Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

Jasio bardzo bluźnił w szkole, wiec nauczycielka postanowiła temu zaradzić.

- Dziewczynki gdy Jasio zabluźni wychodzimy z klasy.

Wchodzi Jasiu i mówi:

Wiecie ze obok szkoły budują burdel? ******ście nie?

Na to wszystkie dziewczyny z panią wstają i idą do wyjścia.

Jasio na to:

- Gdzie ****y? Dopiero fundamenty zalewają !

 

Moze trochę nie gramatycznie, bo musiałem to napisać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z góry zastrzegam, ze nie wiem czy te dowcipy juz wystąpiły wcześniej ;)

 

Gada ze sobą 3 kumpli w pubie parę dni przed Bożym Narodzeniem:

-Pyta się jeden: Co kupiliście swoim zonom pod choinkę?

-Drugi mu odpowiada: Ja swojej żonie kupiłem Porsche 911 GT, a gdyby jej się prezent nie podobał to kupiłem jeszcze futro z norek

-Na to pierwszy mówi: Ja to swojej kupiłem naszyjnik wysadzany diamentami, a gdyby jej sie ten prezent nie podobał to kupiłem jeszcze wille w Beverly Hills

Po czym obaj się pytają trzeciego: A ty co kupiłeś swojej żonie?

- Na co ten trzeci mówi: Ja swojej zonie kupiłem kapcie i wibrator..

Zdziwieni kumple pytają sie go: Ale no jak to tak? Kapcie i wibrator?

- A no tak.. Gdyby jej sie kapcie nie podobały to niech sie pie**** ;)

 

 

Pewnego razu mama Jasia sprawdzała swoje oszczędności i zmartwiła sie bardzo, gdy zorientowała sie, że zostało jej tylko 50zł na opłacenie rachunków i wyżywienie do końca tygodnia. Po chwili zawołała Jasia i mówi: Jasiu, masz tu 50zł, idź do sklepu i kup tylko chleb, masło i mleko, a całą resztę przynieś do domku bo musimy jeszcze zapłacić za rachunki. Jasiu wziął pieniądze i wyszedł..

Mija 15 min.. 30min.. mama jest już poddenerwowana i zatroskana o swego synka, gdy nagle wraca Jasiu do domu z wielkim misiem w rękach i mówi: Patrz mamo, jakiego fajnego misia kupiłem!! Akurat mi starczyło bo kosztował 50zł! Mama wściekła i przerażona, że nie będzie miała za co wyżywić rodziny mówi do syna: Jasiek! Przecież wiesz, że nie stać nas na tego misia! Oddaj go z powrotem do sklepu i kup to co ci kazałam! Smutny Jasiu wychodzi z domu ze łzami w oczach i nagle wpadł na pomysł, że może mógłby opchnąć misia sąsiadce.. Drzwi na klatce były otwarte więc wszedł po cichu do domu sąsiadki i zauważył że w sypialni sąsiadka właśnie uprawia miłość z jakimś obcym facetem. Wchodzi do sypialni z misiem w rękach, gdy nagle z salonu dobiega krzyk: Kochanie, wróciłem!!! Sąsiadka przerażona i jednocześnie zdziwiona widokiem Jasia łapie go za ręke i wrzuca go wraz ze swoim nagim kochankiem do garderoby, po czym idzie do swego męża. Jasiu stoi taki zdezorientowany obok gołego kolesia, po czym mówi: Kupi Pan misia.. Na co odpowiada mu facet: Nie mam pieniędzy! Jasiu na to: Kupi Pan misia albo będę krzyczał! Przestraszony kochanek mówi: dobrze już dobrze, po czym szuka w marynarce portfela i daje małemu 50zł za misia.. Mija chwila, gdy nagle Jasiu: odda mi Pan tego misia.. Facet mu odpowiada: przecież go przed chwilą kupiłem :huh: Na co Jasiu: odda mi Pan misia albo będę krzyczał, po czym mężczyzna oddaje mu misia bez zwrotu pieniędzy.. Sytuacja powtarza się kilkanaście razy.. Godzinę później sąsiadka otwiera garderobę i pozwala im wyjść. Gdy mijają 2 godziny wraca Jasiu do domu z misiem w ręku.. Wyciąga z siatek całe mnóstwo jedzenia: kiełbasa, dżem, kawior, łosoś, sery, wędlina, jogurty itp Kładzie w dodatku całą kupę kasy na stole.. Matka przerażona gdy to zobaczyła wykrzyczała: OKRADŁEŚ SKLEP!! JAK MOGŁEŚ!! IDŹ SIĘ TERAZ WYSPOWIADAC!! :angry: Biedny Jaś, nie wiedząc o co chodzi mamie poszedł do kościoła.. Czeka w kolejce pewien czas aż w końcu usłyszał charakerystyczny puk puk księdza.. Podchodzi do konfesjonału, klęka i mówi: Proszę księdza.. No bo ja w sprawie misia :( Naburmuszony ksiądz mu odpowiada: Spier*****, nie mam już pieniędzy!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego razu mama Jasia sprawdzała swoje oszczędności i zmartwiła sie bardzo, gdy zorientowała sie, że zostało jej tylko 50zł na opłacenie rachunków i wyżywienie do końca tygodnia. Po chwili zawołała Jasia i mówi: Jasiu, masz tu 50zł, idź do sklepu i kup tylko chleb, masło i mleko, a całą resztę przynieś do domku bo musimy jeszcze zapłacić za rachunki. Jasiu wziął pieniądze i wyszedł..

Mija 15 min.. 30min.. mama jest już poddenerwowana i zatroskana o swego synka, gdy nagle wraca Jasiu do domu z wielkim misiem w rękach i mówi: Patrz mamo, jakiego fajnego misia kupiłem!! Akurat mi starczyło bo kosztował 50zł! Mama wściekła i przerażona, że nie będzie miała za co wyżywić rodziny mówi do syna: Jasiek! Przecież wiesz, że nie stać nas na tego misia! Oddaj go z powrotem do sklepu i kup to co ci kazałam! Smutny Jasiu wychodzi z domu ze łzami w oczach i nagle wpadł na pomysł, że może mógłby opchnąć misia sąsiadce.. Drzwi na klatce były otwarte więc wszedł po cichu do domu sąsiadki i zauważył że w sypialni sąsiadka właśnie uprawia miłość z jakimś obcym facetem. Wchodzi do sypialni z misiem w rękach, gdy nagle z salonu dobiega krzyk: Kochanie, wróciłem!!! Sąsiadka przerażona i jednocześnie zdziwiona widokiem Jasia łapie go za ręke i wrzuca go wraz ze swoim nagim kochankiem do garderoby, po czym idzie do swego męża. Jasiu stoi taki zdezorientowany obok gołego kolesia, po czym mówi: Kupi Pan misia.. Na co odpowiada mu facet: Nie mam pieniędzy! Jasiu na to: Kupi Pan misia albo będę krzyczał! Przestraszony kochanek mówi: dobrze już dobrze, po czym szuka w marynarce portfela i daje małemu 50zł za misia.. Mija chwila, gdy nagle Jasiu: odda mi Pan tego misia.. Facet mu odpowiada: przecież go przed chwilą kupiłem Na co Jasiu: odda mi Pan misia albo będę krzyczał, po czym mężczyzna oddaje mu misia bez zwrotu pieniędzy.. Sytuacja powtarza się kilkanaście razy.. Godzinę później sąsiadka otwiera garderobę i pozwala im wyjść. Gdy mijają 2 godziny wraca Jasiu do domu z misiem w ręku.. Wyciąga z siatek całe mnóstwo jedzenia: kiełbasa, dżem, kawior, łosoś, sery, wędlina, jogurty itp Kładzie w dodatku całą kupę kasy na stole.. Matka przerażona gdy to zobaczyła wykrzyczała: OKRADŁEŚ SKLEP!! JAK MOGŁEŚ!! IDŹ SIĘ TERAZ WYSPOWIADAC!! Biedny Jaś, nie wiedząc o co chodzi mamie poszedł do kościoła.. Czeka w kolejce pewien czas aż w końcu usłyszał charakerystyczny puk puk księdza.. Podchodzi do konfesjonału, klęka i mówi: Proszę księdza.. No bo ja w sprawie misia Naburmuszony ksiądz mu odpowiada: Spier*****, nie mam już pieniędzy!!

 

długie ale genialne :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izie ulicą (tu wstaw imię), goły. Zaczepia go laska w okularach, szkła 3cm...

-O Boże ale masz ******sty nos!

-Ekhmmm... Proszę?

-O Boże ale masz ******ste wąsy!

-Coooo?!

-Ale czemu trzymasz ręce do góry!?

-Kur*a! Babo ja na rękach stoję!

 

Dowcip na poziomie Metra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wklejam opis aktualnie widniejącej na allegro aukcji słuchawkowego wzmaka lampowego:) Opis opatrzony moimi komentarzami:)

 

 

Niestety jestem zmuszony sprzedać swoją najlepszą zabawkę, jaką jest Słuchawkowy Wzmacniacz Lampowy OTL (output transformer less {?} ). Wzmacniacz użytkowałem stosunkowo około roku, nigdy nie sprawił mi zawodu, a brzmieniowo zachwyt! Kupiłem go od konstruktora a zarazem budowniczego tego cuda, ktory już wtedy mi go zachwalał. Posiada nietypową konstrukcję, ja się niestety do końca na tym nie znam, ale nie jest to ta standardowa przeznaczona do tych lamp. To także potwierdził mój znajomy ktory dziwił się na patenty w tym wzmacnaiczu. Dla mnie liczy się brzmienie, ale o tym później. Sprzedaję z powodów osobistych i tymczasowo będę skazany na brak lampy na biórku. Mam nadzieję, że trafi ten Amp w dobre ręce i nowy użytkownik już w komentarzu pochwali się brzmieniem. Co do brzmienia, to jest ono dosyć przyzwoite, co prawda nie jest to HI-END, ale na początek przygody z lampowcami ten Amp jest jak znalazł:).

 

Wzmacniacz odznacza się przestrzenią, wysokie tony są na przyzwoitym poziomie, są dosyć dokładne, ładne stereo, dla wybrednych czasem może brakować troche basu. Używam go ze słuchawkami Beyerdynamic DTX900, z którymi dobrze współgra.

 

- użytkowanie stosunkowe to taka nowa dziedzina fizyki molekularnej

- Kupiłem go od konstruktora a zarazem budowniczego tego cuda, ktory już wtedy mi go zachwalał :D = byłby idiotą gdyby sprzedając go mówił jak bardzo jest do du..py

- nie jest to ta standardowa przeznaczona do tych lamp :)

- potwierdził mój znajomy ktory dziwił się na patenty w tym wzmacniaczu = zawsze warto wesprzeć się na autorytetach

- ładne stereo - ??

 

i kilka innych perełek tego opisu sprawiło, że nie mogłem się powstrzymać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności