Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem do nich maila z pytaniem ile mieli tego dzisiaj :D koło 12 patrzyłem, nie było nic. O 15.25 wszedłem, zobaczyłem, zamówiłem, napisałem na forum o 15.46. Teraz widzę, że koło 19 już śladu po nich nie było :) Ciekawe, czy aż takie tłumy się na to rzuciły, czy po prostu mieli ~ 10 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieta i Pazuzu dzięki :D tak Pazuzu, dokładnie o to mi chodziło. Myślałem, że coś z tym portem USB nie tak. Równo o 23 włączyłem Clipa niech sobie pogra przez noc. Zobacze ile bateria potrzyma.

 

Goras, wróciłem do domu z uczelni, zaraz wbiłem się na forum, żeby obwieścić, że mam czerwone ferrari już :P i zobaczyłem Twojego posta. Wchodzę....wow 152 zł. Miałem poczekać, ale grzech nie skorzystać (obiecywałem sobie, że zacznę pisać pracę :D no ale mam alibi bo oprócz Clipa wziąłem książkę do mojej pracy... Sołonina :P ). Zaraz po tym na forum pojawił sie wpis, że już nie ma Clipa 2gb black :D czerwonego wziąłem ostatniego...wygląda na to, że czarnego również :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majster87 nie wykrywa Ci jako dysk tylko jako urządzenie multimedialne, co przy używaniu windowsa xp w wielkim uproszczeniu oznacza to samo. Jeśli wiesz, że nie będziesz podłączał clipa do innego komputera to imho możesz sobie podarować wgrywanie nowego softa

 

 

musze kupic ladowarke sieciowa, po pod usb ladowanie juz mnie zaczyna wkurzac ;p mam tylko 2 wejsca usb w kompie arrrr, i z tylu obudowy arrrrraaayyyy

jak Ci ciężko sięgać za obudowę to sobie przedłużacz kup ;)

a tak swoją drogą jakbym miał 2usb to chyba bym się pociął :P ja mam 8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba szczęście się do mnie znów uśmiechnęło.

Status zamówienia z Clipem zmienił się już na taki jaki mają książki (bo wziąłem jeszcze Akwarium) czyli na Przygotowywane do wysyłki :D Nawet z ciekawości pośle im maila z zapytaniem czy czasem moje zamówienie nie jest tym ostatnim, które zrealizują.

 

Clip gra już od 23 czyli 10h 31 min i daje rade !!! :D

Polecam niezdecydowanym ten kolorek. Naprawdę piękny. Trochę mnie dziwi to, że nie tylko na fotach w sklepie, ale nawet na pudełeczku jest on taki oczojebny i zywy. W rzeczywistości jak pisałem to piękny rubinowy kolor....jak dobre WINO :D

Zaraz zaktualizuję soft.

Polecam tego playera z czystym sercem wszystkim niezdecydowanym. Jeśli masz ograniczony budżet, a chcesz mieć naprawdę dobry odtwarzacz kup Clipa. :P Nie byłem fanem tej firmy, ale tutaj ten podwykonawca się spisał. Miałem chyba rację ponad miesiąc temu, że będzie HIT..któryś z userów studził mi głowę :P

Powiem więcej. On jest warty naprawdę więcej niz kosztuje i spokojnie mógłbym jeszcze dołożyć nie żałując ani złotówki.

 

pozdrawiam serdecznie mp3store'ową brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze kupic ladowarke sieciowa, po pod usb ladowanie juz mnie zaczyna wkurzac ;p mam tylko 2 wejsca usb w kompie arrrr, i z tylu obudowy arrrrraaayyyy

 

Gdzieś na forum pisało że nie wszystkie ładowarki sieciowe chcą ładować clipa, ja ładuje go ładowarką z motoroli v3x, różnica jaką zauważyłem to to, że wyświetlacz można wyłączyć (pod kompem świeci się przez cały czas ładowania) i to że pod kompem po około 4h animacja baterii staje i widać że jest naładowana a pod ładowarką po 4 h ciągle ładowało i go odłączyłem bo akurat wychodziłem. Po odłączeniu akumulatorek był pełny, ale coś mi się wydaje że ostatecznie będzie to miało jakiś wpływ na playerka (obym się mylił :-).

 

Czy takie ładowanie może zaszkodzić maleństwu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby mogło zaszkodzić.

Sam dzisiaj kupiłem oryginalna ładowarke V3 od kumpla bo mu niedawno Motkę niestety skroili.

Niepokoi mnie tylko to, że ten Clip gra i gra....od 23 wczoraj.....ma dalej pół baterii wtf? Może sobie zrobił jakąś przerwę w nocy czy coś.

A...i jeszcze dobra wiadomośc dla wczorajszych szczeliwców z merlina. Mi juz wysłali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest z tą dostępnością clipa, raz jest raz go nie ma. Na merlinie znowu jest wersja 1gb black za 121 ale to chyba bez radia, wydawało mi się że już ich nie było :) Po nowym roku mojego 1gb odsprzedam bratu za pół ceny (niech wie że są święta :)) a sam zaopatrzę się w 2gb

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem z tym cudem.

 

Jako że player ma wersję 11 oprogramowania chciałem sobie zrobić update.

Zatem zainstalowałem Sansa updatera i podpiąłem clipa.Niestety nic się nie dzieje, program działa w tle ale zero rezultatu.

 

Film który sansa ma na stronie mówi że żeby wgrac nowy soft trzeba przejść w trymMSC playera ale ja tego nie mogę zrobić bo nie mam w ustawieniach możliwości zmiany tego trybu.

Kiedy klikam na "Update now" z paska menu to poawia się komunikat o "There is no internet connection" a przecież mam sieć i pisze go posta ina bieżąco odbieram maile.

 

O CO CHODZI ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie tylko to, że ten Clip gra i gra....od 23 wczoraj.....ma dalej pół baterii wtf? Może sobie zrobił jakąś przerwę w nocy czy coś.

 

Też mam wrażenie, że on sie wyłącza sam w nocy chociaż autopower i sleep mam wyłączony.

 

Witam, mam pytanie;

 

Czy ładowarka z tej aukcji będzie pasować do wejścia Clipa?

 

Niestety nie, kup ładowarkę do motoroli V3,L6 za 9zł, taka będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ten model cieszy sie b. dużą popularnością z którą nie radzą sobie

dystrybutorzy:( Dostaliśmy kilkadziesiąt odtwarzaczy a na ponad sto

jescze czekamy pod zamówienia.

pozdrrawiam

(...)

 

Konkretów zero, ale generalnie jedno i drugie: rozwścieczona wataha klientów z pianą na ustach i obłędem w oczach + kilka sztuk na krzyż. Ciekawe kiedy to się uspokoi... Grunt, że mój już wysłany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sansa ma u mnie malego minusika, a za co?? za szybko schodzacy napis Sansa Clip 2gb ten pod klipsem, w ciagu 2 dnia uzytkowania napis po prostu zniknal ;p mam pytanko, czy minusowa temperatura moze wplynac niekorzystnie na sanse?? noce sa dosc zimne, a sanse przypinam klipsem do spodni, a wiadomo, moje jaja jej nie ogrzeja dosc dobrze ;p :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie;

 

Czy ładowarka z tej aukcji będzie pasować do wejścia Clipa?

 

Nie bedzie pasowac bo to ladowarka usb a nie miniusb... wiec musialbys podpinac kabel ktory jest w zestawie i dopiero tym kablem laczyc sie z ladowarka... poza tym kup lepiej ladowarke do motoroli bo wiadomo ze laduja a ja juz nacialem sie a taka ladowarke i nie laduje...

 

 

co do wskaznika baterii to u mnie im wiecej sie naladuje tym mniej miga tzn nie 12345 tylko coraz mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra , dałem się ponieść " owczemu pedowi " ( jak mówił to nasz były prezydent ) i kupiłem to maleństwo .

Niby takie małe i za śmieszne pieniądze ( 1GB za 124 zł w Gdańsku ) a całkiem , całkiem wykonane . Oczywiście na samym początku uaktualniłem soft , podłaczyłem do ładowania i czekałem , czekałem . Po godzince nie wytrzymałem i wrzuciłem cosik( AC/DC Highway to Hell ) do playerka . Słuchawki sansy są do dupy ( albo ja mam juz skrzywienie przez ep-630 i K26P ) . Bardzo jestem zaskoczony jakością dźwięku , prawdę powiedziawszy bardzo sceptycznie podchodziłem do tego co tutaj niektórzy wypisywali , ale hmm , musze przyznać że chyba maja rację .

Osłuchania w sprzecie za bardzo nie mam , miałem wcześniej playerka MSI , Trekstora ( jakiś najtańszy model ) i Samsunga YP-T55XL ( ostani , który jak na moje ucho gra lepiej niż niejeden playerek Creativa - porównywałem z kolegi playerkiem ) . Spodobał mi sie " ciepły " dźwiek Clipa i jego " czystość " . To są pierwsze spostrzeżenia . Zobacze jak bedzie sie sprawował dalej i z innymi gatunkami muzy .

Na minus( na razie ) to czas ładowania , błyszcząca obudowa ( widać ślady palców ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :rolleyes:

 

Mam pilną wiadomoś.

 

UWAGA!!! na dostarczane z merlina Clipy FM 2GB Black w cenie 152zł.

 

Nim odbierzecie sprawdźcie nr produktu z tyłu na pudełku. W przypadku tego modelu winien on być taki:

SDMX11R-2048K-E70

a nie SDMX11N-2048K-E70.

Ten drugi nr to nr Clipa bez radia.

Dzisiaj próbowano mi taki sprzedać :angry:

Dobrze że czytałem wasze posty i zachowałem czujność B)

Jestem wkurzony :lol: bo miałem go już w ręku, a teraz dalej muszę czekać (od 11.12).

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich ;)

 

P.S. Kiepsko, że mój pierwszy post taki mało optymistyczny, ale może to pierwsze koty za płoty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...po aktualizacji firmware już nie mam 1,2,3,4...1,2,3,4. Teraz jest tak jak pisałem. 1,2,3,4...po pewnym czasie 2,3,4 itd. W ogole dziwny jakis ten firmware. Po pierwszym od zaktualizowania podpieciu na clipie zamiast podlaczony zaczelo mi migac jak oszalale podlaczony-->zapis>podlaczony>zapis :huh: jakis error wyskoczyl...runtime error dalem ok i sie uspokoilo.

Przed updatem mialem w moj komputer taka mala ikonke odtwarzacza. teraz jest to zwykly dysk wymienny i nazywa się SANSA M350 :huh:

Tamten firmware bardziej mi sie podobal :) zadnego errora...

 

Jak wrocic do starego firmware? Nigdy nie wracalem, ale teraz rozwazam taką opcję :lol:

pisajcie koledzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też cyferek nie mamy :D tak obrazowo podałem te cyferki, które symbolizują jak ta bateria skacze 1,2,3,4.

Nie wiem co z tym errorem. Narazie player sie laduje po tescie wytrzymalosci baterii (grala okolo 15h z tym, ze dopiero kolo konca zaczalem sie nim mocniej bawic)

Nie wiem czy nie wrócić do firmware 01.01.10 . Jakoś tak bardziej mi spasował... :P zobacze po naładowaniu. Też macie tak, że o ile te 2 pierwsze kreski dośc szybko sie zapełniły, o tyle ta ostatnia jest bardzo długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz jeszcze raz podłaczyłem , też pojawił sie napis " podłaczone -zapis " ale widze że w automacie uruchamia sie programik Sandiska do aktualizacji softu , na wyswietlaczu playerka teraz wyswietla sie napis podłaczone i ładuje sie bateria ( miga ostatnia kreska ) , na razie jest Ok

A i dodam że mam ikonke SanDiska Sansa clip w folderze Mój Komputer a po wywaleniu programu do aktualizacji softu i podłaczeniu clipa na chwile przy zegarku pojawia sie ikonka odtwarzacz multimedialny MTP ( wiec chyba wsio Ok )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walcze dziś cały dzień z updaterem i nic.

Kiedy go zainstaluję i podłączę Sansę Clip nic się nie dzieje (w tle mam uruchomiony proces SansaDispatch.exe). Czekam i czekam i dalej nic.

Zatem odinstalowałem Updatera i zrestartowałem komputer.

 

TERAZ CLIP WCALE NIE JEST WIDOCZNY.

 

HELP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności