Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

37 minut temu, micbud napisał:

Szczypta czarnego humoru z rana. Wyskoczylo mi na taptaku takie cos. Reklama, jak reklama, tylko ten napis tuz nad fotka zastanawia... :D

bfaab5492b01ee4aa6a510aa2f884bd7.jpg

 

Myślę, że takie rzeczy, to nie przypadek. Ja np. widziałem, że niektórych miastach można spotkać zatroskanych magików: pytają czy masz jakiś problem a potem budzisz się bez portfela i telefonu :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rfzb napisał:

Ale w zeżarciu schaboszczaka na obiad to pewnie słabe nerwy nie przeszkadzają :D

 

Znam kilka osób, które przestały jeść kaszankę kiedy zobaczyli jak się ją robi :) . Mi co prawda ręka by zadrżała jakbym miał ubić przyszły obiad, ale mogę patrzeć a potem jeść :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  W jednym z pokoi akademika studenci wciąż wznoszą toast.
- Za Janka, żeby zdał!
W pewnym momencie do pokoju wchodzi Janek. Koledzy krzyczą:
- I co Janek? Zdałeś?
- Zdałem, zdałem. Tylko jednej nie przyjęli bo miała szyjkę obitą.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca lapie o co chodzi, ale i tak jakies takie smieszne :D

https://media.licdn.com/mpr/mpr/AAEAAQAAAAAAAA11AAAAJDRjNDVjNGFmLTBhMDMtNDEwMS1iNWZlLTI4NzU5YWQ0NzhiNA.jpg

I jeszcze. Z tymze nie chodzi o przeslanie, bo tam nic merytorycznego w tekscie nie ma, wiec mam nadzieje, ze nie poleci. To cale zgranie i montaz mnie rozwalilo, zwlaszcza chwila z radiowozem na pierwszym planie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności