Skocz do zawartości

Jaki Soft Do 550 Jest Najlepszy?


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem całkiem "nowy". Chciałbym od razu bronić się przed propozycją "patrz - wyszukiwarka". Przeczytałem prawie wszystkie opinie o oprogramowaniu - i nie mam wyrobionego zdania - która wersja softu jest najlepsza. Chodzi mi nie o "węże" czy kształty ikonek, niekoniecznie też o "oggi" i inne wciąż nieco egzotyczne formaty ale o stabilność systemu i szybkość działania. Opinie o 1,40, 1,50b, 1,70 wreszcie 1,8 są podzielone... Czy soft ma wpływ na korekcję błędów (np. strzelanie na CDR-ach) - czy jest to tylko kwestia hardware'u - regulacji lasera/napędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie zabrałem sie za testowanie kolejnych wersji firmware'u do 550-ki. Na początek zacząlem od wersji 1.01 - ..........i jej nie polecam. Nie podoba mi sie ogólna szybkość rozruchu, wczytywania płyt), błędy w tagach, itp

 

Z tego co pamiętach 1.40 była dobra, nawet bardzo. Minusem, jednym z minusów było to, że zmieniała sie głośnosc automatycznie jak przestawiałeś eq z 3D do extreme chyba i na odwrót).

 

W 1.50b zlikwidowali powyższy błąd. Więcej o nim nie wiem - bo raczej go nie testowalem.

 

W wersji 1.60N i kolejnych zaczęły się dość irytujące problemy zogłlnym dzialaniem nie tyle softu co pilota. A jaśniej mówiąc chodzi o to, ze "zmalała" czułość przycisków i dość często się zdarza, że player po prostu nie reaguje jak klikniesz ja jakiś "button" i musisz to powtórzyć, ze poskutkowało

 

Wersje 1.70 dość obszernie opisałem. Jak dobrze poszukasz, to może znajdziesz ;)

 

Ostatnia dostepna wersja to 1.80 - tutaj jak dobrze pamietam wzrosła nieznacznie czułość (choć nie jestem pewien do końca) i dodano dość fajna funkcję Playback speed, która pozwala ci na sterowanie prędkością utworu. Na krótką mete - fajna zabawa, ale nic nie trwa wiecznie, i po jakims czasie, raczej nie tyle zapomnisz o tej funkcji, co nie będziesz jej używał :D

 

To chyba tyle co mam do powiedzenia na ten temat na razie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, playera mam z 2giej reki. Miał wgrany najnowszy (czyli 1.7) soft, ale cos mnie podkusiło żeby posprawdzać stare ;]. No i przygode zacząłem od 1.4. Menu jak dla mnie dużo czytelniejsze w tym kwadracie niż w ikonkach, przyciski miały większą czułość i w ogóle poezja. Do czasu kiedy włożyłem płytkę z ogg... ;] Dopiero później skapowałem się że ogg dodano w 1.5. No to idziemy do 1.5. Czułość jak z 1.7, zwiesił się raz, wynocha mi stąd... Jedziemy na koreanska strone i ściągamy 1.8, czułość niestety taka sama, ja tam nie zauważyłem żadnych zmian w stosunku do 1.7 (btw funkcja playback speed jest już zaimplementowana w 1.7), nyway teraz nie restartuje sie na dwoch plikach ogg ktore sprawialy klopot 1.7 ;] Ale impek wczoraj wykręcił mi na nim nieprzyjemny numer :/ Wzialem go do samochodu, gral sobie przez 2.5h, wylaczylem go legalnie o 12, mial 4 kreski. Chcialem go pozniej odpalic o 18 i cisza o0 bez reakcji o0 wyjmuje baterie, wkladam spowrotem - cisza o0 Odpinam pilota, wkladam jeszcze raz, daje play, o0f dziala.... z jedna kreska :/ Se mysle ze moze mu sie wskaznik walnal, ale pochodzil godzine i padl... Dzisiaj już wszystko z nim w porzadku, ale jak to sie powtorzy to wracam do 1.7...

 

I tak oto jeżeli nie cza Ci ogg, to ja na twoim miejscu wybrałbym 1.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności