Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Szybsze rozładowanie baterii objawia się przez spadanie poziomu naładowania nawet jak Clip jest wyłączony, jak się go naładuje w włączy to bez przerwy pójdzie 15h. Więc na gwarancje go pewnie nie przyjmą przecież pisali ,że chodzi 15h i tak jest.

Prawie niezależnie od tego ile się słucha trzeba go ładować raz na 3-4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie kupilem za 158+ przesylka 2gigowke i przyjechala w 3dni ;P tylko mam taki maly problemik...niby moj komputer wykrywa ze cos jest podlaczone...jakies "Urzadzenie przenosne" ale jak wejde w to urzadzenie to tam nic nie ma i nei da sie nic przegrac...nie wiecie czemu??;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem żadnych problemów z Clipem. Nawet bez aktualizacji oprogramowania komp wyszukiwał urządzenie i mogłem przenosić mp3. Po instalacji SansaUpdater ze strony SanDiska w opcjach pojawiła sie nowa opcja...USB i tam jest mozliwość podłączenia Sansy jako odtwarzacza albo jako dysk przenośny. Dobry bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez problemu... jak na razie. Raz zwieszkę zaliczył ale nie wiem czy to była moja wina czy nie... bo to na samym początku jeszcze nie łapałem co i jak :P przyzwyczajenia z m200 trochę dawały znak :P

 

Szybkie pytanie... czy Clip pokazuje gdzieś jakoś i rodzaj pliku? Bo nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż to prawie jak clip w nowej obudowie :D i jeżeli nie wiecie to ten clip ma gniazdo na karty SD, a tak wszystkim go brakowało :lol:

 

 

 

ps. 100 stron pękło :)

 

 

 

----Edit----

stwierdziłem, że zaryzykuje i zamówiłem 1gb clipa w merlinie. Miałem brać 2gb z5 z allegro ale musiałbym dać 185zł, niby 50zł w tą, czy w tamtą, ale zamiast tego 1gb wole gdzieś wyjść z dziewczyną ;) kompa mam w domu, w razie podróży zabieram laptopa więc na razie 1gb mi wystarczy, a za jakiś czas może przeskoczę na 4gb clipa ;)_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra,

kupuje clipa 2GB FM balck

 

Tylko teraz gdzie najtaniej. naszukalem sie i wychodzi allegro za 178.80zł z przesylka.

najnizsza cene sklepowa jaka spotkalem to 162, tyle ze przesylka 17zl 0_o o zgrozo...

 

 

A moze ktos w Krakowie kupowal wersje 2GBblackFM i ma namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra,

kupuje clipa 2GB FM balck

 

Tylko teraz gdzie najtaniej. naszukalem sie i wychodzi allegro za 178.80zł z przesylka.

najnizsza cene sklepowa jaka spotkalem to 162, tyle ze przesylka 17zl 0_o o zgrozo...

A moze ktos w Krakowie kupowal wersje 2GBblackFM i ma namiary?

 

 

Ja moge polecić tego gościa : http://allegro.pl/item292027285_premiera_s...ss_gw_2lat.html ,

jest to jeden z przedstawicieli SanDiska , kupowałem u niego tylko że mieszkam w Gdańsku więc odbierałem osobiście . Z clipem nie miałem problemów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj o 23 zamówiłem sanse w merlinie, a dzisiaj już zamówienie zrealizowane, więc do mnie jedzie. myślę, że dzisiaj lub jutro po południu powinna być :D

 

no tak, ale na merlinie nie widze 2GB black FM....

 

wlasnie przymierzam sie do allegro od kolesia z wawy - sklep.

 

edit: no i zakupilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecić tego gościa : http://allegro.pl/item292027285_premiera_s...ss_gw_2lat.html ,

jest to jeden z przedstawicieli SanDiska , kupowałem u niego tylko że mieszkam w Gdańsku więc odbierałem osobiście . Z clipem nie miałem problemów .

 

Dokładnie ja też tak samo, odebrałem osobiście :) Bardzo w porządku gość :) I sobie trochę pogadaliśmy nawet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności