Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
colnet

Porównanie Sennheiser Mx500 Vs Vedia Vp-srs200

Rekomendowane odpowiedzi

skoro kupcy na mx500 za 89zl sie znalezli, a vedie tansze o dyche sa niby lepsze to spokojnie, ale nabywcy sie znajda :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W MP3store w Gdańsku patrzyłeś?

A co do ceny - każdy ma prawo do własnego zdania ;) Ale powiem, że SRSami zainteresowały się dwie gazety "audiofilskie".. więc coś w SRSach musi być :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przed chwilą skończyłem reckę SHE9500 z lekki odniesieniem do SRSów... tylko jeszcze lekka korekta i przed 21:00 wyląduje na forum :) więc może coś pomoże w wyborze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale powiem, że SRSami zainteresowały się dwie gazety "audiofilskie".. więc coś w SRSach musi być smile.gif
do tych pism "audiofilskich" podchodzilbym jednak z duzym dystansem... prawa rynku - pewnie vedie bylo stac na taka reklame i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a orientuje sie ktos czy te srs-y sa dostepne w usa? bo z tego co na szybko sprawdzilem na ebay i pricegrabber, to nic takiego tam nie ma! moze wystepuja pod jakas inna nazwa?

a tak przy okazji, to czy ktos moze mi powiedziec, ktore z tych sluchawek (sennheiser mx500, vedia vp-srs200, sony mdr-ed21lp) maja asymetryczny kabel? (chodzi mi o wersje dostepne w sklepach, a nie dolaczane do odtwarzaczy mp3)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety po dłuższym testowaniu nowego Clipa :P muszę stwierdzić, że od SRS-ów bolą mnie uszy :( . Może i pewniej siedzą, ale z wygodą to im daleko do HE590 czy CX300.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi