Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Ja slucham caly czas na EQ-Rock bo na normal to mi się zlewa wszystko, ale to też kwestia muzyki jakiej się słucha. Ja akurat przy swoich mp3 nie słysze roznicy pomiedzy EQ - rock a jazz, mimo ze kawalki ktorych slucham nie maja nic wspolnego z jazzem biggrin.gif

 

Bo się dostosowuje EQ do słuchawek a nie muzyki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co racja to racja , chociaz mysle ze ustawianie eq, w moim przypadku prowadzi do jaknajwiekszego zrownowazenia dzwieku, jak czegos jest zaduzo to zmniejszam itp. chociaz im wiecej rodzajów nuty na playerku tym bardziej czlowiek sie sklania do normal, zeby caly czas po opcjach niegonil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie da na customie wszystko na plasko, to slychac ze sie przelacza na normal, bo na normal jest troche glosniej niz na customie

Kurde, ja tego nie słyszę Oo

Sprawdź, czy na pewno w customie masz wszystko wyzerowane.

Jakby co - mój fw 01.01.18F

 

Zauważyłem tylko inną rzecz - przy przechodzeniu między presetami a custom (jeśli custom nie jest ustawiony na flat) to odtwarzacz przez chwilę głośno szumi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstępie muszę napisać że jestem w temacie zielony a pytanie które zadam już padło tylko może w trochę innej formie. ;) sorry za offpost. Mianowicie chcę kupić sobie jakiegoś playerka (zresztą mojego pierwszego:lol:) i zastanawiam się nad clipem i t60. Piszcie co wy wzięlibyście na moim miejscu? Z góry dzieki za odpowiedź:). i tak na marginesie choc nie wiem czy to może sie przydać to słucham prawie wszystkich gatunków muzy od reggae po ostry rock. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze cos napisac, bo juz nie wytrzymam. codziennie srednio widze takich postow/tematow okolo 3. Ludzie nie wiem co to da ze napiszecie ze wy tez macie taki problem/dylemat jaki byl juz poruszany. Jest juz rozpoczetych mnostwo watkow z pytaniem o te 2 playery. Widze ze zalozyles temat 20 min po tym jak sie zarejestrowales, wiec sie nie dziwie ze nic nie czytales. Nie wiem jak to jest ale ja zawsze wpisuje interesujace mnie slowo w wyszukiwarce i czytam czytam nawet z 2 tygodnie i potem nie zadaje durnych pytan, nikt nie ma mi za zle ze o cos pytam skoro tego nie bylo a nawet wniose cos ciekaweo do tematu. No zal co sie dzieje, powinni chyba forum z lektorem robic dla leni.

 

Zeby nie bylo ze off top, to wybralbym clipa bo mniejszy i tanszy.

Aurvany faktycznie graja dziwnie(chyab to ta armatura) ale powoli sie przyzwyczajam, troche minie zanim wydam opinie jak gra clip + aurvany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze cos napisac, bo juz nie wytrzymam. codziennie srednio widze takich postow/tematow okolo 3. Ludzie nie wiem co to da ze napiszecie ze wy tez macie taki problem/dylemat jaki byl juz poruszany. Jest juz rozpoczetych mnostwo watkow z pytaniem o te 2 playery. Widze ze zalozyles temat 20 min po tym jak sie zarejestrowales, wiec sie nie dziwie ze nic nie czytales. Nie wiem jak to jest ale ja zawsze wpisuje interesujace mnie slowo w wyszukiwarce i czytam czytam nawet z 2 tygodnie i potem nie zadaje durnych pytan, nikt nie ma mi za zle ze o cos pytam skoro tego nie bylo a nawet wniose cos ciekaweo do tematu. No zal co sie dzieje, powinni chyba forum z lektorem robic dla leni.

forum przeszukuję już od tygodnia a zarejestrowałem się po to żeby zadać to pytanie, bo mimo ciągłych dyskusji na ten temat zdania są podzielone jedni piszą, że clip drudzy że t60. lekka przewaga jakby po stronie clipa ale chciałem sie po prostu upewnić ;) w końcu łatwo jest wydac kase ale trzeba to zrobić mądrze ;)

dzięki za uwage i pomoc :) na forach fisze sie zdarzają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej pomocnej wypowiedzi znów muszę zwrócić się do Was o pomoc.

 

Xp z SP2 przestał wykrywać clipa. Wyskakuje komunikat ze wystąpił problem przy instalacji nowego sprzętu i koniec, nie widać go ani w eksploratorze ani w żadnym innym.

Dodam że na drugim kompie jest widoczny bez problemu zarówno w trybie MTP jak i MSC.

 

Co możę być problemem ?? i jak to rozwiązać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj go zmusić, by zainstalował sterowniki od nowa. Ewentualnie sam wskaż mu, gdzie ich szukać (windows/inf). Mi nie wykrywa w mtp z powodu błędu sterów ;)

 

 

Wywaliłem sanse i wpinam od nowa, wtedy wykrywa nowe urządzenie zaczyna mielić coś ale mówi że nie widzi sterów i nie moze dokończyć pracy kreatora.

W ten sposób mam żółty znak zapytania przy urządzeniu USB w panelu sterowania (System)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mialem taka mozliwosc, puki niema wielu dzwiekow naraz jest bardzo fajnie, ale jak duzo sie dzieje i dotego dynamicznie to robi sie papka, ale to wina ep-630, one tak maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w panelu wejdź w Sansę i każ mu instalować stery od nowa. Najpierw, żeby sam wybrał najlepszy sterownik, jak nie podziała, to podaj mu lokalizację sterownika (najprawdopodobniej windows/inf).

 

 

Zrobiłem jak powiedziałeś i nic - Znalezienie nowszej wersji sterownika dla tego urządzenia nie było możliwe.

 

Usunąłem urządzenie i zrobiłem restart kompa.

Po odpaleniu kompa otrzymuję takie komunikaty :

 

1.Sansa Clip - wykryto nowe urządzenie

2. Masowe urządzenie magazynujące

3. Wystąpił problem podczas instalacji sprzętu - twoje urzdzanie może nie działać poprawnie.

 

We właściwościach Clipa mam "Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)"...... RĘCE MI OPADŁY

 

Dodam że soft mam 01.01.18A - dlatego amerykanska bo europejska nie miała radia.

 

HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum przeszukuję już od tygodnia a zarejestrowałem się po to żeby zadać to pytanie, bo mimo ciągłych dyskusji na ten temat zdania są podzielone jedni piszą, że clip drudzy że t60. lekka przewaga jakby po stronie clipa ale chciałem sie po prostu upewnić ;) w końcu łatwo jest wydac kase ale trzeba to zrobić mądrze ;)

dzięki za uwage i pomoc :) na forach fisze sie zdarzają :lol:

 

Nikt za ciebie decyzji nie podejmie. Wierze ze trudno sie zdecydowac, ale to twoja kasa i twoja decyzja. Porownanie obu playerow masz wylozone na tacy. Clip jest mniejszy i poreczniejszy, ale t60 jest za to na baterie co dla niektorych jest duzym plusem. Dzwiek jest porownywalny, ale skoro to twoj pierwszy player to co byś nie brał to i tak bedziesz zadowolony z jakosci dzwieku bo stoi ona na wysokim poziomie. Ja wzialem clipa bo jest tanszy, mniejszy i moglem sobie pozwolic na nowe sluchawki, bo te dolaczone do playera sa guzik warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności