Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

baterii w Clipie tak jak i w nowszych telefonach nie trzeba formatować, wystarczy naładować. Np większość baterii telefonicznych swoje pierwsze ładowanie przeżywa w fabryce, ostatnio kupiłem samsunga l760, bateria była już naładowana, trzymała 4 dni intensywnego użytkowania więc jest ok.

 

Obecnie jak bateria naładuje się na full to ładowanie zostaje przerwane i prąd przestaje płynąć.

 

Baterii nie należy rozładowywać do zera, bo na dłuższą metę, może być to dla niej zabójcze, najlepiej ładować przy 15-25%

 

 

ktoś się tu zastanawiał, czy wszystkie motorolki mają złącze miniUSB

tak te produkowane od kilku lat mają miniUSB: L2,L6,L7,V3,V3i,....,Z3,Z6,Z8... itd ;)

 

 

A ja mam takie Pytanie Czy roznice bedzei odczuwalna pomiedzy Clip'em z dolaczanymi sluchawakami do zestawu a t60 rownierz z poczatkowymi sluchawkami?

będzie różnica - na korzyść t60, iriverowe cresynki grają przyzwoicie

 

wiele razy było - słuchawki dodawane do Clipa nie nadają się nawet do podwiązywania pomidorów, chociaż jak ktoś lubi dźwięk płaski jak stół to na upartego... niee to jednak lepiej niech kupi jakiegoś no name, szkoda kasy na Clipa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feaor, chodzi o to, ze ja nawet sie w tym nie lapie, mimo iz czytalem juz o tym, to jeden gada tak ,dugi tak i mam metlik w glowie

Dlatego jedyne słuszne forum to mp3store ;]]]

 

będzie różnica - na korzyść t60, iriverowe cresynki grają przyzwoicie

Do T50/60 nie dodawane są już Cresyny a jakiś inny, dziwny twór. Czasy świetnych, zestawowych Cresynów mineły bezpowrotnie..

 

a co sadzicie o tych sluchawkach?? nadaja sie??

Nie, nie nadają się. Wątpie by to zagrało lepiej od tych zestawowych..

Jak chcesz naprawdę dobre słuchawki za niską cenę to poszukaj ofert sprzedaży w Komisie Cresynów MP-RG208E - w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do T50/60 nie dodawane są już Cresyny a jakiś inny, dziwny twór. Czasy świetnych, zestawowych Cresynów mineły bezpowrotnie..
ok mój błąd, ale imho i tak zagrają lepiej od tych clipowych ;)

 

a ja dalej szukam i szukam. co zrobic, aby nie czytal po Tagach :D bo to troche wkurzajace, ze patrzy na album danej mp3 i zapisuje, a ja chcialbym wszystko miec w jedym folderze (np Hip-hop, Techno itp.) a nie po labumach jezdzic :( ale juz zrobilem listy.

jak wrzucisz muzykę to sansa nie ma problemu, żeby wczytać wszystko, bez podziału na albumy, możesz sobie posortować całą muzykę tytułami albo wykonawcami

 

Rafciobp daruj sobie te creativy, już lepiej kup cresynki albo mx300/mx400 i plastrem do głowy przyklejaj ;) swego czasu mój tata miał panasoniki tego typu a i tak mu zypadały

 

 

ja tam z większością pchełek mogę biegać, byle miały gąbki założone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o tych?? http://www.allegro.pl/search.php?string=Cr...;personal_rec=0

i moje pytanie dlaczego niektore kosztuja 20zl a drugie takie same 50zł? ???? jednak jestem bardziej nastawiony na sluchawki z palakami, bo mam jakies dziwne uszy ;p i zapewne przy bieganiu bez palakow beda mi wypadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, z tego co widze, te po 20zl sa bez box-a, te drozsze z box-em hmmmmm no to kurde jestem w kropce, jakie wziasc sluchawki, czy te z creative dorwac, czy te sennheiser, czy cos innego ;/ a moze te dorwac na allegro? http://www.allegro.pl/search.php?string=Koss+Spark+Plug

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróbki EP-630 grają tragicznie jeśli grają tak samo jak słuchawki Syncro No1 czy jakoś tak emitujące EP-630. Nie warto kupować. Słuchawki za 30 zł to tylko według mnie Cresyny są naprawdę godne polecenia, które nie dawno sprzedałem, trochę gorsze są od nich te od T60 które mam na sprzedaż jeśli chcesz coś lepszego niż te od Clipa to je polecę bo do Clipa są pewnie takie jak do m200 a różnica pomiędzy tymi od m200 a od T60 jest jednak duża. W komisie też są tanio MX400 oraz jak się szarpniesz to bez pudełka mogę moje MX500 sprzedać za 45 zł z wysyłką... ale reklamę sobie zrobiłem :P Ale ja muszę to sprzedać żeby sobie Clipa kupić :P

 

Reklama reklamą... a co innego polecić do 30 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dwa różna światy... po pierwsze to MX500 grają ładnie ale bez dużej ilości basu, a KSP na odwrót walą nadmiarem basu i jest tylko bas i bas... Z wygodą podczas aktywnego użytkowania to jest różnie, pchełki Ci wypadają z uszu czy nie? Jeśli nie to polecę MX500 a jeśli pchełki wypadają to polecę coś całkiem innego Philipsy SHE9500 ale to koszt ~65 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z pchełkami to juz jest lepiej, nie powinny wypadac podczas biegu, jesli chodzi o ten bas, to wole jednak mx500, slucham glownie synth pop, dance, disco, troche rocka, ale glownie spokojnego, a nie jakies łubu dubu ;p jak cos to kupie od Ciebie te sluchaweczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już na innym topicu, że znalazłem taki program jak sansa recovery tool -

 

http://www.sandisk.com/Retail/Default.aspx?CatID=1532

 

Program służy do rozwiązywania tego typu problemów - czy rzeczywiście pomaga? - nie musiałem na szczęście sprawdzać:) Mam clipa 2GB od piątku i wszystko jest z nim w najlepszym pożądku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę nad czerwoną. Podpuszczałem dziś dziewczynę tak niby, że dla siebie tylko chcę kupić i mówiła mi, że podoba się jej BLACK i RED. Z tym, że chyba bardziej RED :) Rafcio jak dostaniesz wklejaj real foto proszę Cię bardzo. Cena spoko i ta przesyłka kurierska gratis :) Możliwe, że nawet wezmę dwie czerwone bo im dłużej się przyglądam tym bardziej mi się widzi. Takie Ferrari małe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności