Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To jeszcze ciekawe ogłoszenie na dobry początek weekenedu :D 

 

Ogłoszenie.png

 

Kolor taki sam jak Afroamerykanin goniący antylopę po pustyni tylko, że metalik. Wspomaganie kierownicy, centralny zamek, hak, lakier metalic, elektryczne szyby przód – tył. Auto taty (ojciec rok prod. 1947) jest jego właścicielem od 15-16 lat. Mechanicznie bdb. Silnik oszczędny (ok 6l/100km). Nowe tarcze, klocki, okładziny. Przednia szyba wymieniona w zeszłym roku (pękła jak sąsiad rzucił we mnie butelką z piwa i trafił w auto). Progi igła, wymienione 2 lata temu, blacharka bez dziur, porobione zaprawki. Silnik jest suchy jak żarty Karola z Familiady, nie jest to żaden „Hit Polsatu”, ale jak na swoje lata prezentuje się atrakcyjnie. Ne myty, niepucowany i nienacierany żadnymi g….mi.

 

Jeśli chodzi o mankamenty to nie działa tylna szyba, fotel pasażera nie bardzo się chce przesuwać. Wczoraj coś się stało z linką od strony pasażera. Myślę, że dorosły MacGyver ze scyzorykiem i 4-pakiem Okocimia Mocnego poradzi sobie z tym bez problemu.

 

Nie jest to auto ¼ mili ani lansu w stylu „zimny łokieć, ciężki sygnet”

Doskonale nadaje się na szmugiel. Zbiornik 70 litrów. Ma tyle schowków, że do dzisiaj nie mogę znaleźć pół litra wódki lubelskiej, którą wsadziłem do niego w zeszłym roku.

 

Ważna rzecz, samochód jest z 1990 roku, więc oblicze: 2017 odjąć 1990 = 27 lat. Może to dotrze do gości, którzy myślą, że za półtora klocka nabędą pojazd nieużywany. Tego typu wozy w idealnym stanie gdzie Niemiec nie palił, nie jadł, nie puszczał bąków i płakał jak sprzedawał, można znaleźć w TVN TURBO w programie „Zakup Kontrolowany” lub na Allegro: allegro.pl/nowka-passat-b3-1990-stan-salon-jedyny-w-polsce-i3537859730.html

 

Z ofertami typu „daje osimset i biere” proszę nie dzwonić bo sąsiad jest mega agresywny i świeżo wyskoczył na warunkowe z ośrodka wczasowego (Zakład Karny) i nie chciał bym, żeby przed zimą wracał do celi za energiczny masaż pięścią w okolicy twarzy.

Dla nabywcy bonus: słoik pulpetów Pudliszki oraz trzy tele******ły „M jak majtki” (ods. 666 w którym Lucjan M. leje do piwa Kisielowi).

 

Do puli dorzucam pilnie strzeżony przepis na szaszłyk z salcesonu oraz recepturę mortadeli w pięciu smakach. Chciałem do oferty dorzucić prawdziwego „białego kruka” wśród publikacji kulinarnych, książkę kucharską „1000 dań z Pytona Birmańskiego”, ale żona i matka ostro zaprotestowały i zagroziły odejściem z bułgarskim sprzedawcą noży na giełdzie.

 

Ps. Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się, że Lech Wałęsa 4 lutego 1992 roku pojechał nim do Strasburga z wizytą w Radzie Europy.

 

..:: S P R Z E D A N Y ::..

Edytowane przez LuQi
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnuk mówi do dziadka:
- Kiedyś to mieliście niefajnie. Nie było internetu, komórek, czatu ani Gadu-Gadu... Jak Ty w ogóle babcię poznałeś?
- No jak nie było? Wszystko to było! - odpowiada dziadek.
- Ale jak to?
- No przecież babcia mieszkała w internacie, jak wracała ze szkoły, to stałem na czatach, wychodziłem z babcią na gadu-gadu, jak by nie komórka, to i ciebie, i twojego ojca by nie było na świecie...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności