Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

A przestawiłeś volume na high? ;]

Pozatym bodaj właśnie w 20 zmieniono skalę głośności. Na max 18 i 20 grają równo, ale po drodze 20 ma mniejsze skoki głośności + jest bardziej cicha na ustawieniu 1.

W każdym razie http://daniel.haxx.se/sansa/v2.html ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przestawiłeś volume na high? ;]

Pozatym bodaj właśnie w 20 zmieniono skalę głośności. Na max 18 i 20 grają równo, ale po drodze 20 ma mniejsze skoki głośności + jest bardziej cicha na ustawieniu 1.

W każdym razie http://daniel.haxx.se/sansa/v2.html ;]

 

ustawiłem na High/głośno , ale po pierwszym włączeniu , myslę co jest kurna , wcześniej miałem pasek głośności jakieś 4 mm i muza w 192 kb dawała czadu a teraz sporo ciszej , to prawda że od połowy zaczyna ryczeć ale mały zgryz mam :o

 

to prawda czasem miałem i za głośno tzn. że jak chciałem jeszcze ciszej to już wyłaczało dźwięk ( wersja 18F )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie marzy firmware z obsluga egzotycznych formatow jak np SID (c64) MOD, XM ,ale producent raczej sie nie pofatyguje, a szkoda moze by zwabil wiecej kupujacych. Mozna by bylo samemu, ale pisanie firmware'u to abstrakcja bez listy rozkazow i mapy pamieci. Zreszta to raczej nie jest mozliwe, mp3 prawdopodbnie dekodowane jest sprzetowo i raczej uklad sansy nie ma takich instrukcji i mocy obliczeniowej zeby emulowac programowo jakis specjalny format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przywozacy z USA jakiekolwiek nowosci wystawiaja je na allegro z ogromnymi cenami... nie ma co sie dziwic. Swoja droga bardziej podoba mi sie kolor czarny. Przed momentem zamowilem swoje 2GB FM na allegro :) Za 5 dni max powinno byc. Juz sie nie moge doczekac :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

happysad , oled jest ten sam, to obodowa nieprzepuszcza tak dobrze jak standardowa bez tego lustra ,

 

co do eq , to na hd 25 i srs jedno glosnie wygrywa FLAT , na ROCK jest sztucznie jak w studni ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuje sluchawek pchelkowych lub kanałowych do Clipa o szerokim pasmie przenoszenia (srsy wygladaja na interesujace od 8 do 28k) ale tez zeby dobrze dzialaly na defaultowych ustawieniach w EQ, przy czym zalezy mi właśnie na vokalu i środku, basy lekkie, niedudniace i moga stać gdzies z tyłu i mogą być troszke obciete od dolnej granicy(ale skoro są od 8HZ to pewnie są wydatne) i tez zeby brzmienie nabralo troszeczke przestrzeni. BTW gdzie mozna nabyc Vedie w normalnych sklepach? Najlepiej byloby samemu sie przekonac, ale niestety w media makrtach czy saturnach do testowania są wystawione głównie sluchawki "gabarytowe". Chociaz mialem okazje przekonac sie na jakichs tam Tomsonach że te stocki sansy to wielka kompromitacja. No i SHE9500 mozna bylo tam znalesc jedynie z rekomendowanych pod mp3ki, niestety zapakowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrywałem ręcznie firmware ten najnowszy bo na wersji z menu diagnostycznym nie działało radio. Teraz nie mam polskiego w ustawieniach. Trzeba resetować clip'a po aktualizacji lub wgrywać za pomocą tego programiku sandiskowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności