Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

Obraz_001_1024x768.jpg Obraz_002_576x768.jpg

U mnie też sporo się zmieniło od meetu - głównie słuchawki :D

 

od ostatniej foty tutaj spoooro sie u mnie zmieniło... :P

Zmiany rzeczywiście dość daleko idące, gratuluję DJ'ek, cmoya, clipa, SRS'ów i aurvan.

Jak aurvany mają się do UM1? - bo o ile te ostatnie znam, to tych pierwszych nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ roni - skad masz kabelek do westone? I czy jest slyszalna jakakolwiek roznica? No i najwazniejsze pytanie - on ma za dlugie te piny, tak? Da sie je jakos skrocic i czy jest to w ogole sensowne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie skróciłeś tych wtyków od kabla ?

Trochę strach że sie połamią same jak tak będziesz nosić, no i zdecydowanie bardziej pasowałyby Ci czarne super.fi ;)

Nie mam takiego fajnego przycinaka (czy jak to się zwie ;) ). Na tą chwilę po prostu uważam i tyle :) A wbrew pozorom one są dość mocne.

Mam białe, co zrobić... Ale z czarnym kablem też fajny efekt jest :)

 

 

@ roni - skad masz kabelek do westone? I czy jest slyszalna jakakolwiek roznica? No i najwazniejsze pytanie - on ma za dlugie te piny, tak? Da sie je jakos skrocic i czy jest to w ogole sensowne?

Dokładnie tak jak pisze @Nel_Nero - od @Forzy :)

Co do różnicy w brzmieniu to chyba jakaś mała jest. Co mi sie rzuciło w uszy to bardziej zwarty bas. Co do reszty to trudno mi powiedzieć. Nie bawiłem się w zmiany kabla bo trochę strach tak zmieniać :)

Kabel ma tak samo długie piny jak oryginalny tylko, że trochę grubsze i dlatego nie wchodzą całe. Wystarczy je przyciąć tak z 3 mm i będzie idealnie.

Muszę skombinować narzędzie dobre i wtedy się pobawię z przycinaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez byłem ciekawy tego porównania.. :P

niestety Aurvany wypadają stosunkowo słabo przy UM1- cos wiecej?? nie dzisiaj.. ledwo ciepły jestem...xD

Mimo wszystko, używane są ponad 2 razy tańsze od UM1. Tak się właśnie zastanawiam: do odkurzania tudzież jeżdżenia metrem 1-2 razy w tygoniu mogłyby wystarczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo w takich wypadkach epy wystarczą ;]

 

po zabawie w EQ podobała mi sie ich barwa. szczegółów brak, no ale trzea mieć na uwadze, że kosztują grosze. ;]

 

 

ja swoje SPRZEDAJE za TRZYDZIEŚCI złotych xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale te głośniki to sie nadają najwyzej na polowanie na króliki...xD

nie mogłem sie powstrzymać... :P

a tam, grają lepiej niż wszystkie przenośne wynalazki :] no i kosztowały mnie 4zł (2 koszyczki na 4 baterie)

po co tyle AA?? :huh: nie lepiej na 9V?? i ile one trzymaja na bateriach??

bo aku 9v są drogie i mało pojemne, a tyle jest, żeby osiągnąć te 9V, (7x 1,2v + jakiś ledwo działający paluszek)

ile trzymają nie wiem bo pół godziny temu stworzyłem to monstrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje SPRZEDAJE za TRZYDZIEŚCI złotych xD

Rzecz w tym, że ja swoje stare ep'y nadal mam. Leżą sobie w pudełku i jakoś nie mogę się zebrać, żeby im nową wtyczkę dolutować (siostra uszkodziła, Ona tak niszczy wszystkie słuchawki) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że ja swoje stare ep'y nadal mam. Leżą sobie w pudełku i jakoś nie mogę się zebrać, żeby im nową wtyczkę dolutować (siostra uszkodziła, Ona tak niszczy wszystkie słuchawki) tongue.gif

 

 

O to witam w klubie,moja siostra także ma niesamowity dar do niszczenia słuchawek,ostatnio srsy zepsuła, tekże jack do wymiany ale nie mam kiedy za to się zabrać:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to witam w klubie,moja siostra także ma niesamowity dar do niszczenia słuchawek,ostatnio srsy zepsuła, tekże jack do wymiany ale nie mam kiedy za to się zabrać:/

 

hmmm to tak jak z stockami od meizu ktore swojej siostrze dalem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności