Skocz do zawartości

Co Kupic? Q5 Vs,a2?


squonk

Rekomendowane odpowiedzi

Squonk a skąd do jasnej cholery ludzie mają znać Q5, przecież weszło do sprzedaży z tydzień temu. Najlepiej idź do mp3 stora w łodzi i zobacz:) Ale moim zdaniem z pewnością Q5 jest lepsze do filmów :) Natomiast od muzyki ?? No nie wiem ... myślę że sa porównywalne. Jedynym minusem z tego co słyszałem jest kiepski aku. Tylko ta cena jak dla mnie stanowczo za drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kryterium:

 

1/ ilosc formatow wideo, audio,

2/ czytanie napisow z pliku,

3/ jakosc obrazu,

4/ jakosc dzwieku.

 

pozostale - cena, wymiary - nieistotne.

 

 

Ad1. Myślę że jest porównywalnie. Z tego co czytałem to Q5 obsługuje mpc, ale tego nie sprawdzałem

Ad2. Q5 czyta w formacie srt/smi. Bez problemów.

Ad3 i Ad4. Nie używałem A2. W Q5 jakość obrazu i dźwięku jest BARDZO dobra. Jakość dźwięku przewyższa znacznie jakość w D2. Szczerze mówiąc to po odsłuchaniu kilku albumów na Q5 nie mam ochoty na słuchanie ich na D2.

 

Q5 ma kilka dodatków których nie ma A2 - WiFi, bluetooth, niedługo GPS i office viewer (to pewnie za dopłatą). Za to A2 może nagrywać z TV, czego Q5 nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności