Skocz do zawartości

He,he A Mnie Padły Sluchawki....


Gość odauer

Rekomendowane odpowiedzi

jakto Ci padly sluchawki? moze je zbyt brutalnie traktujesz?

ja w moim imp-400 mam prawdopodbnie takie samie sluchawki, uzywam go ponad 2 miesiace i jakos dzialaja bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co padło, czy to rzeczywiście słuchawki, czy moze samo gniazdo słuchawkowe?

 

Jeżeli słuchawki, tro ja nie wiem jak to możliwe ja mam swoje od 2 lat, philipsa :), i nawet kabelki nie są ponaciągane, a używam ich duuużo.

 

Jeżeli to gniazdo, to oddaj do serwisu :), bo sam tego tak nie naprawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostrzeglem lekkie brzeczenie ktore pojawia sie CZASEM w lewej sluchawce Sennheiser'a Mx300, po miesiacu uzytkowania.

Takie samo brzeczenie mialem w sluchawkach firmy LG,(tylko glosniejsze) a pozniej wymienili mi je na nowe :)

Ciekaw jestem czy to brzeczenie ustapi czy moze sie powiekszy, ale jak narazie nie mam pojecia dlaczego raz sie pojawia a raz nie ...

Lubie te sluchawki bo mimo koszmarnego ksztaltu, niedopasowanego do mojego ucha, swietnie brzmia, ciekawe czy wersja mx 400 lub 500 rozni sie dzwiekiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się różnią brzmieniem, bo lepszy typ i nowszy. Zawsze nowsze typy są coraz lepsze.

 

Ja też miałe kiedyś problem z brzęczeniem tyle, że w głosnikach komputerowych. Nie była to wina karty dzwiękowej, ale kabla głosnikowego. Pomogło zmienienie wtyczki. Poprostu obruszał się w niej kabelek, a po założeniu nowej znów wszystko było. Aby upewnić się, że to kabelek a nie sprzęt możesz podłączyć se słuchawki do kompa i posłuchać muzy, albo przy włączonym odtwarzaczu poruszaj kabelkiem przy wtyczce.

 

Pisz jak ci wyszło :)

 

/Ryjek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jestem BARDZO wymagajacy wobez sprzedanego mi sprzetu bo dalem za niego qpe szmalu.

Kolega qpil jak ja ifp 190tc (ja go dostalem ciut taniej) i zaplacil za niego 1100 zeta!!!!!!!!! to qpa szmalu jak na polskie warunki !!!!!!!!!!!i jeszcze jedno.. w ameryce jest on tanszy niz u nas!!!!!!! wiec dlaczego nie mialby on byc bardzo wymagajacy co do jego trwalosci? Chyba duzo ludzi sie przyzwyczailo do tandetnych wyrobow z taiwanu, ja PLACE to WYMAGAM, u mnie nie przejdzie rozsypujaca sie zabawka za niecaly tysiac !!!! nie stac mnie na sprzet ktory przetrwa "ledwo" 2 lata, a niestety producenci robia takie kruche wyroby by pozniej qpic cos jeszcze ...

Trzeba wymagac i jeszcze raz wymagac, byc surowym i nie bac sie krytykowania zakupionego towaru.

Aqrat firma iriver nie jest taka ze sprzeda i pozniej olewa klienta, to jest jedyna firma ktora traktuje ludzi z nalezytym szacunkiem a nie jako czlowieka z kasa...

pozdrawiam :) chyba namieszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deczko :)

 

I jak sprawdziłęś czy to rzeczywiście te słuchawki?

 

Znalazłem jeszcze jedną możliwość:

Mógł dostać się kurz do gniazda, dmuchnij w nie mocniej pod różnymi kontami, a wszystko wyleci, przetrzyj też wilgotną szmatką wtyczkę od słuchawek, czasem gromadzą się na niej różne związki przewodzące ładunki i to może też być powodem.

 

/Ryjek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooops, ale zainteresowanie wywolalem tymi sluchawkami :)) Fakt, jestem nieco zdziwiony ze wytrzymaly raptem 4 dni. Byly traktowane baaardzo delikatnie, pracowaly w sumie moze z 10 godzin. W lewej pojawilo sie trzeszczenie przy niskich tonach. Nie daje sie tego sluchac. Inne sluchawki pracuja OK, czyli gniazdo w porzadku. No coz, zdarza sie. Ostatecznie dalem kase za odtwarzacz a nie za sluchawki, nie ? Zartuje. jestem lekko wq....ny. Ale nic to. Kolega kupil miesiac temu toyote corolle...i po 300 km skrzynia biegow sie rozsypala. Swiat schodzi na psy:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spowiadam sie ze słuchawek (bo jednak byl to problem ze słuchawkami). Panowie z MIP na Twardej w Warszawie wymienili je w try miga, imponujac mi przy tym profesjonalizmem i życzliwością, i jest OK :)) A teraz pytanie z innej beczki. W Sennheiserach 300 ewidentnie brakuje mi niskich tonów. Zaznaczam, że słoń mi na ucho nie nadepnął. Zaznaczam tez, że zgrywam głównie do WMA a nie do MP3. Jakie słuchawki w zamian ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lepiej sluchac muzy w formacie wma? WHY? jakas lepsza kompresja?

Mnie te sennheisery mx 300 pasuja , zobacz sennheiser mx 500, te sa chyba de best,....

a tak serio to nie mam pojecia ktore sluchawki maja lepsze basy, gdybys takie znalazl to daj znac prosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej MaxDredi:) Sprobuje Ci odpowiedzieć, chociaż nie roszczę sobie prawa do miana fachowca w tym względzie. Mam nadzieję,że ktoś jeszcze sie właczy do dyskusji. WMA używam głównie dlatego, że na ifp190 mieści się wówczas ok 6 godz muzy (czyli jakieś 2 - 3 godz więcej niz w mp3). W domu mam podłączone do kompa profesjonalne słuchawki Philipsa i słyszę wówczas pewną róznicę pomiędzy mp3 na bitracie VBR wokoło 192 kbps i wma 96 kbps (przy stałym bitracie - głównie w basach) ale na Sennheiserach300 różnica jest nie do wyłapania. Stąd już wiesz, dlaczego szukam słuchawek dobrze oddających niskie tony :))

Pozdrawiam

Odauer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za wytlumaczenie, a podasz mi programik ktory konwertuje pliki na format wma?

ja do mp3 uzywam Cdex

pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności