Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Evilu, pamiętasz naszą rozmowę na temat szamanizmu audio vs szamanizmu w temacie zdrowia&odżywiania? Takie teorie z dziedziny fantastyki naukowej miałem na myśli:

screenshot-wyciskarki.pl-2017-07-12-17-18-45.png

Podstawki antywibrujące pod kable nie wydają się już takie absurdalne w porównaniu z powyższym.

Edytowane przez Arthass
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Sound John napisał:

Myślę, że po spędzeniu kilku lat na forum o zdrowym żywieniu każdy z nas miałby taki kubeczek.


To musiałoby być bardzo kiepskie forum o zdrowym żywieniu... Skoro osoba, która posiada bardzo podstawową wiedzę, można by rzec wiedzę szkolną z dziedziny anatomii i procesów biochemicznych zachodzących w organizmach żywych, może dostrzec kontradykcję i brak spójności logicznej w tej papce marketingowej.

 

btw. Przypomina mi to trochę tego kolesia co widziałem w TV za dziecka, który energetyzował wodę rękami - ręce, które leczą czy coś w tym stylu. To jest coś na podobną modłę.

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arthass, niekoniecznie kiepskie.

Każdy z nas ma elementarną wiedzę z zakresu fizyki. A co jakiś czas wyskakują na Forum różne cudowne uzdatniacze dźwięku ;)

Tak, że tego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bachankas napisał:

Fizyka fizyką, emocje, kasa i kable grają :D


Powiem Ci tyle. Ten kubek może leczyć. Ten kubek może sprawić, że zaczniesz czuć poprawę stanu zdrowia. Ale nie z powodów, które opisują w tekście reklamowym. Musisz po prostu mocno w to wierzyć. To się nazywa efektem placebo i ma potwierdzone działanie m.in. w wielu badaniach klinicznych - to znaczy badania kliniczne potwierdziły, że efekt placebo może wykazywać wymierne korzyści zdrowotne. Chodzi m.in. o aktywność określonych obszarów mózgu, system kannabinoidalny itd. Temat rzeka, ale z fizycznego punktu widzenia są podstawy by twierdzić, że efekt placebo jest skuteczny - choćby analiza aktywności mózgu na obrazach PET (pozytonowa tomografia emisyjna). Tyle, że jeśli równie mocno będziesz wierzył, iż bliźniaczy kubek za 10zł ma takie same właściwości to efekt powinien być identyczny :) Dobra, ale to temat o śmiechu.
Ja już jednak w "uzdatniające kable" jestem w stanie bardziej uwierzyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Jimmi Dragon napisał:

Jakiś czas temu wrocławska komunikacja wprowadziła na dłuższą metę mocno irytujące, śpiewające zapowiedzi przystanków...

 

 

W odpowiedzi na powyższe, powstał taki oto remix :)

 

 

 

 

Ale to przynajmniej jest jakieś urozmaicenie :P . Do niedawna w Warszawie niektóre komunikaty po angielsku mogły powodować śmiech, bo brzmiały jak czytane przez ruskiego kartofla. "Convenient change to  suburban and long distance trains, już lepiej jakby Ivoną nagrali... Ostatnio to poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arthass A słyszał pan kiedyś o pamięci wody? A może o płaskiej ziemi?
Ci iluminaci was tak oszukują tymi szczepionkami! Ogłupiają was i nie poznajecie sie na tak banalnych rzeczach jak ten kubek! 
Takie rzeczy tak te kubki powinny być refundowane przez państwo! A nie te pożal się Boże 500+! 
U mnie w domu każdy ma swój taki kubek, nie chorujemy i czujemy się wspaniale.

Bożena Kurciwyrywyj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Szakovsky napisał:

@Arthass A słyszał pan kiedyś o pamięci wody? A może o płaskiej ziemi?
Ci iluminaci was tak oszukują tymi szczepionkami! Ogłupiają was i nie poznajecie sie na tak banalnych rzeczach jak ten kubek! 
Takie rzeczy tak te kubki powinny być refundowane przez państwo! A nie te pożal się Boże 500+! 
U mnie w domu każdy ma swój taki kubek, nie chorujemy i czujemy się wspaniale.

Bożena Kurciwyrywyj.


Słyszałem. A, jeszcze zapomniałeś o mikrofalówce "zabijającej" jedzenie. W sumie to dobrze, bo jednak nie lubię jeść żywych kurczaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności