Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Grado


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Owle zgubiły jak dla mnie audioquestową wyjątkowość, jak już brać to Carbony, ewentualnie stare, brązowe jak komuś jeszcze większa buła nie straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, saudio napisał:

Wyczynowe te najnowsze słuchaweczki Grado na pomiarach, zwłaszcza na basie;)

https://diyaudioheaven.wordpress.com/headphones/measurements/brands-g-n/gs2000e/

 

PS2000e to są te najnowsze, a raczej ostatnie, bo jest model GS3000e (ale chyba na razie niedostępny) GS2000e to model sprzed 2 lat. 

Edytowane przez The Grand Wazoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham sobie hołków dzięki uprzejmości Alla i co chwila odpływam... są takie wygodne i relaksujące, zupełne przeciwieństwo grado. Mimo wspominanej przez Was buły urzekają holografią, tłem, dźwiękami w tle i ogólnym, spójnym i wyjątkowym przekazem. Fajne to słuchawki, może nawet ze mną zostaną.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to były totalne zamulacze. Gorzej to chyba tylko Meze czy jakos tak im było mi zagrały. Już nawet Audeze lepiej gra.

 

W ogóle co to ma być żeby o zamulaczach dyskutować w klubie Grado?

Edytowane przez Rafacio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, audionanik napisał:

Jedną z zalet Grado oprócz barwnego, żywiołowego, swobodnego i przestrzennego dźwięku jest umiejętność grania z bele czego...(w przypadku produkcji własnej oczywiście nie za darmo - 350$)

image.png

...to

 

Żeby było śmieszniej ra1 to mimo wszystko świetnie zgrywający się wzmacniacz z grodosami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jac napisał:

Tak nie wygląda warsztat który działa i w którym coś się robi...

 

Rzuć okiem na filmy na stronie Grado... Tak tam nadal wygląda i tak tam się robi. Poza nowymi wtryskarkami to jest prawdziwa manufaktura. 

 

https://gradolabs.com/company/film

 

P.S. Ktoś może wie, co to za mało monitorki są widoczne chociażby na tym filmie, czy Grado robiło coś takiego? 11 i 23 sekunda filmu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem to:

 

i jest to dla mnie  chwilami druciarstwo na rozklekotanych maszynach lub niedopasowanych przyrządach. To, że coś jest robione ręcznie ma oznaczać, że jest robione najlepiej jak jest to możliwe w celu zachowania jakości produktu. A tutaj ewidentnie robi się to dla "pokazówki" i to tak by ślady ręcznej roboty były widoczne. Każdy majster przed wojną za taką robotę dałby po łapach.Ten film aż odrzuca brakiem fachowości w tym co się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności