Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję kupić odtwarzacz i dwie pary słuchawek, dokanałówki i jakieś większe do domu. Czy Clip+ she9500+ CAL! to dobre połączenie? Myślałem jeszcze o k518DJ, ale jeśli są przebasowane i cisną uszy, to nie byłby to dobry wybór. Słucham metalu i nie lubię basów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie lubisz basu to AKG 518 odpadają. Idealny jest ten zestaw dla kogoś kto słucha innej muzyki ;) Co do SHE 9500 to z Clipem według mnie świetne połączenie, zestaw gra naprawdę bardzo przyjemnie dla ucha. Szczerze polecam takie połączenie :)

 

EDIT: Zapomniałem dodać, że uciskają uszy ale tylko przez kilka dni pierwszego użytkowania, później dopasowują sie do głowy i leża idealnie. Przynajmniej dotyczy to mojej osoby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Jacques La Fey

To nie ta grupa produktów, to malutki odtwarzacz do biegania itp., Fuze i View mają slot na micro SDHC ..., gdyby Clip miał taki czytnik byłby przynajmniej o jedną drugą większy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, też to zauważyłem ;/

Zaraz poczytam więcej zobacze czy coś więcej na ten temat napisali.

 

Edit:

 

Enhancements:

Device highlights “Play Previous” after returning to Music from FM playback

Increased Brightness for 4 GB devices for better reading under the sun.

Added OGG-Vorbis (*.ogg) Decoder Support in MTP and MSC mode:

• Note: PC with WMP10 will not be able to drag and drop OGG files to device under MTP mode

• Workaround: Install WMP11 to PC or use MSC mode instead.

Audiobooks and Podcasts sorting and resume features:

• Content placed in Audiobook or Podcast Folders are now accessed separately from Music.

• Content with Genre tags of "Audiobook" or "Podcast" are now handled from any location and sorted by the UI.

• PodCasts and Audiobooks are now organized by 2 level hierarchies.

• Podcast content is sorted with newest episode first.

• Auto Bookmark: will prompt the user with "Resume?" or "Restart" option when restarted.

Much better shuffle algorithm to maintain the sequence of up to 2000 songs. User can skip to the previously played songs without reshuffling. Sequence is preserved after power off and on.

Handle playlists up to 1000 songs. Fixed playlists with large count taking long time to load.

• Note: Playlist limited to 1000 songs only applied to .pla playlist. For .m3u playlist, there is no limitation.

Battery power percentage is now displayed on the “Settings > System Info” screen.

Device auto powers off if the radio is paused / muted.

Add support for Melon SKT (South Korea Telecom) MusicDRM v1.4 (For Korea market).

Performs faster, more complete MTP Format operation.

 

Czyli problem z wyświetlaczem w silver rozwiązany ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upnąłem sobie softa choć do szczęścia nie było mi to potrzebne - właściwie nie mam nic w .ogg... wolał bym FLAC ;)

 

Powiedzcie/napiszcie - czy Wasze Clipy też skrzypią kiedy ścisnąć je w dolnym lewym rogu? U mnie w tym miejscu wyczuwam lekki luz,

 

być może sam to spowodowałem. Szkoda bo playerka mam dopiero tydzień a już jest jak 'po przejściach'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności