Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, superbart napisał:

To są fusy od herbaty pewnie.

Wieczorem będzie piwko także już  prędzej jakieś owady mogą podpijać ale herbatkę to nie tym bardziej zieloną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hibi napisał:

Wieczorem będzie piwko także już  prędzej jakieś owady mogą podpijać ale herbatkę to nie tym bardziej zieloną. 

Acha zielona to dlatego jest czerwona bo zaparzona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaro54 napisał:

Acha zielona to dlatego jest czerwona bo zaparzona?

-Co to jest ?

-To są czarne jagody.

-A dlaczego są czerwone?

-Bo są jeszcze zielone.A jak dojrzeją to będą granatowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie tłumacz się bo zaraz podasz jakie to ziółka i możesz za skład mieć problemy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Jaro54 napisał:

Dobra nie tłumacz się bo zaraz podasz jakie to ziółka i możesz za skład mieć problemy :) 

ziółka na wyostrzenie zmysłów, ktoś w okolicy zapraszam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
20 minut temu, Karmazynowy napisał:

Lepiej nie, bo pół forum mnie zlinczuje :ph34r:

Jak tam GR07X?

 

Byle nie moje ukochane audeo ;)

 

Narazie krótko słuchałem ale Gr07x są naprawdę dobre, lepsze niż się spodziewałem. Myślałem że je odpale pośmieje się, zrypie na forum i sprzedam ale nie. Co prawda mam niewygrzane więc nie będe ferował jakiś ostatecznych wniosków ale gr07x są dużo lepsze od gr07, nie dlatego że cośtam robią lepiej ale dlatego że to podobna szkoła grania ale wszystko jest bardziej, lepiej, równiej, szlachetniej. Uważam że vsonic robi im krzywde wypuszczając je w tych samych obudowach co zwykłe i dodając tylko "x" bo sugerują nam że to jakaś ledwo poprawiona wersja a to dużo lepsze brzmienie. Nie będę mówił że to najlepsze iemowe dynamiki bo dawno słuchałem sony ex1000 (o których własnie takie mam zdanie) ale ciężko im coś zarzucić i mógłbym z nimi żyć a to naprawdę duża pochwała z mojej strony ;) Bardzo gładkie, bez ostrości, a nadal bez kocyka.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spawn napisał:

 

Byle nie moje ukochane audeo ;)

 

Narazie krótko słuchałem ale Gr07x są naprawdę dobre, lepsze niż się spodziewałem. Myślałem że je odpale pośmieje się, zrypie na forum i sprzedam ale nie. Co prawda mam niewygrzane więc nie będe ferował jakiś ostatecznych wniosków ale gr07x są dużo lepsze od gr07, nie dlatego że cośtam robią lepiej ale dlatego że to podobna szkoła grania ale wszystko jest bardziej, lepiej, równiej, szlachetniej. Uważam że vsonic robi im krzywde wypuszczając je w tych samych obudowach co zwykłe i dodając tylko "x" bo sugerują nam że to jakaś ledwo poprawiona wersja a to dużo lepsze brzmienie. Nie będę mówił że to najlepsze iemowe dynamiki bo dawno słuchałem sony ex1000 (o których własnie takie mam zdanie) ale ciężko im coś zarzucić i mógłbym z nimi żyć a to naprawdę duża pochwała z mojej strony ;)

 

Ja dość na bieżąco byłem z EX1000 i EX800 słuchając GR07X po balansie na DX200 (moduł numero uno) i ciągle wydaje mi się, że Sony są ciut lepsze. Subbas w Sony jest absolutnym królem i chyba nikt go nie pobije, więc tu nie mam wątpliwości. Reszta jakościowo bardzo zbliżona do GR07X. Pewnie jak się znajdzie fajną synergię to VSonic mogą dobić, a nawet pod pewnymi względami przewyższyć Sony.

Przeszkadzała mi górna średnica w GR07X, ale wina może leżeć po stronie iBasso (drugi moduł może już to naprawił) i nie jestem fanem tych ruchomych kopułek.

Tak czy inaczej cała seria GR07 to świetne doki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, paratykus napisał:

M1 to jak dotąd mój "najulubieńszy" piździk :D

Właśnie przerzucam na niego audiobooka przed wyjazdem na działkę.

Ostatnio omyłkowo audiobooka zamiast ebooka kupiłem i już miałem rozgrzewać M1, ale na szczęście miła Pani cofnęła mi tę transakcję i nadal będę czytoć oczami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie oczami to u mnie na pierwszym miejscu jest, ale bardzo polubiłem audiobooki, konkretnie słuchowiska, bo audiobook tylko z lektorem jakoś mnie nie pociąga.

Chociaż, nie ... raz zadziwiłem się "Panem Wołodyjowskim" w interpretacji Gajosa. Matko, jak On to przeczytał. Zupełnie jakbym obcował z nieznaną mi książką.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności