki za szczerą opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności