Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

USA. Za kierownicą samochodu głucha staruszka, obok niej jej mąż. Zatrzymuje ich policjant:
- Przekroczyła pani prędkość.
Staruszka do męża:
- Co on mówi?!
- Przekroczyłaś prędkość! Krzyczy jej do ucha mąż.
- Poproszę o pani prawo jazdy - mówi policjant.
- Co on powiedział?
- Daj mu swoje prawo jazdy!
Policjant bierze dokument.
- O! Jesteście z Arkansas. Byłem tam kiedyś, dawno temu. Miałem tam najgorszy seks w moim życiu.
- Co on mówi?
- Powiedział, że cię zna.

----

Stoi policjant przy automacie z woda sodową, wrzuca monetę, wypija szklankę wody, po czym znów wrzuca monetę i tak przez dłuższy czas. Za nim stoi zniecierpliwiony tłum.
- Panie, pospiesz się pan!
- Po co? Przecież na razie cały czas wygrywam!

----

Policjant rozwiązuje krzyżówkę. Zatrzymuje się na haśle: "Największy ptak na trzy litery", pierwsza M. Chwilkę myśli, drapie się za uchem, po czym z dumą pisze: "MÓJ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jimmi Dragon napisał:

27067858_1580967291956618_27427621670181

 

A jeśli ktoś nie zrozumiał, poniżej filmik który od paru dni trzęsie polskim internetem :D 

 

 

Szkoda żeś tego filmiku w niedzielę nie wrzucił. Miałbym dla babci drugi prezent. Albo inaczej lg, nie musiałbym pierwszego dawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się ale chcąc być obiektywnym trzeba poznać całą historię, a nie iść za tłumem i kpić ze wszystkiego. A jest ona autentyczna i opisywana w Wyborczej w 2012 roku... gość był bezdomny i wygrał w totka ponad milion ziko, a że słuchał tego radia całe życie to postanowił Rydzykowi sprawić 2 małe volkswageny. Bardzo ciekawa historia.

Pytanie czy Rydzyk odprowadził od tego podatek ;P

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, selphy napisał:

Z peppera ;)

 

pep.jpg

Identyczną miałem sytuację jakiś rok temu kiedy szukałem zegarka. Miał to być tani ale w miarę porządny zegarek na co dzień, tak do 200zł max. Już sobie upatrzyłem nawet konkretny model i wtedy wpadłem na forum zegarków. Reszty można się domyślić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tux napisał:

A ile razy było o kablach cyfrowych i różnicach między FLAC i WAVE a ludzie co jakiś czas się kłócą.

Kurde... serio mieliśmy kłótnie nawet o różnicach brzmienia formatów bezstratnych na tym forum? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności