Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem.

Tam soft się zainstalował bez żadnych ostrzeżeń (nie było MKS ani SpyBoota).Soft był uruchomiony co było widac po biało czerwonej ikonie w pasku ale żaden update się nie odpalił.Jedyne co było więcej to że Clip był widoczy w Eksploratorze.

Na kompie domowym nawet tego nie ma:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo trzeba kliknac prawym na ikone ta z sansa i nacisnac check for updates now i wtedy aktualizujesz wybierajac opcje americas.

 

Co do swoich doswiadczen,zakupilem sanse clipa z merlina ale wcisneli mi wersje bez radia. tzn zaktualizowalem oprogramowanie do 1.01.18a no i mam opcje radio ale tam jest cisza i spokoj czyli nic nie slychac mimo zmiany czestotliwosci.Troche to dziwne wszystko zeby tak robic klientow-wersja sdmx11n-2048k-e70. Co mam zrobic? Jak wyglada procedura reklamacyjna w merlinie? Glupi czlowiek nie sprawdzi przed odbiorem.

 

PS Moglby ktos zrobic zdjecia pudelka clipa tam z boku gdzie sa narysowane koleczka informujace o funkcjach no i z tylu gdzie jest napisany model odtwarzacza? bylbym wdzieczny bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zeby pomoc to zamieszczam linka do forum sandiska i tam sa pliki http://forums.sandisk.com/sansa/board/mess...=718&page=1 ktore wgrasz na sanse i recznie updatujesz wgrywajac do glownego katalogu.

 

 

DZIAŁA !!!!

 

Kamciak jesteś gość !!

 

DZIĘKI !!!

 

 

 

Teraz do tych co mają probelm z plylistami a byliprzyzwyczajeni do słuchania po katalogach.

Znalazłem na to dośc wygodny sposób.

Otóż wrzucam sobie kawałki do utworzonych przez siebie katalogów. po wrzuceniu zaznaczam wszystkie kawałki i klikam prawym. W menu podręcznym wybieram "Utwórz playlistę".

W katalogu pojawia się plik playlisty i własnie ten plik jest odzwieciedleniem naszego katalogu.

Oczywiscie za kazdym razem gdy dodami jakiś utwór do katalogu trzeba tą playlistę utworzyć na nowo ale to ject chwila.

 

Niestety w winampie nie udało mi się utworzyć playlisty- próba przeciągnięcia kawałków z playera do winampa kończy się niepowodzeniem (w ekranie winampa nic sie nie pojawia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do swoich doswiadczen,zakupilem sanse clipa z merlina ale wcisneli mi wersje bez radia. tzn zaktualizowalem oprogramowanie do 1.01.18a no i mam opcje radio ale tam jest cisza i spokoj czyli nic nie slychac mimo zmiany czestotliwosci.Troche to dziwne wszystko zeby tak robic klientow-wersja sdmx11n-2048k-e70. Co mam zrobic? Jak wyglada procedura reklamacyjna w merlinie?

 

kamciak

spróbuj zmienic ustawienia FM z FM USA na FM Świat, a nuż się uda.

 

Dziś grzecznie i z kolejnymi przeprosinami dostałem Clipa FM w merlinie na Złotej. Wydaje mi się, że to chyba nie było złośliwe i rozmyślne, tylko na świąteczny ruch zatrudnili jakieś niemoty w głównym magazynie.

 

Masz prawo zwrotu i reklamacji. Wszystko na stronach serwisu merlin.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamciak

spróbuj zmienic ustawienia FM z FM USA na FM Świat, a nuż się uda.

 

Dziś grzecznie i z kolejnymi przeprosinami dostałem Clipa FM w merlinie na Złotej. Wydaje mi się, że to chyba nie było złośliwe i rozmyślne, tylko na świąteczny ruch zatrudnili jakieś niemoty w głównym magazynie.

 

Masz prawo zwrotu i reklamacji. Wszystko na stronach serwisu merlin.pl

 

Co do ustawien,probowalem probowalem i zgodnie z oczekiwaniami nic :) swoja droga dziwne ze w menu jest radio i potem wielka pustka. No ale skoro na pudelku jest "N" to tego radia ma nie byc i nie ma.

No tez tak mysle ze to masowe pomylki jakies,czekam na odpowiedz na mojego maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oł jeah! Mam juz dwa Clipy 2GB FM w domku :D RED i BLACK :P RED za 166, a BLACK za 152 i przesyłeczki gratis :) dobry interes nie ma co ;)

Oba działają bez zarzutu. Teraz tylko muszę wybadać moją Panią jaki jej bardziej spasuje. Chociaż przyznam, ze mi bardziej podoba się rubinowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mój clip black 2gb dzisiaj doszedl. Pierwsze wrażenia po ujrzeniu "Jakie to k**** małe" :D Wszystko działa elegancko, troche przyciski maja luzy, ale to w niczym nie przeszkadza. Dzwięk super, tyle ze sluchawki od sansy do dupy... Troche powalczylem z WMP10, a potem wgralem nowy sofcik i wszystko smiga :) Wszystkim niezdecydowanym polecam, naprawde fajny playerek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj takiej --> http://www.allegro.pl/item279429350_orygin...l6_fa_vat_.html

 

już pisali na forum, że taka im ładuje...

 

Nie tylko ładowarka od Motoroli pasuje, ale i kabelek do podłączenia telefonu do kompa spisuje się idealnie przy podłączaniu do PC. Ten co dali z Clipem nadaje się chyba tylko do notebooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Moglby ktos zrobic zdjecia pudelka clipa tam z boku gdzie sa narysowane koleczka informujace o funkcjach no i z tylu gdzie jest napisany model odtwarzacza? bylbym wdzieczny bardzo

 

s5004560dg3.jpg

 

Zdjęcia modelu odtwarzacza nie zamieszczę bo nic nie widać, nie umiem zrobić ostrego zdjęcia :D

Ale jest on wydrukowany nad kodem kreskowym z tyłu opakowania: SDMX11R-2048K-E70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W specyfikacji jest napisane że Sansa Clip 1 Gb chodzi tylko pod Win XP SP2 . Czy wchodzi też pod Win XP bez service packów i Win 98, Win 2000, Win Me ? (tak sie składa że w różnych miejscach gdzie mam dostęp do kompa wszędzie są inne systemy). Chodzi mi zarówno o ładowanie jak i przegrywanie mp3. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma sie sprawa z Impedancja w clipie. jesli chodzi o ten termin to jestem zielony:/ Dowiedzialem sie tylko ze najlepiej jakby player i sluchawki mialy ta sama wartosc. W domu mam technicsy rp-f350 i chcialem je podlaczyc pod sanse zobaczyc jak to gra ( glownie porownac sobie). Mam dziwne uczucie ze podlaczajac tak duze sluchawki do playera moge go w jakis sposob uszkodzic. Dobrze rozumuje? jesli nie to wyprowadzcie mnie z bledu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trwało to chwila moment :)

Może masz neostrade i dla tego zerwalo połączenie :o

 

No to mam chyba problem, bo stało tak dalej na tych 40% i później up się po prostu wyłączył. Odłączyłem clipa od USB i wyświetlilo się "firmware complete". Jednak jak wchodzę w Mój Komputer to nie wykrywa sansy.

Ktoś poratuje co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności