Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

też mi się wydaje, że jest bez radia, przy 1gb mają zaznaczone FM.

 

Tak się zastanawiałem czy nie poszukać jakiegoś playerka za granicą (UK, USA - na upartego znam ludzi, którzy mogliby mi coś przywieźć w niedalekiej przyszłości). Patrzyłem ceny clipa (między innymi) i szału nie ma <_< w UK wychodzi ze 140+-10zł za 2gb, w USA 130zł. Przy takich cenach nie opłaca się kogoś fatygować. Dopiero przy meizu m6 sl widać różnicę 8gb <400zł (550 u nas) ale tyle za mp3 nie dam :P

 

 

A że cena w merlinie wzrosła to sie nie dziwie. Mała podaż + duży popyt i tyle, co nie zmienia faktu, że biorąc pod uwagę darmowego kuriera to i tak jest najtaniej w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KamuiShiro: Wczoraj zamówiłem, dziś potwierdzenie doszło i pewnie dlatego poczekam do końca lutego :lol: Nie wiadomo może wcześniej przyślą :P Trzeba być cierpliwym a w razie czego może gdzie indziej się kupi ;)

 

@colnet: Prawda ,że są jednak już poczekam lub na mieście kupię. Chociaż jak pytałem się o Clipa to o SanDisk Shaker mi mówili i pytali się co to za różnica :oB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w Merlinie znowu zmienili na 40 dni - :huh::( Wczoraj było 7 <_< Barder90 ja też czekam i mnie trafia bo chce dostać Clipa w łapki jak najwcześniej :P

 

Myślę że tutaj http://infobot.pl/r/ehK warto spróbować. Wyglądają rzetelnie i chyba towar dostępny ... ;-)

Sam się zastanawiam nad kupnem ... a z tego co widzę to na Merlin, Sirius, Agito, Cyfrowo, Znak etc. nie ma co liczyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!~ To mój pierwszy post.

 

Ja tego małego potwora kupiłem tu -> http://allegro.pl/item292565733_sansa_clip...sklep_w_wa.html

 

Odtwarzacz zamówiony 28 grudnia doszedł 3 stycznia na chate. Działa w 100% dobrze, ma radio, jest czarny i ma 2GB. Jak narazie jestem z niego bardzo zadowolony, a kupiłem go po przeczytaniu wielu wątków na TYM forum. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ładujesz na kompie to nie da rady muzyki sluchac.

 

To mnie normalnie oświeciłeś, wolałbym dowiedzieć się czegoś czego sam 2 posty wcześniej nie napisałem.

 

Odtwarzacz przez ładowarkę normalnie się naładował, ale np. w PSP takie działanie i ładowanie bardzo niekorzystnie wpływa na baterie, dlatego jest domyślnie zablokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)bo u mnie się da a jak ładuje na kompie nie. Czy to normalne?
Jak ładujesz na kompie to nie da rady muzyki sluchac.
To mnie normalnie oświeciłeś, wolałbym dowiedzieć się czegoś czego sam 2 posty wcześniej nie napisałem.

chyba na końcu napisałeś: czy to normalne?, to Ci Serdel odpisał, że to normalne i nie posłuchasz muzyki przy ładowaniu przez kompa. Nie rozumiem Twojego oburzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności