Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

wedle tej recenzji : ( niestety rozowego clipa ) http://www.anythingbutipod.com/archives/20...clip-review.php wychodzi na to ze sansa sie postarala i wkoncu gra ich player tak jak nalezy ;] szkoda ze niema kart pamieci, albo ze niema wersji 4gb bralbym odrazu...

 

ciekawe co w nim siedzi ... moze znowu sigmatel?? tylko juz 3650 hmm

 

jak wyjdzie to sie moze zaopatrze w wersje 1gb, potestuje i pewnie sprzedam wszystko i kupie sobie 2gb ;] ( szkoda tego microsd ... ;/ 2gb to jednak malo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh moja dysortografia objawia sie w najgorszych momentach ;] ... view bedize gral jak zen od creativa, tylko pewnie wieksza moca go obraza ... ( najprawdopodobniej ) jedyne co zabija playerki sandiska to nieszczesne mp3 + wma -_- ... w view jeszcze dojdzie aac ...

 

clip mi sie podoba bo jest bardzo maly a zarazem tani i ladnie grajacy, takiego czegos szukalem... niby jest shuffl'a ale max 1gb no i brak wyswietlacza , a tutaj jest prawie idealnie, tylko 4gb brakuje...

 

view jest ogromny, duze mozliwosci w wielkim ciele, ale niewiem czy taki player jest portable ...

 

ps. do modow , adminow itp. jagbyscie byli tak mili to poprawdzie ten moj okropny bląd w tytule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W recenzji, którą podlinkowałeś twierdzą, że gra porównywalnie do i7, wiec to chyba trochę lepiej niż Stone? (nie słuchałem go, bo mnie nie interesuje ten zakres odtwarzaczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to ze sansa sie postarala i wkoncu gra ich player tak jak nalezy ;]

 

Sądzisz że m200 gra źle? Według mnie to bardzo dobry player za tą cenę z tą jakością, niczego nie kupisz lepszego 1GB -> 100 zł. m200 rzuca na kolana po przesiadce z no-name lub Philipsa, ale przejście z Sansy na iRivera już nie rzuca na kolana, fakt iRiver gra bardzo dobrze ale Sansa gra co najmniej dobrze.

 

Jeżeli Clip będzie grał jeszcze lepiej niż m200 a za 2 GB cena będzie ok. 250 zł to będzie to bardzo dobra propozycja na miarę M240 za 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena clip'a 2gb to 60$ ;]....

 

ov_Darkness mowiac zen chodzi mi o to : http://www.allegro.pl/item252163199_nowosc..._radio_2_5.html

 

juz zapomnialem jak gra m200 , ale dziwiek jego cenie ponad c200 i e200

 

m240 wspominam bardzo dobrze, ale to pewnie dlatego ze mialem jeszcze wersja z pierwszej edycji... juz kiedys wspominalem ze jak polozylem moja m240 obok m240 z softem z seri 3 , to tak jagby 2 inne playery, ten drugi mial niewyrazny wyswietlacz, niezaleznie od ustawienia kontrastu, jakies przestery dziwne... cuda na kiju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odkopywanie tematu, ale szukałem coś o nim akurat, bo Clip już jest, przynajmniej w zasięgu mojej ręki. :P

Tylko szkoda trochę, że nie ma 4GB <_<

 

Clip w Znaku w Poznaniu - 2GB za 182zł

W porównaniu z paroma innymi ofertami > 200zł wydało mi się na tyle atrakcyjne, że postanowiłem o tym poinformować (jako fan tego sklepu, bo jeśli już coś tam jest, to taniej niż gdzie indziej :P ) Nie wiem czy można wysyłkowo kupować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kujawsko-pomorskie też 174 więc różnic raczej nie ma, czasami na stronie Znaku są, ale zazwyczaj niewielkie ;)

 

muszę przynać, że zainteresowała mnie ta sansa, zwłaszcza w tej cenie :D szukam jakiegoś małego playerka z dobrym dźwiękiem i niewielkimi wymiarami, sansa przoduje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazowieckie, Podkarpackie, Wielkopolskie 182zł [przy uwzględnieniu "Ceny rabatowe "1,8%" (gotówka, przelew, raty, leasing)"] Reszta 174zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pisza w anythingbutipod.com to dzwiek expressa wysiada pare przystankow przed dzwiekiem clipa ;p jagby to gralo jak express to bym tego niekupowal ;] a tak to zamawiam jutro pewnie, no chyba ze mi ze znaka napisza ze to tylko wystawiona oferna i ze niesa dostepne

 

oni dziek clipa predzej kolo iaudio i7 kladli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pisza w anythingbutipod.com to dzwiek expressa wysiada pare przystankow przed dzwiekiem clipa ;p jagby to gralo jak express to bym tego niekupowal ;] a tak to zamawiam jutro pewnie, no chyba ze mi ze znaka napisza ze to tylko wystawiona oferna i ze niesa dostepne

 

oni dziek clipa predzej kolo iaudio i7 kladli ...

sorki ale mi to za dużo nie mówi chociaż jak iaudio to chyba dobry dźwięk :D

a ciekawe jak z tym znakiem bo tak jak ktoś wcześniej napisał... aż dziwne, że na znaku jest a na allegro nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności