Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak nie jak w sygnie masz już w planach Clipa, a dopiero był tylko Sony... Chyba że kupujesz i to, i to :P

Ja sobie nie wyobrażam Clipa silver w moich łapkach - za bardzo zwracam uwagę na odciski palców, a na tej wyglancowanej obudowie byłaby masakra. I te zdjęcie to w sumie żadna nowość, ale mi się zdaje, czy w 4GB kółko od sterowania bardziej odstaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak kiedyś zastanawiałem... Dlaczego pod kątem kilkunastu stopni pod światło, widać na wyświetlaczu taką kreskę, dzielącą go na dwie części? Nad tą kreską wyświetlana jest ikona baterii i nagłówek danej opcji, a pod nią "obszar roboczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , znów mam ten sam problem z odczytywaniem tagow , pisałam o nim w lutym

"Mam pewien problem , gdy wrzucam muzyke , a konkretnie cale plyty na Clipa, a potem odlaczam odtwarzacz i wlaczam wybor muzyki widze ze niektore albumy jak sie rozdwoily choc widnieja pod ta sama nazwa artysty czy albumu.To jest tak ,ze np. jak wlaczamy wybor piosenek i wlaczam WYKONAWCY , to sa 2 takie same nazwy pod soba, przykladowo:

Anberlin

Anberlin

Myslalam ze to blad w tagach , ze tak rozdziela te plyty, ale spr. i wszytsko jest ok, wiec w czym jest rzecz i gdzie lezy problem? "

 

Niby pomogl na niektore albumy Foobar, kiedy pokasowalam w kazdej piosence "Other meta fields" . Ale problem powtarza sie co jakis czas z jakims albumem ani Mp3tag ani Foobar nie pomaga , po tysiace raze sprawdzalam tagi i wszytsko sie zgadzalo , a jak wrzucam na odtwarzacz rozdwaja mi plyty : / Może ktos ma jakis pomysl co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem po reklamacji samorozładowującego akumulatora, nowego Clipa, ale znowu w sklepie był "martwy". Ciekawe czy to oznacza, że znowu po tygodniu nie używania sam się potrafi rozładować???

Ma soft w wersji 18F i updater twierdzi że nie ma nowszej??? Co jest grane??? Gdzie ta wersja 20F???

 

yoshi033 ja też to wcześniej zauważyłem - jakieś dziwne dublety, może kiedyś poprawią to nowym FW???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze po jednym Anberlin jest spacja albo cos, trzeba kombinowac, mi jak cos sie niezgadza, zaznaczam wszystkie kawalki wykonawcy foobarem, daje prefernces i nadpisuje wszystkim artyste na nowo, zawsze kuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności