Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm w akcie desperacji to nawet na różowego Clipa bym się zdecydował, rzucających kolorów w gadżetach się nie boję :P Mam miedziano-złoty telefon i pomarańczowego Swatcha, więc z drugiej strony bardziej by mi pasowało gdyby pomarańczowego zrobili, np zamiast niebieskiego, bo chyba na niego popytu nie ma :D

 

ps. imho czerwony jest ładny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zamówiłem SANSA CLIP 2GB FM RED! Narazie jednego dla dziewczyny. Dla siebie kupię po świętach bo muszę się wziąć za pisanie pracy i nie chcę się rozpraszać. Nie chcę już czekać bo zewsząd spływają informacje o tym, że juz kurierzy się nie wyrabiają, ale myślę, że do piątku się jednak mimo wszystko wyrobią :) daje im aż 5 dni :D I tak się nim pobawię bo trzeba firmware wgrać, a przyszła Obdarowana reaguje panicznie jeśli mówię, że z czyms trzeba to czy to. Cieszy mnie też to, że tryb mozna będzie z poziomu playera zmieniać to da sobie UMS i będzie miała to swoje kopiuj/wklej wymarzone :D Już raz namówiłem ją na Soniaka, to po 2 dniach sprzedawałem :P ten SonicStage.... :D

 

 

EDIT

Czyżbym wziął ostatniego z merlina??? Nie ma już RED na stronie.... :huh: Chyba, że zaraz dostanę maila, że nie ma na magazynie....

EDIT2

Wyslalem maila, na ktory dostalem odpowiedz po (5 minutach!). Pan napisal mi, ze zamowilem ostatnia sztuke ;)

 

Czarne maja byc w tym tygodniu. Ciagle na nie czekaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTP- do tego rodzaju połączenia, wymagany jest Windows XP z Service Packiem 2, umożliwia kopiowanie plików zabezpieczonych.

MSC- inaczej UMS- odtwarzacz widziany jest jako dysk wymienny.

Czy dobrze rozumuję że jeśli nie mam zainstalowanego SP2, to automatycznie będzie wykryty jako dysk wymienny, i nie będzie trzeba się bawić w żadne przeżucanie za pośrednictwem WMP 10. I będzie tak również jeżeli nie mam w Clipie wgranej najnowszej wersji oprogramowania z możliwością wyboru MTP, MSC, Auto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Tryb MTP ma to do siebie, że czasem lubi sprawiać problemy, przede wszystkim w samym prawidłowym wykrywaniu sprzętu. W trybie MSC tego problemu nie ma, bo sprzęt jest widziany, jako dysk wymienny i można go obsługiwać za pomocą, np. Total Commandera. Dlatego nie masz się nad czym zastanawiać, tylko zainstaluj najnowszy firmware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mam xp z sp2, wiec musze wgrac nowego softa do sansy?? I tyle?? bedzie widziane jako dysk wymienny?? I moje pytanko jak wgrywac softa?? sa jakies uwagi itp do tego?? bo nie chce nic zepsuc ;p aha mam w kompie usb 1.1 wiec moga byc jakies problemy??

 

PS: Jesli chodzi o kolory sansy w wersji 2gb odpowiedz z merlina:

 

Witam,

powinny być w styczniu czarne i niebieskie

pozdrawiam

Krzysztof Szymański

 

Hmm niebieskie, szkoda ze tak pozno ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wgrywasz nowego softa i jest OK. Wgrywasz go za pomocą Sansa Update, aplikacja to robi właściwie sama tylko potwierdzasz. Dokładnie to było tłumaczone już gdzieś w tym wątku. USB1.1 to nie problem Sanse m200 aktualizowałem i przerabiałem na amerykańską na USB1.1 bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z moja sansa 2gb czarna i aurvanami. Az sie zdziwilem jakie to male jest. Na laptopie normalnei mi sie laduje, jak zaladuje to zmieniam soft i moze odpale aurvany do kompletu (to mial byc dla mnie prezent ale chyba nie wytrzymam:) )

 

Aha zamawialem w komputroniku w piatek i dzisiaj kolo dzownil jakos o 15.30 wiec + dla komputronika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widze ze nie tylko ja wybralem nowego Clipa jako prezent. Bedzie to moj pierwszy Sandisk i ogolnie pierwszy mp3 i chcialem sie zapytac czy trzeba "formatowac" baterie przy pierwszym włączeniu tak jak sie to robi z telefonami komorkowymi?

 

btw. chcialem sie przywitac - to moj pierwszy post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieralem pomiedzy Creeative Zen Stone Plus, Sansa C250 a Sansa Clip 2GB - wypadlo na Clipa, ale czytajac to forum to widze, ze chyba dobrze zrobilem :) Wiem, wiem, ze powinienem poszukac, ale ten temat ma 75 stron i zapewne cala mase prawdziwych i nieprawdziwych informacji, wiec mi wybaczcie :) Teraz tylko czekac na Sanse ... mhm :)

 

Dobry wybór jako pierwszy mp3. Jak zaczynać to z wysokiego C

Uff to sie ciesze, bo mialem nie mały problem z wyborem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności