Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pokaż Swój Pulpit


matej7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie rozszerzony pulpit (laptop+monitor 23"), zazwyczaj porządek czyli nic i autoukrywanie paska zadań. Mam kilka tapet jedynie zmieniających się co kilka minut. W tej chwili tak to wygląda (nie wiem dlaczego ucina ale normalnie nie ma tych czarnych pasków).

vggSGdO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pewnie idzie się przyzwyczaić do obsługi wyłącznie klawiaturą.

 

Ja jednak w przypadku odtwarzacza muzyki w ogóle skrótów klawiszowych nie używam.

Muzyczna Pszczoła dobra rzecz - mogę sobie usiąść z dala od kompa z mychą bezprzewodową i w góra 3 kliki wszystko zarządzam.

Nie znałem tego MusicBee. Fajny soft do słuchania stricte albumowego, chociaż konfiguracja jest bolesna. Ale już sobie prawie poradziłem :).

 

Mój desktop na szybko, resize 50% żeby tu 4k nie wrzucać. Bardzo spodobała mi się tapeta, co tu wcześniej wystąpiła, więc ją odnalazłem za pomocą google image search, powiększyłem do 4k za pomocą waifu2x i jest :).

18-01-2017_2238.jpg

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie idzie się przyzwyczaić do obsługi wyłącznie klawiaturą.

 

Ja jednak w przypadku odtwarzacza muzyki w ogóle skrótów klawiszowych nie używam.

Muzyczna Pszczoła dobra rzecz - mogę sobie usiąść z dala od kompa z mychą bezprzewodową i w góra 3 kliki wszystko zarządzam.

Nie znałem tego MusicBee. Fajny soft do słuchania stricte albumowego, chociaż konfiguracja jest bolesna. Ale już sobie prawie poradziłem :).

 

Mój desktop na szybko, resize 50% żeby tu 4k nie wrzucać. Bardzo spodobała mi się tapeta, co tu wcześniej wystąpiła, więc ją odnalazłem za pomocą google image search, powiększyłem do 4k za pomocą waifu2x i jest :).

attachicon.gif18-01-2017_2238.jpg

Albo masz ogromny ekran, albo te ikonki to dla mrówek są :D

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności